Keleivių patikra nuo šio pirmadienio vyksta ir pasieniuose su Rusija bei Baltarusija 
Įkelta:
2021-02-23
Nuotrauka
koronavirusas
Aprašymas

Getty Images nuotrauka

Nacionalinis visuomenės sveiktos centras informuoja, kad nuo vasario 22 d. Lietuvos pasieniuose su Baltarusijos Respublika ir Rusijos Federacija vykdoma sustiprinta nustatytų karantino režimo reikalavimų laikymosi kontrolė. Atvykstantys asmenys bus tikrinami atsitiktine tvarka. 

Tikrinama, ar keleiviai, atvykstantys ar grįžtantys į Lietuvą, yra užsiregistravę (užpildę anketą) NVSC interneto svetainėje adresu https://keleiviams.nvsc.lt ir turi tai patvirtinantį QR kodą, kuris atsiunčiamas elektroniniu paštu. 

Primenama, kad nuo vasario 17 d. sustiprintos kontrolės priemonės taikomos sausumos patekimo į šalį vietose pasienyje su Lenkija.

Atkreipiamas dėmesys, kad patikrą vykdo Valstybės sienos pasaugos pareigūnai, kurie tikrina, ar pateikiami teisingi duomenys. Jeigu atvykstantys asmenys bus neužpildę minėtos anketos arba pateikę netikslius (ne visus) duomenis, bus prašoma tai padaryti pasienio poste. Norint, kad patikrinimas vyktų sklandžiau ir greičiau, prašoma anketą užpildyti prieš kertant valstybės sieną.

Patikrinimo metu  gali būti prašoma pateikti dokumentus, įrodančius teisę į izoliacijos išimtį. Už klaidingos informacijos pateikimą gali būti taikoma administracinė atsakomybė pagal LR Administracinių nusižengimų kodekso 45 str. 4 d. ir skirta bauda nuo 500 Eur iki 1500 Eur.

 

REIKALAVIMAI ATVYKSTANTIEMS SAUSUMOS TRANSPORTU: 

 

  1. Asmenys, atvykstantys į Lietuvą iš visų šalių sausumos transportu iki Lietuvos Respublikos sienos kirtimo momento privalo užpildyti keleivio anketą ir pateikti patvirtinimą (QR kodą) pareigūnams, atliekantiems patikrą pasienio kontrolės punkte;  
  2. Atvykstantys į Lietuvą turi turėti asmens sveikatos priežiūros įstaigos pažymą ar tyrimo COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti atsakymo formą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą) apie neigiamą tyrimo, atlikto ne seniau nei 48 val. laikotarpiu prieš atvykstant į Lietuvą, rezultatą (serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas), arba per 24 val. nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką turi užsiregistruoti tyrimui tel. numeriu 1808 ar kitoje tyrimus COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti atliekančioje įstaigoje bei paskirtu laiku atlikti tyrimą. 
  3. Nepriklausomai nuo tyrimo rezultato atvykusiems privaloma 10 dienų izoliacija nuo grįžimo/atvykimo į Lietuvos Respubliką dienos. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti ne anksčiau kaip 7-ą izoliacijos dieną savo lėšomis atlikus koronaviruso (PGR) tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą.


 

Daugiau informacijos atvykstantiems į Lietuvą galima rasti  čia

https://nvsc.lrv.lt/atvykusiems

Sprendimą dėl sustiprintos kontrolės sausumos patekimo į šalį vietose rasite čia:

https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/dfeaa3426fcc11eb9fc9c3970976dfa1

https://nvsc.lrv.lt/uploads/nvsc/documents/images/Kodas.jpg

 

