2020 Rugsėjo 23 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Gyvenimo būdas

Pernai festivalio „Kvadratu“ organizatoriai kvietė išeiti iš savo kvadrato, šįmet kviečia jame kartu pabūti, nes Tauragės krašto muziejus „Santaka“ švenčia savo 30-tą gimtadienį. Ta proga menų festivalis „Kvadratu“ – be medijų instaliacijų, projekcijų, parodų, edukacinių veiklų, persismelks muziejine tematika. Finaliniame koncerte gros grupė „Colours of Bubbles“.

Riešinės – ne vienos merginos ir moters mėgstamas aksesuaras. Ant rankų riešų maunami mezginiai ne tik šildo vėsesniu laikotarpiu, bet ir puošia, džiugina akį įvairiausiais raštais ir spalvomis. Riešinių mezgėja iš Pagramančio Irena Aputienė itin daug dėmesio skiria kuo įdomesniam raštui išgauti. Į „Tauragės žinių“ redakciją moteris atsinešė savo pačios megztų riešinių ir papasakojo apie šią mėgstamiausią savo laisvalaikio veiklą.

Katyčiai – vienas seniausių miestelių Šilutės rajone su puikiai išlikusia architektūra, įsikūręs šalia Šyšos upės. Pro Katyčius Kryžiuočių ordinas nutiesė vieną pirmųjų kelių į Žemaitiją. Miestelio plano struktūra radialinė. Dauguma pastatų išsidėstę palei kelius, kurie eina į Šilutę, Ž. Naumiestį, Stoniškius.