2018 Gegužės 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

„Vaikystės sodo“ mokyklėlę lanko dešimt tauragiškių

  • Įkelta: 2017-03-03
„Vaikystės sodo“ nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Visoje Lietuvoje populiaraus Austėjos Landsbergienės įkurto privataus vaikų darželio „Vaikystės sodas“ mokyklėlė veikia ir Tauragėje. Šeštadieninės mokyklėlės „Mažasis mokslininkas“ pamokose vaikai turi galimybę išlaisvinti kūrybines galias.

Mokyklėlę lankys dešimt mažųjų tauragiškių. Nuo kovo 4 iki gegužės 13 planuojama pravesti 10 užsiėmimų 3–6 metų amžiaus vaikams. Su vaikais dirbs du pedagogai iš Tauragės, baigę specialius mokymus. Tarp kvalifikacinių reikalavimų mokytojams – ne tik pedagoginis išsilavinimas bei patirtis, bet ir kitoks požiūris į vaiką, amžiaus tarpsnių išmanymas, žinios apie emocinį intelektą.

Vieno užsiėmimo trukmė – keturios valandos, per kurias vaikai mokosi pažinti pasaulį. Šokdami, dainuodami ir piešdami jie išlaisvina kūrybines galias ir lavina vaizduotę. Draugystės rate susipažįstama su žaislais „Kimochi“, kurie padeda suprasti ir valdyti savo emocijas. Kiekvieną šeštadienį mokiniai susipažindinami su vis skirtinga tema, planuojamos išvykos, kad temos būtų suprantamos iki galo.

Dešimties užsiėmimų kaina siekia 190 Eur, antram tos pačios šeimos vaikui taikoma 5 proc. nuolaida. Mokyklėlė Tauragėje veikia Bažnyčių gatvėje 11 numeriu pažymėtame name. Priimami ir nauji nariai.

 

Neseniai iš kelionės po Ameriką grįžęs Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys, sporto aistruolis Linas Janušonis neslepia, kad  stebėti gyvai NBA krepšinio rungtynes buvo jo sena svajonė.

Kam sekmadienį LNK eteryje teko stebėti unikalų projektą „Mes – vieno kraujo“, turbūt atpažino dvidešimtmetį tauragiškį Luką Dedūrą. Vaikinas įsikūnijo į lietuvaičių pamėgtą atlikėją Donatą Montvydą. Luko pasirodymą vertinusios komisijos narių nuomonės išsiskyrė, todėl tolimesnį likimą šiame projekte nulems kompozitorius Deivydas Zvonkus.

Aktyvius tauragiškius vienijančios organizacijos „Aktyvi Tauragė“ vedlys Saulius Bagdonas, prieš keletą mėnesių pradėjęs dirbti Druskininkų „Snow arenoje“, nusprendė plėsti savo veiklos geografiją. Nuo šiol organizacija vadinsis „Aktyvi Lietuva“.

Penktadienį J. Tumo-Vaižganto gatvėje atsidarė vieta laisvalaikiui, skirta biliardo ir kompiuterinių žaidimų mėgėjams. Pramogų pasiūlą Tauragėje ėmęsi gaivinti du vaikinai tikisi ateityje čia rengti įvairius vakarėlius iki sutemų.