2017 Rugpjūčio 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Dėl atliekamų hidraulinių bandymų Tauragės mieste rugpjūčio 21–27 dienomis daugiabučiuose nebus karšto vandens. Tai gyventojams gali sukelti laikinų nesklandumų, tačiau, kaip skelbiama Tauragės šilumos tinklų interneto svetainėje, bandymai būtini, norint surasti ir pašalinti įvairius defektus bei siekiant išvengti gedimų šildymo sezono metu.

Pavasarį laimėję Regionų krepšinio lygos (RKL) čempionų titulus ir patekę į aukštesnę, Nacionalinę krepšinio lygą, Tauragės krepšinio klubo žaidėjai netrukus pradės pasirengimą naujam sezonui. Klubas skelbia, kad komandą papildė nauji legionieriai, sutartys nutrauktos su komandos senbuviais. Planuojama, jog šių metų komandos biudžetas sieks apie 90 tūkst. Eur.

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje: kodėl dievagojęsis, jog į politiką neis, Saulius Bagdonas svarsto apie Seimo nario karjerą, kokias grėsmes Lietuvai kelia pasienyje organizuojamos Rusijos karinės pratybos, kokį negirdėtą sprendimą siūlo darbuotojų stokojanti tinklų gamybos įmonė, o taip pat apie užkrečiantį bendruomeniškumo pavyzdį, praėjusias bei artėjančias šventes ir kitas savaitės naujienas.

Savivaldybės versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo specialisto vieta ilgai tuščia nebuvo. Liepos mėn. iš šių pareigų pasitraukus verslininkei Justinai Marozaitei, nuo rugpjūčio 8-osios dirbti pradėjo naujas specialistas – 27-erių tauragiškis Andrius Laucius. Vyras tikino besidomintis verslu ir esantis pasirengęs iššūkiui gerinti verslo aplinką Tauragėje.

Tauragiškių pamėgta kavinė-užkandinė „Ponas koldūnas“, įsikūrusi autobusų stotyje, uždaryta. Ant maitinimo įstaigos durų kabantis lapelis informuoja, kad užkandinė dirbs nuo rugsėjo 1 dienos.

Šiandien katalikų bandruomenė švenčia Žolinę – Švč. Mergelės Marijos dangun ėmimo šventę. Taradicinė iškilmingomis pamaldomis prasidėjusi šventė Pageramantyje iš miestelio bažnyčios persikėlė į stadioną, kur susirinkusius linksmino kapelos iš Klaipėdos ir Tauragės.