Nuotrauka
Vytauto gatvė
Įkelta:
prieš 1 dieną
Pandemijos metu užsidarė ne vienas verslas, skelbimų portaluose daugėja skelbimų apie parduodamas patalpas. Kaip atrodys Tauragė po pandemijos? Įžvalgomis paprašėme pasidalinti verslo atstovą, nekilnojamojo turto analitiką ir medikę. Dalis prognozių – teigiamos.
Nuotrauka
Asociatyvi NVSC nuotrauka
Įkelta:
2021-02-23
​​​​​​​Kaip skelbia Statistikos departamentas, vasario 22-ąją šalyje nustatyti 482 CIVID-19 susirgimai, mirė 7 žmonės. Tauragėje praėjusią parą nustatytas vienas susirgimas, vienas žmogus mirė.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-22
Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 263 nauji koronaviruso atvejai, pranešė Statistikos departamentas. Mirė dar 6 žmonės. Tauragėje virusas nustatytas 3 žmonėms. Statistikos departamentas pažymi, kad Lietuvoje prasideda trečioji pandemijos banga.
Nuotrauka
Asociatyvi NVSC nuotrauka
Įkelta:
2021-02-20
Reikšmingas pokytis palies vežėjus: nuo šiol jiems bus privaloma izoliacija, išskyrus atvejus, kai jie tik pristato ar pasiima krovinį arba vyksta tranzitu per mūsų šalį. Šie pakeitimai įsigalioja nuo pirmadienio, vasario 22-osios.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-20
Kaip skelbia Statistikos departamentas, vasario 19-ąją šalyje nustatytas 561 CIVID-19 susirgimas, mirė dar 15 žmonių. Tauragėje praėjusią parą nustatyti 4 susirgimai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-19
Vakar ir šiandien Tauragėje jau paskiepyti 178 senjorai. Skiepyti pradėta nuo vyriausiųjų – 80 m. ir vyresnių. Skiepo laukiantiems gyventojams niekur nereikia kreiptis ir teirautis dėl skiepo, nes jie yra įtraukti į sąrašus ir sulauks skambučio, kad yra kviečiami skiepytis.
Nuotrauka
punktas
Įkelta:
2021-02-19
Savaitės pradžioje į posėdį rinkosi savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centras. Posėdyje konstatuota, kad daugiausia karantino reikalavimų pažeidimų nustatoma dėl skirtingų namų ūkio narių buvimo kartu. Koronavirusas pasitraukė iš socialinių paslaugų įstaigų, kuriose baigiamas skiepijimo procesas. Šią savaitę jau šiek tiek aktyviau registruojasi profilaktiniams tyrimams nuo pirmadienio pradėjusių dirbti mažų parduotuvių darbuotojai ir paslaugas teikiantys asmenys. Rekomendacija profilaktiškai išsitirti siūlyta kartu su karantino reikalavimų atlaisvinimu.   
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-18
Vakar posėdžiavusi vyriausybė karantino reikalavimų švelninimų nesvarstė – klausimas atidėtas kitai savaitei. Be to, premjerė Ingrida Šimonytė pranešė, kad karantinas greičiausiai bus pratęstas ir po kovo 1-osios. Dabar karantinas galioja iki vasario pabaigos.  
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-16
Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 300 naujų koronaviruso atvejų, pranešė Statistikos departamentas, 10 žmonių mirė. Tauragėje nustatytas1 susirgimo atvejis, 2 žmonės mirė. Pastarųjų 14 dienų sergamumas koronavirusine infekcija 100 tūkst. gyventojų siekia 257,4 atvejo. Iš viso Lietuvoje nuo pandemijos pradžios COVID-19 susirgo 191 tūkst. 264 žmonės.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-13
Tauragėje vasario 12-ąją nenustatytas nė vienas naujas COVID-19 susirgimo atvejis. Statistikos departamento duomenimis, per praėjusią parą Lietuvoje nustatyta 510 naujų koronaviruso atvejų, 17 žmonių mirė.
Nuotrauka
grožio salonas kirpykla
Įkelta:
2021-02-12
Trečiadienį Vyriausybė pritarė laipsniško karantino ribojimų keitimo planui. Karantino ribojimai bus švelninami tiek savivaldybių, tiek nacionaliniu lygiu, atsižvelgiant į pasikeitusią epidemiologinę situaciją. Jau pirmadienį darbą galės pradėti grožio salonai, bus galima atidaryti nedideles parduotuves, leidžiami ir fizinio aktyvumo užsiėmimai lauke. Tiesa, numatyta nemažai reikalavimų.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-11
iandien, ketvirtadienį, pradėti vakcinuoti rajono ugdymo įstaigų darbuotojai. Pirmiausiai skiepijami ikimokyklinių, priešmokyklinių ir pradinių klasių pedagogai. Iš viso tokių sąraše – per 300. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-10
Trečiadienį Vyriausybė pritarė laipsniško taikomų karantino režimo ribojimų keitimo planui. Karantino ribojimai bus švelninami tiek savivaldybių, tiek nacionaliniu lygiais, atsižvelgiant į pasikeitusią epidemiologinę situaciją šalyje. Ribojimų laisvinimai vyks remiantis dviem rodikliais: naujų atvejų skaičius, tenkantis 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų, ir teigiamų testų dalis nuo visų atliekamų tyrimų per 7 dienas. Nuo vasario 15 d. gali būti atidaromos nedidelės parduotuvės, galima teikti grožio paslaugas, su treneriu sportuoti lauke.