2020 Lapkričio 24 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Gyvenimo būdas

Sveikata ir dailios kūno linijos šiais laikais rūpi ne tik moterims, bet ir vyrams – sulieknėti be pastangų tikriausiai norėtų dažnas. Deja, tai neįmanoma: kad sulieknėtum nepakenkdamas sveikatai, nepakaks, tarkim, mėnesiui atsisakyti saldumynų. Tam reikia iš esmės pakeisti gyvenimo būdą. Kaip tai padaryti? Per nepilnus metus kone trečdalio savo svorio atsikratęs Vilius Stumbra sako, kad tai reikalauja be galo daug pastangų.

Kavos studijoje „ResPublica“ jau savaitę puikuojasi tauragiškės Sigitos Flaksienės tapybos darbų paroda „Šokantis žmogus“. Kūrinius ne tik galima apžiūrėti, bet ir įsigyti – apie pusė parodoje kabančių autorės darbų jau nupirkti.

Antradienis Tauragei buvo išties neeilinė diena: mieste lankėsi Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana ir visa savo komanda. Pietų prezidentas ir jo palyda atvažiavo į restoraną „Holivudas“, įsikūrusį Prezidento g. 50. Vos jiems išvykus, į restoraną sugužėjo dar viena išskirtinių svečių kompanija – Krasnodaro (Rusija) „Lokomotiv“ krepšinio komanda, kurioje žaidžia  Mindaugas Kuzminskas, Mantas Kalnietis.