kartu
8 valandas 42 minutes ago
Šventinę nuotaiką Tauragėje kuria ne tik pagrindinė miesto eglė, eglučių alėja, gatvių ir pastatų papuošimai, įvairūs renginiai, kurie tęsis visą gruodžio mėnesį, bet ir penktadienio vakarą sužibusi eglutė Kartų parke.
pukeliene
12 valandų 12 minučių ago
Gruodžio pirmosiomis dienomis vyko dviejų rajono mokyklų vadovų atrankos. Jau aiškūs ir konkursų nugalėtojai – viena direktorė pakeis vadovaujamą mokyklą, o prie kitos vairo stos anglų kalbos mokytoja. Abiejuose konkursuose dokumentus dalyvauti atrankose buvo pateikę 7 pretendentai. 
nuotrauka
2022-12-03
Artėjant gražiausioms metų šventėms jau šį savaitgalį Pilies aikštėje iškils Kalėdų eglė, o po poros savaičių suplanuota ir žaliaskarės įžiebimo šventė. Visą ikikalėdinį laikotarpį tauragiškiai bus kviečiami į adventinius renginius, gruodžio viduryje Pilies aikštėje bus galima pasivažinėti traukinuku. 
kaminskis algimantas
2022-11-28
Šią savaitę baigėsi dokumentų priėmimas į dviejų mokyklų vadovų konkursus. Atrankos vyks gruodžio pirmosiomis dienomis. Gruodžio paskutinę dieną su mokykla atsisveikins 30 metų Jovarų pagrindinei mokyklai vadovavęs Algimantas Kaminskis. O Žalgirių gimnazijos direktorius Jonas Jatautas besibaigiant kadencijai iš pareigų pasitraukė spalio 1-ąją. Abiejuose konkursuose susirungs 7 pretendentai. 
autobusai
2022-11-28
Kaimyninis Šilutės rajonas, rodos, ranka pasiekiamas, tačiau norėdamas ten nuvažiuoti autobusu kelionėje turi užtrukti 6–7 val. Apie tai papasakojo tauragiškė Birutė, kelis kartus per mėnesį norinti per Šilutę pasiekti Rusnę, ir klausė, gal ketinama atnaujinti keleivinių autobusų maršrutą į šią savivaldybę. 
nuotrauka
2022-11-21
Šįryt į darbą ar mokyklas skubėję tauragiškiai ne tik mėgavosi sniegu padengta žeme, bet ir turėjo būti itin atidūs – nors pagrindinės gatvės nuvalytos, sniego sankaupų netrūko, šaligatviai labai slidūs, o pačiame miesto centre – Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje – jau nuo sekmadienio neveikia šviesoforas.
stotis
2022-11-15
Autobusų stotis yra tarsi miesto vizitinė kortelė. Ir nors tarpmiestiniais autobusais keliaujančiųjų šiandien ne tiek ir daug, Tauragės autobusų stotyje stabtelėjęs pakeleivis gali susidaryti vaizdą apie miestą. Kai kurių patirtis ne itin maloni – pasirodo, atvykęs į autobusų stotį po 18 val. randi užrakintą tualetą.
titanu
2022-11-09
Lapkričio 6-ąją Šiauliuose pirmą kartą šalyje vyko 60+ amžiaus grupės paplūdimio tinklinio Titano taurės I etapo varžybos. Tauragės komanda buvo nepralenkiama ir iškovojo pirmąją vietą. 
statybos
2022-11-08
Šalia Jovarų pagrindinės mokyklos, Malūno gatvėje, renovuojamas buvęs mokyklos kuro sandėlis, dabar priklausantis privačiam asmeniui, siaubą kėlė į redakciją prieš keletą savaičių paskambinusiam tauragiškiui. Pasak jo, statybvietė, o tiksliau – pastoliai, tokie netvarkingi, kad iki nelaimės vienas žingsnis – juk šalia mokykla, aplink pastatą vaikšto mokiniai. Pažeidimų statybvietėje nustatė Valstybinė darbo inspekcija, tyrimą pradėjo ir Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija. Tiesa, šios savaitės viduryje pastoliai jau buvo nuardyti. 
mazvydo progimnazija
2022-11-08
Martyno Mažvydo progimnazijos bendruomenė jau kuris laikas sportuoja renovuotame stadione, kuris oficialiai atidarytas spalio 28-ąją. Tądien paminėtos ir mokyklos 102-osios įkūrimo metinės. Šventinio renginio metu trumpai pristatyta šio projekto eiga, skambėjo sveikinimo žodžiai ir surengtos draugiškos krepšinio rungtynės, išbandyti bėgimo takeliai, disko metimo sektorius. Neatpažįstamai pasikeitusios mokyklos ir miesto bendruomenės moderniame stadione gali sportuoti iki vėlyvo vakaro.