2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Apdovanoti konkurso „Būk saugus kelyje“ nugalėtojai

  • Įkelta: 2016-02-09

I vieta. Žalgirių gimanazijos komanda. „Tauragės radijo“ nuotrauka. „Tauragės radijo“ nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

„Tauragės regiono keliai“ ir „Tauragės radijas“ jau antrus metus vykdo konkursą „Būk saugus kelyje“. Šio konkurso tikslas – atkreipti moksleivių dėmesį į saugaus eismo svarbą bei skatinti visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai ir saugoti vieni kitus.

Konkurso metu buvo siunčiami pačių moksleivių kurti vaizdo klipai, kurie parodo, kokia gali iškilti grėsmė neatidžiai elgiantis kelyje ar vengiant tam tikrų kelių eismo taisyklių.

Antrą kartą organizuotame konkurse atsiųstų vaizdo klipų skaičius, lyginant su ankstesniais metais, išaugo kone trigubai – sulaukta daugiau kaip 60 klipų iš visos Tauragės apskrities (Jurbarko, Šilalės, Pagėgių, Tauragės savivaldybės).

Vakar „Tauragės“ viešbučio konferencijų salėje buvo paskelbti konkurso nugalėtojai. Dėl dalyvių gausos komisijai buvo itin sunku išrinkti nugalėtojus, todėl šiemet išrinktos dvi 1-osios vietos, dvi 2-osios vietos ir net trys 3-osios vietos. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti nemokama kelione į Zoknių karinių oro pajėgų aviacijos bazę Šiauliuose, kur įsikūrusi NATO oro policija.

Konkurso organizatoriai neliko abejingi ir filmukų kūrėjams, kuriems šiais metais nepavyko užimti prizinių vietų – paskatino sudalyvauti kitais metais ir pagerbė padėkomis bei kitais organizatorių prizais.

Pirmąsias vietas pelnė Viešvilės pagrindinės mokyklos 7–10 klasių jaunimo prevencinė grupė „Taškas“ bei Žalgirių moksleivių komanda.

„Konkurse dalyvauti mus paskatino informatikos mokytoja. Dalyvavome pirmą kartą, tačiau jau turime idėjų ir kitų metų konkursui. Šis konkursas padeda saugiau elgtis kelyje ir saugoti vieni kitus“, – sakė Žalgirių gimnazijos 1c klasės mokiniai: Donatas Matemaitis, Dilanas Jokubauskas ir Erika Biliūnaitė.

„Mano auklėtiniai labai noriai sutiko dalyvauti konkurse, norėjo išbandyti savo jėgas ir šiemet. Kiekvieną dieną vaikai važinėja mokykliniai autobusai į mokyklą ir iš jos. Dažnai dėl saugaus elgesio taisyklių nesilaikymo mokiniai susižaloja. Norėdami išvengti tokių atsitikimų, nusprendėme sukurti šia tema video klipą ir parodyti, kaip reikia laikytis saugaus elgesio. Konkursas teikia labai didelę naudą, reikalauja pasitempimo, saugaus elgesio, kūrybiškumo, skatina tobulėti, eiti į priekį“, – teigė Batakių vidurinės mokyklos kūrybinės komandos vadovė ir mokytoja Laima Varanavičienė.

Daugiau nuotraukų iš renginio – socialiniame tinkle „Facebook“.

Už receptą dėkojame Dominykai Nausėdaitei. Jai atitenka mūsų draugų įsteigtas prizas – grožio priemonių rinkinys.

Užgavėnės – linksma žiemos ir pavasario sandūros šventė, švenčiama septynios savaitės iki Velykų, paprastai antradienį. Kaip ir Velykos, tai – kilnojama šventė, nustatoma pagal senovinį mėnulio kalendorių.

Kaip skelbia bendrovė „Olifėja“, žaidime TELELOTO sekmadienį „Aukso puodą“ laimėjo vienas žaidėjas. Žinoma, kad kiek daugiau nei 150 tūkst. eurų laimėjo žmogus, bilietą pirkęs Tauragėje.

Ačiū visiems, kad taip gausiai prisijungėte prie mūsų organizuojamo nuotraukų konkurso ir dalinotės gražiausiais šios stebuklingos žiemos vaizdais. Rodos, žiema pasirodė visu gražumu ir jau traukiasi, nepalikdama progos pasidžiaugti baltu jos rūbu...

Daugiau nei dvidešimt metų didžiojoje scenoje karaliaujanti Irena Starošaitė pirmą kartą savo muzikinėje karjeroje rengia savo solinį koncertinį turą per Lietuvą „Mano muzika...“.