2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Tauragę sudrebins tarptautinis projektas

  • Įkelta: 2016-03-26
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tarptautinis projektas, gyvo garso šventinis koncertas, skirtas Tarptautinei romų dienai paminėti, kuriame dalyvauja įvairių konkursų laureatai, Lietuvoje bei Europoje gerai žinomi čigonų šou teatras „SARE ROMA” ir kamerinis orkestras „GIUNTER LIGHT ORCHESTRA” (Vokietija–Lietuva) – tai dainos ir muzikos fiesta, kuriame apjungti  gražiausi pasauliniai kūriniai, atliekami lietuviškai, čigoniškai ir rusiškai.

Scenoje pamatysite 12 atlikėjų iš Lietuvos, Latvijos ir Vokietijos. Renginį papuoš spalvinga scenografija, unikalus Ištvano Kvik ir kitų atlikėjų balsai, čigoniško smuiko virtuozo  Kasparo Pudniks (Latvija) ir „GIUNTER LIGHT ORCHESTRA” pasirodymas, kurie  savo išskirtinumu yra pavergę gerbėjų širdis visoje Europoje.

Tikimės, kad šis koncertas paliks gražius prisiminimus apie nuostabiai praleistą laiką kartu.

Gerą nuotaiką Jums garantuojame!

Koncertas vyks Tauragės kultūros centre balandžio 14 d. 18 val.

 

 

Iki Velykų liko tik kelios dienos ir lietuviai jau pradėjo rūpintis, ką patieks ant stalo. Kad pagrindiniu maistu taps margučiai, abejonių nėra, tačiau ką dar Lietuvos gyventojai gamina svarbiausiai pavasario šventei ir be kokių patiekalų neįsivaizduoja šventinio stalo?

Velykos – tai gamtos atbudimo ir prisikėlimo šventė. Juk po žiemos, laukiant pavasario, mus džiugina net ir patys mažiausi pasirodantys daigeliai. Taigi, Velykų šventinį stalą Gėlių dizaino studijos „Nerine“ floristė Asta Šlekienė siūlo puošti natūraliais augalais, žalumynais, kurie pabrėš pavasarinės šventės išskirtinumą, pripildys namus Velykų dvasia ir suteiks mūsų šventiniam stalui puošnumo.

Trečiadienį vaikų globos namuose lankėsi imtynininkų desantas. Iš Europos čempionato atvykę sportininkai atvežė dovanėlių, domėjosi, kaip sekasi čia įsikūrusiems vaikams.

Ruošiamės Velykoms
  • Įkelta: 2016-03-20

Šiandien, Verbų sekmadienį, Jove photography studija, įsikūrusi Tauragės viešbutyje, virto Velykinėmis dirbtuvėmis. Vašku marginti kiaušinius ir dažyti juos natūraliais dažais susirinko būrelis tauragiškių.  

Šitoje programoje vėl susitiksime su pamiltais herojais – Juozapu, Daumantu ir Vytautu, šįsyk labai pasikeitusiais. Juozapas, jau atgavęs atmintį, prisimena viską, kas jam buvo nutikę ir drąsiai pasakoja žiūrovams.