2020 Rugsėjo 23 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Laisvalaikis

Apdovanoti konkurso „Būk saugus kelyje“ nugalėtojai

  • Įkelta: 2016-02-09

I vieta. Žalgirių gimanazijos komanda. „Tauragės radijo“ nuotrauka. „Tauragės radijo“ nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
informacija@taurageszinios.lt

„Tauragės regiono keliai“ ir „Tauragės radijas“ jau antrus metus vykdo konkursą „Būk saugus kelyje“. Šio konkurso tikslas – atkreipti moksleivių dėmesį į saugaus eismo svarbą bei skatinti visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai ir saugoti vieni kitus.

Konkurso metu buvo siunčiami pačių moksleivių kurti vaizdo klipai, kurie parodo, kokia gali iškilti grėsmė neatidžiai elgiantis kelyje ar vengiant tam tikrų kelių eismo taisyklių.

Antrą kartą organizuotame konkurse atsiųstų vaizdo klipų skaičius, lyginant su ankstesniais metais, išaugo kone trigubai – sulaukta daugiau kaip 60 klipų iš visos Tauragės apskrities (Jurbarko, Šilalės, Pagėgių, Tauragės savivaldybės).

Vakar „Tauragės“ viešbučio konferencijų salėje buvo paskelbti konkurso nugalėtojai. Dėl dalyvių gausos komisijai buvo itin sunku išrinkti nugalėtojus, todėl šiemet išrinktos dvi 1-osios vietos, dvi 2-osios vietos ir net trys 3-osios vietos. Visi nugalėtojai buvo apdovanoti nemokama kelione į Zoknių karinių oro pajėgų aviacijos bazę Šiauliuose, kur įsikūrusi NATO oro policija.

Konkurso organizatoriai neliko abejingi ir filmukų kūrėjams, kuriems šiais metais nepavyko užimti prizinių vietų – paskatino sudalyvauti kitais metais ir pagerbė padėkomis bei kitais organizatorių prizais.

Pirmąsias vietas pelnė Viešvilės pagrindinės mokyklos 7–10 klasių jaunimo prevencinė grupė „Taškas“ bei Žalgirių moksleivių komanda.

„Konkurse dalyvauti mus paskatino informatikos mokytoja. Dalyvavome pirmą kartą, tačiau jau turime idėjų ir kitų metų konkursui. Šis konkursas padeda saugiau elgtis kelyje ir saugoti vieni kitus“, – sakė Žalgirių gimnazijos 1c klasės mokiniai: Donatas Matemaitis, Dilanas Jokubauskas ir Erika Biliūnaitė.

„Mano auklėtiniai labai noriai sutiko dalyvauti konkurse, norėjo išbandyti savo jėgas ir šiemet. Kiekvieną dieną vaikai važinėja mokykliniai autobusai į mokyklą ir iš jos. Dažnai dėl saugaus elgesio taisyklių nesilaikymo mokiniai susižaloja. Norėdami išvengti tokių atsitikimų, nusprendėme sukurti šia tema video klipą ir parodyti, kaip reikia laikytis saugaus elgesio. Konkursas teikia labai didelę naudą, reikalauja pasitempimo, saugaus elgesio, kūrybiškumo, skatina tobulėti, eiti į priekį“, – teigė Batakių vidurinės mokyklos kūrybinės komandos vadovė ir mokytoja Laima Varanavičienė.

Daugiau nuotraukų iš renginio – socialiniame tinkle „Facebook“.

Už receptą dėkojame Dominykai Nausėdaitei. Jai atitenka mūsų draugų įsteigtas prizas – grožio priemonių rinkinys.

Užgavėnės – linksma žiemos ir pavasario sandūros šventė, švenčiama septynios savaitės iki Velykų, paprastai antradienį. Kaip ir Velykos, tai – kilnojama šventė, nustatoma pagal senovinį mėnulio kalendorių.

Kaip skelbia bendrovė „Olifėja“, žaidime TELELOTO sekmadienį „Aukso puodą“ laimėjo vienas žaidėjas. Žinoma, kad kiek daugiau nei 150 tūkst. eurų laimėjo žmogus, bilietą pirkęs Tauragėje.

Ačiū visiems, kad taip gausiai prisijungėte prie mūsų organizuojamo nuotraukų konkurso ir dalinotės gražiausiais šios stebuklingos žiemos vaizdais. Rodos, žiema pasirodė visu gražumu ir jau traukiasi, nepalikdama progos pasidžiaugti baltu jos rūbu...

Daugiau nei dvidešimt metų didžiojoje scenoje karaliaujanti Irena Starošaitė pirmą kartą savo muzikinėje karjeroje rengia savo solinį koncertinį turą per Lietuvą „Mano muzika...“.

Taupydamos laiką ir pinigus, moterys vis dažniau naudojasi grožio paslaugomis, teikiamomis namuose, tačiau, ar tikrai gali būti įsitikinusios, kad paslaugos visuomet atliekamos laikantis saugos ir higienos reikalavimų? Tauragės visuomenės sveikatos centro specialistai įspėja, jog neverta susigundyti namuose atliekamomis grožio paslaugomis, ypač manikiūro ar pedikiūro procedūromis, nes grėsmingai rizikuojate savo sveikata.

