Per praėjusią parą Tauragėje nustatyti 6 nauji COVID-19 atvejai
Įkelta:
2021-01-12
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Aprašymas

Asociatyvi nuotrauka

Susirgimų koronavirusu skaičiai mažėja, bet kol kas specialistai ir ekspertai nesiūlo švelninti karantino sąlygų sugriežtinimo. Apie galimus suvaržymų panaikinimus bus svarstoma sausio 17-ąją. Kaip skelbia Statistikos departamentas, vakar šalyje nustatyta 902 nauji susirgimo atvejai, Tauragėje – 6.

Sausio 11-ąją Tauragėje fiksuoti 6 nauji susirgimų atvejai – virusas nustatytas dviem vyrams ir keturioms moterims. Iš nustatytų 6 susirgimų nežinomi – 4, Tauragės ligoninėje – 2. Visi susirgusieji vyresni nei 50 metų. Iš viso atliktas 61 tyrimas.

Teigiamų tyrimų dalis mūsų savivaldybėje per 7 dienas siekia 15,5 proc. (šalyje – 14,7 proc.), paskutiniųjų dviejų savaičių sergamumo rodiklis nukrito iki 677,2/100 tūkstančių gyventojų (šalyje – 968,5/100 tūkst. gyventojų).

Statistikos departamento duomenimis, šiuo metu Tauragėje serga 402 asmenų, pasveiko – 1 554. Nuo pandemijos pradžios Tauragėje koronavirusas nustatytas 2 023 asmenims. Mirusiųjų skaičiai Tauragėje neskelbiami. 

Praėjusią parą Jurbarko rajone nenustatytas nė vienas susirgimo atvejis, po vieną atvejį – Šilalėje ir Pagėgiuose.

Kaip vakar žiniasklaidai teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė, epideminė kreivė pradėjo keistis į gerąją pusę ir savaitinis užsikrėtusių asmenų skaičius jau mažėja. Taikant dabartines priemones užsikrėtimų sumažėjo 20 proc. Gyventojų mobilumas yra mažesnis nei gruodžio mėnesį, bet didesnis nei per karantiną pavasarį. Apibendrindama ministrė teigė, kad einama teisingu keliu, todėl būtina išlaikyti dabartinius ribojimus. Apie galimybę švelninti karantiną ketinama kalbėti sausio 17-ąją.

Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Statistikos departamento duomenimis, per pastarąją parą Lietuvoje nustatytas 1001 COVID-19 atvejis. Tauragėje – 6 nauji atvejai. Šalyje paskiepytų žmonių dalis siekia 2,07 proc. Prezidentas Gitanas Nausėda savaitės pabaigoje komentavo iškeltą ambicingą tikslą iki vasaros vidurio paskiepyti 70 proc. visuomenės, kad būtų įgytas visuomeninis imunitetas.  
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-20
Vakar vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) posėdyje aptarta situacija rajone. Nors susirgimų koronavirusu skaičiai mažėja, ligoninėje COVID-19 poskyriuose ligonių skaičius šoktelėjo aukštyn. Bet džiugi žinia, kad šiandien medikai bus pradėti skiepyti antrąja doze.
Nuotrauka
saviizoliacija
Įkelta:
2021-01-19
Nacionalinis visuomenės sveikatos centras išplatino pranešimą primindamas, kad dėl sąlyčio su COVID-19 užsikrėtusiuoju izoliuoti asmenys privalo laikytis izoliavimo taisyklių, su kuriomis jie supažindinami izoliavimo metu. Izoliacijos metu mokama nedarbingumo išmoka (už 14 izoliacijos dienų). Tad jeigu izoliacija pratęsiama dėl to, kad izoliacijos metu nustatoma, jog asmuo vėl turėjo sąlytį su sergančiuoju, nedarbingumo išmoka nebepriklauso.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-18
Pirmadienį vykusiame Vyriausybės ir sveikatos ekspertų pasitarime konstatuoja, kad sergamumas koronavirusu mažėja, tačiau kol kas nesiūloma švelninti karantino sąlygų. Sveikatos ekspertai  pateikė keletą pasiūlymų dėl ugdymo įstaigų. Vienas iš Sveikatos tarybos pasiūlymų – svarstyti galimybę prieš grįžtant mokytis kontaktiniu būdu į mokyklas vakcinuoti vyresnius nei 16 metų mokinius.  
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-18
Statistikos departamentas skelbia, kad per parą šalyje nustatyti 476 nauji koronavoriso atvejai. Skelbiama, kad nuo COVID-19 mirė dar 21 asmuo, 3 asmenys mirė anksčiau ir dabar buvo įtraukti į statistiką. Tauragėje sausio 18-ąją nustatytas vienas ligos atvejis. 
Nuotrauka
pagegiu seneliu namai
Įkelta:
2021-01-15
Tauragės apskrityje užfiksuotas nerimą keliantis naujas COVID-19 židinys. Apie tai rašo portalas lrt.lt. Pasak jo, Pagėgių palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose liga nustatyta 6 gyventojams. Tvirtinama, kad patys įstaigos gyventojai negalėjo COVID-19 „parnešti“ į įstaigą, o tarp darbuotojų sergančiųjų nėra, tad išlieka mįslė, kaip virusas įsibrovė į įstaigą.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-15
Praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 1 149 nauji COVID-19 atvejai, pranešta apie dar 26 mirusius žmones. Tauragėje per praėjusią parą nustatyta 11 naujų atvejų. Virusas jau nusinešė 52 tauragiškių gyvybes.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-12
Savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro (ESOC) posėdyje didžiausias dėmesys skirtas vakcinacijai. Tauragėje jau paskiepyti 307 asmenys, o šią savaitę planuojama sulaukti dar 252 vakcinų.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-11
Vis daugiau dėmesio sulaukia galimai neteisėti kai kurių asmenų paskiepijimai nuo koronaviruso ir kaimyniniame Šilalės rajone. Tyrimų jau ėmėsi Lietuvos generalinė prokuratūra ir Specialiųjų tyrimų tarnyba, o rajono meras kreipėsi į policiją  ištirti viešai paskelbtus faktus ir nustatyti, ar skandale minimi asmenys nepažeidė karantino apribojimų ir atitinkamų įstatymų.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-11
Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje per pastarąją parą patvirtinti 775 nauji koronaviruso atvejai. Taip pat pranešama apie 32 mirties nuo COVID-19 atvejus. Tauragėje sekmadienį nustatyti 7 susirgimų atvejai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-08
Sausio 8-ąją pranešta apie Jurbarko rajono Eržvilko  pirminės sveikatos priežiūros centro vyriausiojo gydytojo, dirbusio ir Tauragėje, Stepono Česlovo Strodomskio netektį.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-01-05
Šiandien savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje aptarta situacija rajone. Policijos atstovai pateikė praėjusios savaitės darbo rezultatus. Pratęsus judėjimo tarp savivaldybių kontrolę postai išlieka, bet kada juose bus stabdomos transporto priemonės, neatskleidžiama. Didesnis dėmesys skiriamas grįžusiųjų iš užsienio saviizoliacijos taisyklių laikymosi patikrai.