Medikai siunčia neraminančią žinutę – sergančiųjų daugėja
Įkelta:
2021-02-09
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Aprašymas

Tauragės ligoninėje šiuo metu gydoma 50 pacientų, sergančių COVID-19. Simonos Valinčiūtės nuotrauka

 

Šiandien savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje išsakyta neraminanti žinia – Tauragės ligoninėje, kaip ir kitose šalies gydymo įstaigose, daugėja koronavirusu sergančių pacientų

Tauragės ligoninės vadovas Liutauras Indriuška posėdyje kalbėjo, kad visi tikisi karantino palengvėjimo, mobiliajame punkte besitiriančiųjų mažėja, tačiau sergančiųjų daugėja. Ir tai ligonines neramina. 

– Vyrauja vyresnio amžiaus pacientai, ir neramina, kad atvyksta su užleista liga ir ligoninėje guli vis ilgiau, – teigė L. Indriuška. – Šiuo metu trijuose skyriuose gydoma 50 pacientų. Sveikatos apsaugos ministerija yra patvirtinusi, kad privalome turėti ne mažiau kaip 50 lovų, tai jų tiek ir turime. Vyrauja Tauragės rajono gyventojai – jų 40. Iš Šilalės – 2, po 4 – iš Jurbarko ir Pagėgių. Reanimacijoje nėra nė vieno, – informaciją pateikė ligoninės vadovas.   

Tomas Raulinavičius, Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas, teiravosi, kodėl sergamumui mažėjant pacientų daugėja.

– Gyventojai įsigudrino – žino, kad jei mobiliajame punkte jiems bus nustatytas koronavirusas, jiems teks izoliuotis, policija kontroliuos, kaip jie tai daro. Todėl darau prielaidą, kad žmonės tiesiog nesitiria. Bet kai  jaučia stiprius simptomus, kai liga būna jau įsisenėjusi ir organizmas nesugeba pats su ja kovoti, patenka į ligoninę, – prielaidą pateikė L. Indriuška. 

Mobiliajame punkte praėjusią savaitę lankėsi 90 gyventojų, 99 proc. jų – tauragiškiai. 

Profilaktiškai tikrinti ligoninės darbuotojai ir pacientai. Iš 44 darbuotojų virusas nenustatytas nė vienam. Iš  24 pacientų 18-ai nustatytas koronavirusas.

 

Nuotrauka
covid
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Statistikos departamentas skelbia, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 450 naujų koronaviruso atvejų, nuo COVID-19 mirė dar 10 žmonių. Tauragėje kovo 5-ąją nustatytas vienas susirgimas.
Nuotrauka
Baudžiamasis kodeksas
Įkelta:
2021-03-05
Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Robertas Kasnauskas kreipėsi į teismą su pareiškimu dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, prašydamas koronavirusu sirgusį ir saviizoliacijos nesilaikiusį Šilutės rajono gyventoją pripažinti kaltu dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo (pagal Baudžiamojo kodekso 277 str. 1 d.), – praneša Lietuvos Respublikos prokuratūra.
Nuotrauka
oro uostas
Įkelta:
2021-03-03
Nuo kovo 1 d. keliaujantys per Vilniaus oro uostą gali patogiau atlikti COVID-19 testą ir gauti reikalingą pažymą čia pat vietoje, praneša Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija. Planuojama, kad jau balandį paslaugos bus pradėtos teikti taip pat ir prie Kauno bei Palangos oro uostų.
Nuotrauka
korona
Įkelta:
2021-03-02
Statistikos departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje nustatyti 426 COVID-19 infekcijos atvejai, Tauragės rajone – tik vienas užsikrėtimo koronavirusu atvejis. Mirčių nuo šios ligos vakar rajone nebuvo, šalyje mirė 7 žmonės. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-27
Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 626 nauji COVID-19 infekcijos susirgimai, 8 žmonės mirė, rodo šeštadienio rytą paskelbti Statistikos departamento duomenys. Tauragėje koronavirusas nustatytas 4 žmonėms.
Nuotrauka
Vytauto gatvė
Įkelta:
2021-02-24
Pandemijos metu užsidarė ne vienas verslas, skelbimų portaluose daugėja skelbimų apie parduodamas patalpas. Kaip atrodys Tauragė po pandemijos? Įžvalgomis paprašėme pasidalinti verslo atstovą, nekilnojamojo turto analitiką ir medikę. Dalis prognozių – teigiamos.
Nuotrauka
Asociatyvi NVSC nuotrauka
Įkelta:
2021-02-23
​​​​​​​Kaip skelbia Statistikos departamentas, vasario 22-ąją šalyje nustatyti 482 CIVID-19 susirgimai, mirė 7 žmonės. Tauragėje praėjusią parą nustatytas vienas susirgimas, vienas žmogus mirė.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-22
Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 263 nauji koronaviruso atvejai, pranešė Statistikos departamentas. Mirė dar 6 žmonės. Tauragėje virusas nustatytas 3 žmonėms. Statistikos departamentas pažymi, kad Lietuvoje prasideda trečioji pandemijos banga.
Nuotrauka
Asociatyvi NVSC nuotrauka
Įkelta:
2021-02-20
Reikšmingas pokytis palies vežėjus: nuo šiol jiems bus privaloma izoliacija, išskyrus atvejus, kai jie tik pristato ar pasiima krovinį arba vyksta tranzitu per mūsų šalį. Šie pakeitimai įsigalioja nuo pirmadienio, vasario 22-osios.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-20
Kaip skelbia Statistikos departamentas, vasario 19-ąją šalyje nustatytas 561 CIVID-19 susirgimas, mirė dar 15 žmonių. Tauragėje praėjusią parą nustatyti 4 susirgimai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-19
Vakar ir šiandien Tauragėje jau paskiepyti 178 senjorai. Skiepyti pradėta nuo vyriausiųjų – 80 m. ir vyresnių. Skiepo laukiantiems gyventojams niekur nereikia kreiptis ir teirautis dėl skiepo, nes jie yra įtraukti į sąrašus ir sulauks skambučio, kad yra kviečiami skiepytis.