2020 Sausio 25 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Skelbiame nuotraukų konkurso „Stebuklinga žiema“ laimėtojus!

  • Įkelta: 2016-02-04
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Ačiū visiems, kad taip gausiai prisijungėte prie mūsų organizuojamo nuotraukų konkurso ir dalinotės gražiausiais šios stebuklingos žiemos vaizdais. Rodos, žiema pasirodė visu gražumu ir jau traukiasi, nepalikdama progos pasidžiaugti baltu jos rūbu...

Sveikiname:

Liucijos Samoškaitės ir Rasitos Li. redakcijoje laukia tiesioggrazi.lt įsteigti dovanų rinkiniai.

Danutei T. ir Marytei Lukoševičienei dovanojame „Kavos ir arbatos namų“ bei saldumynų krautuvėlės „Dvi braškės“ įsteigtas dovanas.

Kosmetikos gamintojos „BIOK laboratorija“ ir „Dviejų braškių“ įsteigti prizai atitenka Kamilei Samuilaitei, Lolitai Venckutei, Linai K. ir Neriui Buteikiui.

Tiesioggrazi.lt ir „BIOK laboratorijos“ dovanos laukia savo šeimininkių – Redos E. ir Godos Košinskytės.  

Nugalėtojų laukiame „Tauragės žinių“ redakcijoje, Vasario 16-osios g. 3.

Prizus prašome atsiimti per mėnesį.

Visas konkursui atsiųstas nuotraukas galite pamatyti mūsų paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“

 

Daugiau nei dvidešimt metų didžiojoje scenoje karaliaujanti Irena Starošaitė pirmą kartą savo muzikinėje karjeroje rengia savo solinį koncertinį turą per Lietuvą „Mano muzika...“.

Taupydamos laiką ir pinigus, moterys vis dažniau naudojasi grožio paslaugomis, teikiamomis namuose, tačiau, ar tikrai gali būti įsitikinusios, kad paslaugos visuomet atliekamos laikantis saugos ir higienos reikalavimų? Tauragės visuomenės sveikatos centro specialistai įspėja, jog neverta susigundyti namuose atliekamomis grožio paslaugomis, ypač manikiūro ar pedikiūro procedūromis, nes grėsmingai rizikuojate savo sveikata.

Pasakyk smurtui ne
  • Įkelta: 2016-02-01
2017 m. prenumerata
  • Įkelta: 2016-01-30
Diena su… amatininkais
  • Įkelta: 2016-01-28

Tradicine tampančios rubrikos herojų šįkart būta nemažai – žurnalistė lankėsi Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre, kur vykdoma daugybė įvairių veiklų. Susitikimo dieną šiame centre muilo apvėlimo proceso mokėsi ir vienos įstaigos kolektyvas.