2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Imtynininkai aplankė „Šaltinėlio“ globos namus

  • Įkelta: 2016-03-21
Autoriaus nuotrauka

Trečiadienį vaikų globos namuose lankėsi imtynininkų desantas. Iš Europos čempionato atvykę sportininkai atvežė dovanėlių, domėjosi, kaip sekasi čia įsikūrusiems vaikams.

Imtynininkų susitikimą su „Šaltinėlio“ vaikų globos namų administracija suorganizavo sporto klubo „Taurus“ atstovai. Šio klubo atstovų Donato Simaičio ir Donato Žiko teigimu, taip siekiama populiarinti imtynių sporto šaką.

Aplankyti „Šaltinėlio“ vaikų globos namus mielai sutiko ir Lietuvos imtynių federacijos atstovai ir sportininkai. Federacijos generalinis sekretorius Laurynas Garmus pripažino, jog Tauragėje įsikūrusi ypač stipri imtynių bazė, išugdžiusi ne vieną aukščiausio lygio atletą. Svečias vaikų globos auklėtiniams atvežė sportinių kepuraičių, marškinėlių, kuriuos papuošė stipriausių Lietuvos imtynininkų parašai.

Pirmasis linkėjimus globos namų auklėtiniams perdavė tauragiškis Edgaras Venckaitis. Imtynininkas prieš savaitę dalyvavo Europos čempionate, kuriame iškovojo penktąją vietą. Artimiausiu metus V. Venckaitis dalyvaus trijuose atrankos turnyruose ir kovos dėl kelialapio į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes. Sportininkas dėkojo už šiltą priėmimą „Šaltinėlio“ direktorei Reginai Judzinskienei, bei įteikė padėką verslininkui Antanui Stankui, remiančiam imtynių sportą.

„Šaltinėlio“ vaikų globos namuose apsilankę imtynininkai Vilius Laurinaitis, bei Laimutis Adomaitis domėjosi, kokios sąlygos sportuoti yra sukurtos čia gyvenantiems vaikams. Atletai pakvietė vaikus į savaitgalį vyksiančias varžybas Bastilijos sporto komplekse.

 

Ruošiamės Velykoms
  • Įkelta: 2016-03-20

Šiandien, Verbų sekmadienį, Jove photography studija, įsikūrusi Tauragės viešbutyje, virto Velykinėmis dirbtuvėmis. Vašku marginti kiaušinius ir dažyti juos natūraliais dažais susirinko būrelis tauragiškių.  

Šitoje programoje vėl susitiksime su pamiltais herojais – Juozapu, Daumantu ir Vytautu, šįsyk labai pasikeitusiais. Juozapas, jau atgavęs atmintį, prisimena viską, kas jam buvo nutikę ir drąsiai pasakoja žiūrovams. 

Šiandien vykęs renginys „Padovanokime paukščiukams namus“ sulaukė gausaus lankytojų būrio. Pagramančio regioniniame parke iškabinta bene 300 inkilų.

Ar kada pagalvojote, kad kaklaraištis gali tapti pagrindine puošnaus aksesuaro dalimi? Pasigaminti tokią aprangos detalę, kaklo papuošalą išties nėra sunku – tereikia prie pasirinkto rašto kaklaraiščio priderinti norimas detales.

Pjesė balsui ir pianinui Jurgio Kunčino romano „Tūla“ ir apsakymų motyvais. Tai tiesiog pasakojimas apie meilę. Meilę Vilniui ir moteriai. Apie meilę, kuri lyg gelbėjimo ratas padeda  gyvenimo dugną pasiekusiam herojui bent laikinai iškilti į paviršių ir įkvėpti gryno oro. Čia meilė – valkatiška ir dieviška, purvina ir tyra, girta ir sąmoninga, nuščiuvusi ir klykianti, bet tai vienintelė galimybė susirasti „kampelį dangaus, kuriame nereikėtų daryti žygdarbių“.