2017 Birželio 27 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Pirmomis savaitės dienomis šalyje bus gaiviau, protarpiais palis, o nuo trečiadienio temperatūra kils vis aukščiau. Antroje savaitės pusėje termometrai fiksuos net 33 laipsnius karščio, tačiau dažnai sulauksime lietaus ir perkūnijos.

Tauragės rajone, Trumpininkų kaimo bulvių lauke pririštas senas šuo sulaukė pravažiuojančių žmonių bei policijos pareigūnų dėmesio. Įtariama, kad augintinis buvo kankinamas ir neprižiūrimas.

Tauragės rajono apylinkės teisme išnagrinėtas dar vienas tėvų smurto prieš vaiką atvejis.  Prieš mažametį sūnų smurtavusiai motinai paskirta 5 mėnesių laisvės atėmimo bausmė, jos vykdymą atidedant vieneriems metams. Smurtą nebe pirmą kartą patyręs vaikas apgyvendintas pas laikinuosius globėjus. 

Šventiniame Joninių numeryje skaitykite: apie miesto bei šalies aktualijas ir svarbiausius šios savaitės įvykius – kaip vertinamas naujasis Darbo kodeksas, ko nepasidalija rajono politikai, kaip ir kur Jonines švęs garsūs regiono Jonai. Taip pat žvilgsnis į reformacijos istoriją ir liuteronų bažnyčios dabartį,  artėjančius ir praėjusius renginius ir kitos naujienos. 

Antradienio vakarą Jūros gatvėje kilęs gaisras pareikalavo 51 metų moters gyvybės. Manoma, kad gaisras kilo dėl neatsargaus rūkymo. 

Pastaruoju metu į visus įvykius policijos pareigūnai vyksta su įjungtais švyturėliai. Paaiškėjo, kad taip elgiamasi norint sutrumpinti reagavimo į iškvietimus laiką.

Birželio 13 d. Tauragės rajono apylinkės teisme turėjo būti nagrinėjamas buvusio Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktoriaus Sigito Kancevyčiaus civilinis ieškinys dėl neteisėto atleidimo iš darbo. Tačiau Tauragės rajono apylinkės teismas bylos nagrinėjimą atidėjo iki liepos 26 dienos. Mat šalims siūloma pasirašyti taikos sutartį.