2019 Lapkričio 13 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Apie 15 val. du Tauragės ugniagesių ekipažai skubėjo į Stoties gatvę. Gautas pranešimas apie iš garažo rūkstančius dūmus.

Situaciją, į kurią praėjusią savaitę pateko tauragiškė, galima būtų apibūdinti populiariu posakiu apie katę maiše. Moteris, tiesa, pirko ne katę, o drabužius ir kaip vėliau paaiškėjo, maiše rado ne tai, ko tikėjosi.

„Spindulio“ šokėjas Justinas Mejeris, sceniniu slapyvardžiu Ustin, drauge su savo partnere Ieva nužygiavo iki „Šokio revoliucijos“ finišo. Šį vakarą LNK eteryje rodomoje finalinėje laidoje paaiškės, kas taps projekto nugalėtojais. Kova bus karšta, nes laimėtojų laukia 15 tūkst. eurų prizas ir teisė vadintis geriausiais šokėjais Lietuvoje. Turbūt neverta nė sakyti, jog Justinas tikisi aktyvaus tauragiškių palaikymo.

 

Trečiose rungtynėse RKL sezone Tauragės „Tauragė“ turėjo pripažinti Vilkaviškio „Perlas“ pranašumą. Po sėkmingo starto ir dviejų pergalių šis pralaimėjimas buvo lyg antausis tauragiškiams, dar prisidėjo ekipos lyderio Igno Juškevičiaus trauma. Bet komanda artėjančiose dviejuose rungtynėse pasiryžusi kovoti iki galo dėl pergalės.