2017 Gruodžio 15 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje: dėl ko susikibo laikraščio direktorius Renaldas Malychas ir Liberalų sąjūdžio atstovas Linas Stankus? Žiniasklaidos atstovas teigia, kad politiko elgesys perpildė kantrybės taurę, L. Stankus nevyniojantis žodžių į vatą kerta, kad tai žodžio laisvės ribojimas. 

Atsižvelgiant į tai, kad Dariaus ir Girėno gatvėje įvyksta daug eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, tauragiškiams įprasta perėja prie Muzikos mokyklos panaikinta. Rekonstruota bus ir prie „Gralio“ prekybos centro esanti perėja, įrengiant papildomą apšvietimą ir saugumo saleles. 

Prieš dvi savaites  Tauragės rajono savivaldybės Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komiteto posėdyje buvo pristatyta kvartalinės renovacijos koncepcija. Tai miestų atnaujinimas ne pavieniais namais, o kvartalais, kai atnaujinami ir šaligatviai, parkai, sutvarkomos žaliosios erdvės bei renovuojami visi konkrečiame rajone esantys daugiabučiai namai. 2018–2019 metais Tauragės rajono savivaldybė planuoja prisijungti prie kvartalinės renovacijos iniciatyvos ir iš pagrindų atnaujinti miesto centrą.

Tauragės Pirminės sveikatos priežiūros centro Stebėtojų taryba palaimino sprendimą visiems darbuotojams – nuo valytojos iki direktoriaus – išmokėti kalėdines premijas. Daugeliui jos sieks 500 eurų. 

Eglutės įžiebimu Tauragė pakvietė drauge pradėti didžiųjų žiemos švenčių laukimą. Pilies aikštėje šimtai tauragiškių mėgavosi kalėdine pasaka ir įspūdingais fejerverkais.