Pasakyk smurtui ne
  • Įkelta: 2016-02-01
2017 m. prenumerata
  • Įkelta: 2016-01-30
Diena su… amatininkais
  • Įkelta: 2016-01-28

Tradicine tampančios rubrikos herojų šįkart būta nemažai – žurnalistė lankėsi Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre, kur vykdoma daugybė įvairių veiklų. Susitikimo dieną šiame centre muilo apvėlimo proceso mokėsi ir vienos įstaigos kolektyvas.

Tauragės apskritasis stalas organizuoja renginį „Įkrauk smegenis“.
Tradiciškai Lietuvos paštas gyventojus kviečia teikti temas 2017 metais leisimiems pašto ženklams. Savo temas gyventojai gali siūlyti Lietuvos pašto tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt iki vasario 29 dienos.
Trečiadienį Tauragės krašto muziejuje atidaryta paroda „Lietuvininkų kraštas“. Salę užtvindę žiūrovai galėjo ne tik apžiūrėti išskirtinius eksponatus apie Mažąją Lietuvą, bet ir išgirsti kalbant lietuvininkų tarme.
Tauragės krašto muziejaus gamtininkas Aleksandras Naryškinas kasmet prisijungia prie tarptautinio projekto „International Waterbird Census“, skaičiuojančio žiemojančius vandens paukščius. Ar žinote, kokie paukščiai būriuojasi Tauragės vandens telkiniuose žiemą ir kur jaučiasi geriausiai?
Interneto svetainėje www.geridarbai.lt paskelbtas projektų konkursas, kuriame su garsiųjų „Virtuvės mitų griovėjų“ (VšĮ „Atsakingas verslas“) parengtu projektu „VMG mokykla“ dalyvauja ir Tauragės „Šaltinio“ progimnazija. Ši ugdymo įstaiga siekia gauti lėšų technologijų kabineto kulinarinės klasės įrangai gauti.
Valstybinis Šiaulių dramos teatras pirmųjų šių metų gastrolių atvyksta į Tauragę. Sausio 26 dieną, ketvirtadienį, 12 ir 18 valandomis, Tauragės kultūros centre žiūrovams pristatomi du puikūs spektakliai, kuriuose vaidina žinomi ir įvertinti aktoriai. „Blusyno pasakojimai“ – tai kreivos istorijos žmonėms nuo penkerių metų, kurias rezga iš televizijos daugeliui pažįstamų aktorių šeima Inga Norkutė ir Aurimas Žvinys. Pagal žydų meilės sakmę sukurtame mistiniame muzikiniame spektaklyje „Dibukas“, kuris profesionalių teatrų festivalyje išrinktas geriausiu spektakliu, paslaptingąjį rabiną vaidina iš Tauragės krašto kilęs aktorius Antanas Venckus.
Savaitgalį Tauragės rajono savivaldybės įrengtos čiuožyklos, esančios Pilies aikštėje lankytojus pasitiks naujos pramogos. Penktadienį nuo 16 iki 19 valandos, o šeštadienį ir sekmadienį nuo 13 iki 19 valandos skambės linksma muzika.
Vasario 13 dieną Palangoje vyks tradicinė grūdinimosi šventė „Palangos ruoniai-2016“.
Praėjusią savaitę pirmąkart Tauragėje surengta smagi pramoga ant ledo Pilies aikštėje – „Ledoteka“. Kadangi ant pačiūžų stojo nemažai tauragiškių ir dar daugiau žiūrovų susirinko stebėti smagios atrakcijos, šią savaitę, ketvirtadienį, visi norintys linksmai praleisti vakarą ir vėl kviečiami susirinkti toje pačioje vietoje, tuo pat metu. Panašias pramogas ant ledo pamėgo didieji miestai, praėjusią savaitę diskoteka ant ledo vyko ir Jurbarke.
Užkandis, puikiai tiksiantis vaišių stalui.

Po itin darbingų ir ne mažiau sėkmingų metų, „Youtube” skaitliukus Lietuvoje hitu „Po Dangum” sudrebinusi atlikėja Monika Linkytė atiduoda duoklę savo klausytojams – kartu su grupe ji leidžiasi į turą po Lietuvą.

Kimba ešeriai ir stintos
  • Įkelta: 2016-01-17
Upių ir tvenkinių paviršių sukaustęs ledas – džiaugsmas poledinės žūklės mėgėjams. Jūros upę apgulę žvejai tikina, jog šiuo metu neblogai kimba ešeriai, iš kurių jie paruošia ne tik žuvienę, bet ir gardžius konservus.
Vakar Tauragės muzikos mokykloje skambėjo geriausių rajono jaunųjų dainininkų balsai – čia rinkosi Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 42“ rajoninio turo dalyviai. Paskelbti ir nugalėtojai.
Susirinkę į jubiliejinį susitikimą Žalgirių gimnazijos (tuomet– IV-osios vidurinės) I-sios laidos abiturientai nusprendė savo mylimai mokyklai padaryti siurprizą-dovaną.
Sotus, vakarienei tiksiantis patiekalas. Skanaus!