2020 Liepos 14 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Laimingą „Aukso puodo“ bilietą pirko Tauragėje

  • Įkelta: 2016-02-04
Asociatyvi „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Kaip skelbia bendrovė „Olifėja“, žaidime TELELOTO sekmadienį „Aukso puodą“ laimėjo vienas žaidėjas. Žinoma, kad kiek daugiau nei 150 tūkst. eurų laimėjo žmogus, bilietą pirkęs Tauragėje.

Sekmadienį žaidėjai varžėsi dėl „Aukso puodo“, kuriame buvo 150 662 Eur.

Išriedėjus auksiniam – 47-ajam – kamuoliukui, paaiškėjo, kad „Aukso puodą“ laimėjo vienas žaidėjas. Jis bilietą pirko Tauragėje, parduotuvėje „Norfa“ (Bernotiškės g. 3).

Ačiū visiems, kad taip gausiai prisijungėte prie mūsų organizuojamo nuotraukų konkurso ir dalinotės gražiausiais šios stebuklingos žiemos vaizdais. Rodos, žiema pasirodė visu gražumu ir jau traukiasi, nepalikdama progos pasidžiaugti baltu jos rūbu...

Daugiau nei dvidešimt metų didžiojoje scenoje karaliaujanti Irena Starošaitė pirmą kartą savo muzikinėje karjeroje rengia savo solinį koncertinį turą per Lietuvą „Mano muzika...“.

Taupydamos laiką ir pinigus, moterys vis dažniau naudojasi grožio paslaugomis, teikiamomis namuose, tačiau, ar tikrai gali būti įsitikinusios, kad paslaugos visuomet atliekamos laikantis saugos ir higienos reikalavimų? Tauragės visuomenės sveikatos centro specialistai įspėja, jog neverta susigundyti namuose atliekamomis grožio paslaugomis, ypač manikiūro ar pedikiūro procedūromis, nes grėsmingai rizikuojate savo sveikata.

Pasakyk smurtui ne
  • Įkelta: 2016-02-01
2017 m. prenumerata
  • Įkelta: 2016-01-30
Diena su… amatininkais
  • Įkelta: 2016-01-28

Tradicine tampančios rubrikos herojų šįkart būta nemažai – žurnalistė lankėsi Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre, kur vykdoma daugybė įvairių veiklų. Susitikimo dieną šiame centre muilo apvėlimo proceso mokėsi ir vienos įstaigos kolektyvas.

