Kontrolės postai išlieka, dėmesys grįžusiesiems iš Didžiosios Britanijos
Įkelta:
2021-01-05
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Aprašymas

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotrauka

Šiandien savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje aptarta situacija rajone. Policijos atstovai pateikė praėjusios savaitės darbo rezultatus. Pratęsus judėjimo tarp savivaldybių kontrolę iki sausio 31-osios postai išlieka, bet kada juose bus stabdomos transporto priemonės, neatskleidžiama. Didesnis dėmesys skiriamas grįžusiųjų iš užsienio saviizoliacijos taisyklių laikymosi patikrai.

Praėjusią savaitę policijos pareigūnai atliko 41 patikrinimą prekybos centruose, parduotuvėse ir pažeidimų nenustatė.

Vyko saviizoliacijoje esančių asmenų patikra ir tokių patikrinimų atlikta 10. Pasak policijos atstovės Margaritos Kudijanovos, pradėtas vienas ikiteisminis tyrimas.

– Asmuo, būdamas medicinos įstaigos informuotas apie savo ligą ir įspėtas apie apsaugos priemones, kurių privalo laikytis, pirminiais duomenimis, galimai jų nesilaikė ir pažeidė, – teigė policijos atstovė.

Vykdant kontrolę viešosiose vietose praėjusią savaitę pareigūnai nustatė 23 pažeidimus. Trys iš jų nedėvėjo kaukių, 20 pažeidimų nustatyta, kai vienoje vietoje buvo skirtingų ūkių asmenys.

Nuo gruodžio 31-osios iki sausio 3-iosios vyko fizinė patikra kontrolės postuose. Sustabdytos 9 253 transporto priemonės. 68 transporto priemonės neįleistos, 21 – neišleista.

– Postų kontrolės metu nustatyti 6 pažeidimai. 3 karantino pažeidimai, kai vyko skirtingų ūkių nariai. Ir 3 neturėjo privalomojo transporto priemonės draudimo, – informavo M. Kudijanova.

Vykdant kontrolę viešosiose vietose praėjusią savaitę pareigūnai nustatė 23 pažeidimus. Trys iš jų nedėvėjo kaukių, 20 pažeidimų nustatyta, kai vienoje vietoje buvo skirtingų ūkių asmenys.

Pasak pareigūnės, prie postų kontrolės  gausiai prisidėjo šauliai ir Sporto mokyklos savanoriai.

– Jiems esame dėkingi už pagalbą ir tikimės ateityje, jei reikės, mums pagelbės, – padėkos žodžius perdavė M. Kudijanova.

Nuo sausio 1-osios pareigūnai ypatingą dėmesį skiria iš Didžiosios Britanijos grįžusių asmenų saviizoliacijos kontrolei.

– Kiek turime pajėgų, tiek stengiamės patikrinti. Grįžusiųjų yra, ir tikrai turime dabar ką veikti, – konstatavo policijos atstovė.

ESOC vadovas Tomas Raulinavičius teigė, kad savivaldybės administracija sulaukia gyventojų nepasitenkinimo dėl judėjimo kontrolės savivaldybės teritorijoje ir teiravosi, ar nenumatyta keisti kontrolės postų vietų.

– Šiuo metu derinama ir planuojama. Bus atsižvelgta į nusiskundimus. Bet pačių postų dislokacija, manyčiau, neturėtų keistis. Dabar svarstoma, kokiu režimu dirbsime. O nepasitenkinimų yra, nes postų kontrolės tikslas ir yra riboti judėjimą, – atsakė M. Kudijanova.

Nuotrauka
covid
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
prieš 1 dieną
Statistikos departamentas skelbia, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinta 450 naujų koronaviruso atvejų, nuo COVID-19 mirė dar 10 žmonių. Tauragėje kovo 5-ąją nustatytas vienas susirgimas.
Nuotrauka
Baudžiamasis kodeksas
Įkelta:
2021-03-05
Tauragės apylinkės prokuratūros prokuroras Robertas Kasnauskas kreipėsi į teismą su pareiškimu dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu, prašydamas koronavirusu sirgusį ir saviizoliacijos nesilaikiusį Šilutės rajono gyventoją pripažinti kaltu dėl kovos su epidemijomis ar užkrečiamosiomis ligomis taisyklių pažeidimo (pagal Baudžiamojo kodekso 277 str. 1 d.), – praneša Lietuvos Respublikos prokuratūra.
Nuotrauka
oro uostas
Įkelta:
2021-03-03
Nuo kovo 1 d. keliaujantys per Vilniaus oro uostą gali patogiau atlikti COVID-19 testą ir gauti reikalingą pažymą čia pat vietoje, praneša Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija. Planuojama, kad jau balandį paslaugos bus pradėtos teikti taip pat ir prie Kauno bei Palangos oro uostų.
Nuotrauka
korona
Įkelta:
2021-03-02
Statistikos departamentas informuoja, kad per praėjusią parą šalyje nustatyti 426 COVID-19 infekcijos atvejai, Tauragės rajone – tik vienas užsikrėtimo koronavirusu atvejis. Mirčių nuo šios ligos vakar rajone nebuvo, šalyje mirė 7 žmonės. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-27
Per praėjusią parą Lietuvoje nustatyti 626 nauji COVID-19 infekcijos susirgimai, 8 žmonės mirė, rodo šeštadienio rytą paskelbti Statistikos departamento duomenys. Tauragėje koronavirusas nustatytas 4 žmonėms.
Nuotrauka
Vytauto gatvė
Įkelta:
2021-02-24
Pandemijos metu užsidarė ne vienas verslas, skelbimų portaluose daugėja skelbimų apie parduodamas patalpas. Kaip atrodys Tauragė po pandemijos? Įžvalgomis paprašėme pasidalinti verslo atstovą, nekilnojamojo turto analitiką ir medikę. Dalis prognozių – teigiamos.
Nuotrauka
Asociatyvi NVSC nuotrauka
Įkelta:
2021-02-23
​​​​​​​Kaip skelbia Statistikos departamentas, vasario 22-ąją šalyje nustatyti 482 CIVID-19 susirgimai, mirė 7 žmonės. Tauragėje praėjusią parą nustatytas vienas susirgimas, vienas žmogus mirė.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-22
Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 263 nauji koronaviruso atvejai, pranešė Statistikos departamentas. Mirė dar 6 žmonės. Tauragėje virusas nustatytas 3 žmonėms. Statistikos departamentas pažymi, kad Lietuvoje prasideda trečioji pandemijos banga.
Nuotrauka
Asociatyvi NVSC nuotrauka
Įkelta:
2021-02-20
Reikšmingas pokytis palies vežėjus: nuo šiol jiems bus privaloma izoliacija, išskyrus atvejus, kai jie tik pristato ar pasiima krovinį arba vyksta tranzitu per mūsų šalį. Šie pakeitimai įsigalioja nuo pirmadienio, vasario 22-osios.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-20
Kaip skelbia Statistikos departamentas, vasario 19-ąją šalyje nustatytas 561 CIVID-19 susirgimas, mirė dar 15 žmonių. Tauragėje praėjusią parą nustatyti 4 susirgimai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-19
Vakar ir šiandien Tauragėje jau paskiepyti 178 senjorai. Skiepyti pradėta nuo vyriausiųjų – 80 m. ir vyresnių. Skiepo laukiantiems gyventojams niekur nereikia kreiptis ir teirautis dėl skiepo, nes jie yra įtraukti į sąrašus ir sulauks skambučio, kad yra kviečiami skiepytis.