2017 Gegužės 24 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Daiva KYBARTIENĖ

Už šiurkščius pažeidimus iš pareigų atleisti vadovai į darbą tikisi sugrįžti per teismą.  Trečiadienį Tauragės rajono apylinkės teisme nagrinėti du buvusių vadovų ieškiniai – Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininko Gintaro Ramanausko ir buvusio Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus. G. Ramanausko byloje išsakytos baigiamosios kalbos ir paskirta sprendimo paskelbimo data, tuo tarpu S. Kancevyčiaus byla nagrinėta iš esmės.  

Sekmadienio rytą keturios ugniagesių autocisternos skubėjo į Taurų kaimo Verslininkų gatvę. Dūmai veržėsi iš pastato, kuriame įsikūrusi AB „Kauno grūdai“ parduotuvė. Paaiškėjo, kad gaisrą pastato palėpėje netyčia sukėlė pats pastato šeimininkas. Iš gaisro teko gelbėti automobilį ir vištas, „Kauno grūdų“ parduotuvė nenukentėjo.

Respublikos gatvėje įsikūręs Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pastatas įgavo naują veidą – baigiami pastato išorės renovavimo darbai. Paskutinius  akcentus tikimasi sudėlioti iki gegužės 4-osios, kuomet visos šalies ugniagesiai minės Šv. Florijono dieną.

Atėjęs pavasaris ne vieną paskatina pradėti gyventi aktyviau, pasirūpinti dažnai per žiemą apleistomis kūno formomis. Vieni prakaitą lieja gamtoje – bėgiodami ar važiuodami dviračiu, kiti šoka į sportinius batelius ir keliauja į sporto klubus. Kad atšilus orams plušančių sporto salėse padaugėja, patvirtina ir kalbinti sporto klubų treneriai.