Tauragės apskritasis stalas organizuoja renginį „Įkrauk smegenis“.
Tradiciškai Lietuvos paštas gyventojus kviečia teikti temas 2017 metais leisimiems pašto ženklams. Savo temas gyventojai gali siūlyti Lietuvos pašto tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt iki vasario 29 dienos.
Trečiadienį Tauragės krašto muziejuje atidaryta paroda „Lietuvininkų kraštas“. Salę užtvindę žiūrovai galėjo ne tik apžiūrėti išskirtinius eksponatus apie Mažąją Lietuvą, bet ir išgirsti kalbant lietuvininkų tarme.
Tauragės krašto muziejaus gamtininkas Aleksandras Naryškinas kasmet prisijungia prie tarptautinio projekto „International Waterbird Census“, skaičiuojančio žiemojančius vandens paukščius. Ar žinote, kokie paukščiai būriuojasi Tauragės vandens telkiniuose žiemą ir kur jaučiasi geriausiai?
Interneto svetainėje www.geridarbai.lt paskelbtas projektų konkursas, kuriame su garsiųjų „Virtuvės mitų griovėjų“ (VšĮ „Atsakingas verslas“) parengtu projektu „VMG mokykla“ dalyvauja ir Tauragės „Šaltinio“ progimnazija. Ši ugdymo įstaiga siekia gauti lėšų technologijų kabineto kulinarinės klasės įrangai gauti.
Valstybinis Šiaulių dramos teatras pirmųjų šių metų gastrolių atvyksta į Tauragę. Sausio 26 dieną, ketvirtadienį, 12 ir 18 valandomis, Tauragės kultūros centre žiūrovams pristatomi du puikūs spektakliai, kuriuose vaidina žinomi ir įvertinti aktoriai. „Blusyno pasakojimai“ – tai kreivos istorijos žmonėms nuo penkerių metų, kurias rezga iš televizijos daugeliui pažįstamų aktorių šeima Inga Norkutė ir Aurimas Žvinys. Pagal žydų meilės sakmę sukurtame mistiniame muzikiniame spektaklyje „Dibukas“, kuris profesionalių teatrų festivalyje išrinktas geriausiu spektakliu, paslaptingąjį rabiną vaidina iš Tauragės krašto kilęs aktorius Antanas Venckus.
Savaitgalį Tauragės rajono savivaldybės įrengtos čiuožyklos, esančios Pilies aikštėje lankytojus pasitiks naujos pramogos. Penktadienį nuo 16 iki 19 valandos, o šeštadienį ir sekmadienį nuo 13 iki 19 valandos skambės linksma muzika.
Vasario 13 dieną Palangoje vyks tradicinė grūdinimosi šventė „Palangos ruoniai-2016“.
Praėjusią savaitę pirmąkart Tauragėje surengta smagi pramoga ant ledo Pilies aikštėje – „Ledoteka“. Kadangi ant pačiūžų stojo nemažai tauragiškių ir dar daugiau žiūrovų susirinko stebėti smagios atrakcijos, šią savaitę, ketvirtadienį, visi norintys linksmai praleisti vakarą ir vėl kviečiami susirinkti toje pačioje vietoje, tuo pat metu. Panašias pramogas ant ledo pamėgo didieji miestai, praėjusią savaitę diskoteka ant ledo vyko ir Jurbarke.
Užkandis, puikiai tiksiantis vaišių stalui.

Po itin darbingų ir ne mažiau sėkmingų metų, „Youtube” skaitliukus Lietuvoje hitu „Po Dangum” sudrebinusi atlikėja Monika Linkytė atiduoda duoklę savo klausytojams – kartu su grupe ji leidžiasi į turą po Lietuvą.

Kimba ešeriai ir stintos
  • Įkelta: 2016-01-17
Upių ir tvenkinių paviršių sukaustęs ledas – džiaugsmas poledinės žūklės mėgėjams. Jūros upę apgulę žvejai tikina, jog šiuo metu neblogai kimba ešeriai, iš kurių jie paruošia ne tik žuvienę, bet ir gardžius konservus.
Vakar Tauragės muzikos mokykloje skambėjo geriausių rajono jaunųjų dainininkų balsai – čia rinkosi Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 42“ rajoninio turo dalyviai. Paskelbti ir nugalėtojai.
Susirinkę į jubiliejinį susitikimą Žalgirių gimnazijos (tuomet– IV-osios vidurinės) I-sios laidos abiturientai nusprendė savo mylimai mokyklai padaryti siurprizą-dovaną.
Sotus, vakarienei tiksiantis patiekalas. Skanaus!
Kokie jūsų planai ketvirtadienio vakarui? Sausio 14 d., ketvirtadienį, 18 valandą Tauragės rajono savivaldybė visus tauragiškius ir miesto svečius kviečia į diskoteką ant ledo Pilies aikštėje.
Į Lietuvą atėjus tikrajai žiemai, gamta pasipuošė nuostabiais vaizdais. Interneto svetainė www.grynas.lt kviečia išrinkti gražiausiai šiuo metų laiku atrodantį parką. Konkurso rengėjai paprašė visų Lietuvos nacionalinių ir regioninių parkų atsiųsti gražiausias šią žiemą padarytas gamtos nuotraukas, kurios reprezentuotų visą saugomą teritoriją. Varžosi daugiau nei dvi dešimtys Lietuvos regioninių bei nacionalinių parkų. Tarp jų ir Pagramančio regioninis parkas.
Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“ sutelkė visą šalį ir padėjo surinkti 50 tūkst. naujų knygų šalies viešosioms ir mokyklų bibliotekoms.