2017 Birželio 25 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Daiva KYBARTIENĖ

Mindaugo ir Raimondos Lukošaičių širdis užkariavo katės. Tačiau ne bet kokios, o savo dydžiu ir charakteriu abejingų nepaliekantys Meino meškėnai. Jais pora „užsikrėtė“ prieš aštuonetą metų, kai per žinias pamatė reportažą apie savo išvaizda lūšį primenančias kates. Jau kitą dieną pora sėdo į automobilį ir leidosi į Prienus pažiūrėti šių gražių sutvėrimų. Nuo tada viskas ir prasidėjo...

Beveik puse metų Tauragės Švč. Trejybės bažnyčios tikintieji aukojo pinigus paminklui negimusiems kūdikiams atminti. Šios gražios ir jautrios idėjos iniciatorius – klebonas, dekanas Vytautas Gedvainis.

Šiais metais Tauragės rajono savivaldybės biudžetas mokesčiais už išorinę reklamą buvo papildytas beveik 2000 eurų. Tačiau atverti piniginę skuba ne visi. Mykolo Zobovo „VIP cirkas“ mieste reklamuojasi nelegaliai. Artistas buvo įspėtas, o pasirodymus reklamuojantys skelbimai surinkti ir nuvežti į Tauragės miesto seniūnijos garažą. Likusius reklaminius plakatus M. Zobovas įpareigotas susirinkti pats. Cirkininkas teisinasi, kad buvo apvogtas, išnešta didelė pinigų suma, todėl neturi  pinigų nei reklamai žiniasklaidoje, nei mieste.

Šiandien šalyje rengiamas kol kas vienintelis privalomas lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminas. Nacionalinio egzaminų centro duomenimis, lietuvių kalbos ir literatūros valstybinį brandos egzaminą laikyti registravosi 18 tūkst. 759 kandidatai. Mokyklinį lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzaminą registravosi laikyti 12 tūkst. 643 kandidatai.

Greitu laiku Tauragėje, Vytauto gatvėje, buvusio karinio miestelio teritorijoje duris atvers  jaukus ir jaunimo poreikiams pritaikytas Jaunimo centras. 165 kv. m. pastate prasmingai laiką galės leisti jaunimas ir jaunimo organizacijos.

Ketvirtadienį Pilies aikštėje sumontuotas užrašas „Myliu Tauragę“, maloniai stebina ir traukia visų tauragiškių ir miesto svečių dėmesį. Netrūksta norinčių nusifotografuoti užrašo fone, deja, džiaugtis miesto puošmena nemokame – jau pirmą dieną kažkas įskėlė vieną raidę.

Antradienio rytą sankryžoje prie didžiojo turgaus susidūrė du senjorų vairuojami automobiliai. Po automobilių kaktomušos „Nissan  Primera“ automobilis nuvažiavo nuo kelio, išvertė tvorą ir elektros skydinę. Laimingo atsitiktinumo dėka pavyko išvengti tragedijos – kelios minutės prieš eismo įvykį šio namo gyventoja buvo prie elektros skydinės užsirašyti elektros skaitiklių parodymų.

Šilalės gatvėje, kur plyti nuosavų namų kvartalas, jau šiemet turėtų iškilti automobilių ir motociklų savitarnos plovykla „H2auto“. Esą tai bus išskirtinio dizaino ir modernių technologijų automobilių plovykla, kuri vienu metu galės aptarnauti 5 automobilius.