2018 Vasario 24 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Naujausiame numeryje skaitykite: šalyje vis dar siaučiant gripui, viena tauragiškių šeima pateko į nemalonią situaciją. Antradienį kviesta greitoji medicinos pagalba atvyko, tačiau, kaip pasakojo sirgusią mamą slauganti mergina, įvykiai klostėsi ne taip, kaip galima būtų tikėtis. Laikraštyje taip pat skaitykite trečiadienį vykusio Tarybos posėdžio naujienas. Šį kartą ietys buvo suremtos dėl posėdžio darbotvarkės, virė diskusijos dėl asfaltuojamų gatvių ir dėl Etikos komisijos veiklos. Taip pat sužinokite, kurių Tauragės įmonių pavadinimai pripažinti, kaip patys gražiausi Lietuvoje.

Trečiadienį Griežpelkių II kaimo ribose sunkvežimis partrenkė be atšvaitų kelyje stovėjusį pėsčiąjį. Lietuvos kelių policijos tarnyba informavo, kad nukentėjusysis gydomas reanimacijos skyriuje.

Šiandien rajono Taryba susirinko į mero Sigito Mičiulio teigimu – neeilinį posėdį – pirmąjį po Valstybės atkūrimo šimtmečio. Jame numatyta svarstyti 29 klausimus, tarp kurių gatvių asfaltavimo eiliškumo sąrašo tvirtinimas bei mero ir Tarybos bei administracijos direktoriaus ataskaitos. 

Ilgasis šventinis savaitgalis vienai tauragiškei ne tik leido pailsėti nuo darbų, jai pavyko laimėti 12 500 Eur. Tokią sumą jauna moteris susižėrė naujoje momentinėje e-loterijoje.