2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Tūkstantinė minia susirinko paklausyti Džordanos

  • Įkelta: 2016-06-05

Mortos Mikutytės nuotrauka

Morta MIKUTYTĖ
morta@taurageszinios.lt

Tauragės miesto dienos pritraukė daugybę lankytojų. Vyko įvairūs renginiai, mugės. Tačiau šventės kulminacija tapo šeštadienio vakarą įvykęs Džordanos Butkutės koncertas, kuris sukvietė visus tauragiškius į vieną vietą – Vasaros estradą.

Dar kovo mėnesį, derantis dėl garsiosios scenos karalienės Džordanos Butkutės koncerto Tauragėje, buvo prabilta, jog tai per brangu. Rajono savivaldybei ir rėmėjams atlikėjos pasirodymas atsiėjo kiek daugiau nei 13 tūkst. Eur. Tačiau, mirus atlikėjos tėčiui bei sušlubavus jos gyvenimo draugo sveikatai, kilo abejonių, ar ji neatšauks koncerto. Likus vos kelioms dienoms iki pasirodymo, dainininkė visus patikino, kad suplanuotas ir miestiečių laukiamas pasirodymas tikrai bus.

Ir iš tiesų, mažam ir dideliam žinoma atlikėja pritraukė didžiulę minią klausytojų. Vasaros estradoje jau seniai nebuvo tiek žiūrovų: visos sėdimos vietos užimtos, užtvindyti praėjimai. Suaugusieji kėlė mažuosius klausytojus ant rankų, kad šie bent akies krašteliu galėtų žvilgtelti į garsią dainininkę.

Kaip ir planuota – koncertas truko beveik dvi valandas, per kurias scenos pažiba atliko visiems žinomus ir vis dar populiarius kūrinius.

Iki sekmadienio Tauragėje šurmuliuos miesto šventė „Tauragės dienos“. Šventės renginiai žada įvairiausių įspūdžių – džiugins vaikų dainos ir šokiai, žinomų atlikėjų koncertai, lankysime parodas ir sporto renginius. Tuo pat metu vyks ir Tarptautinis V-asis fotoklubų suvažiavimas, kuriame žinomas tauragiškis – sparčiai augančios tarptautinės audiovizualinės komunikacijos studijos „Wide Wings“ įkūrėjęs Gediminas Tamulynas skaitys paskaitą tauragiškiams. 

Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungos „Tauragės apskritasis stalas“ valdybos nario, muzikinės grupės „Be stabdžių“ vadovo ir saksofonininko Dominyko Tranelio idėja – Pilies kiemelyje, po arka, pastatyti pianiną, kad juo galėtų groti kas tik moka, išpildyta. Penktadienį priešpiet pilies paikšėje jau suskambo pirmieji melodijos garsai. Pianiną išbandė „Tauragės žinių“ kalbos ir interneto portalo www.taurageszinios.lt redaktorė Eglė.  

Birželio 1–5 dienomis Tauragėje gaudžia miesto šventė „Tauro ragas 2016“. Tokios margaspalvės, gausios renginių miesto šventės dar nebuvo. Savaitgalį Tauragėje ras ką veikti maži ir dideli, sporto, muzikos ir meno mylėtojai. Tradiciškai Bažnyčių gatvėje šurmuliuos mugė, bus rengiamos iškilmingos eisenos, vaikams rodomi spektakliai, taip pat vyks begalė parodų, sporto renginių ir dar daugiau koncertų. 

Antroje savaitės pusėje vis dar bus šilta ir saulėta. Tačiau vasariška kaitra palengva mažės. Ypač tai pajusime savaitgalį, kuomet vietomis prapliups lietus, pūs gūsingas šiaurės vakarų vėjas. 

Šią savaitę tėvelį palaidojusi dainininkė Džordana Butkutė prasitarė apie karjeros pertrauką. Lyg to būtų maža, mikroinsultas diagnozuotas muzikos karalienės koncertų organizatoriui ir širdies draugui Elegijui Strasevičiui. Redakcijai paskambinę „Tauragės žinių“ skaitytojai klausia, ar skaudūs likimo smūgiai Dž. Butkutės šeimoje nesutrukdys muzikos atlikėjai pasirodyti Tauragės miesto šventėje?