2020 Balandžio 05 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

„Tauragės žinių“ inform.

Vakar apie 19 val. pranešta, jog nustatytas penktasis koronaviruso atvejis Tauragės rajone. Kaip skelbė rajono meras Dovydas Kaminskas, COVID-19 infekcija po tyrimų nustatyta Tauragės PSPC greitosios medicinos pagalbos darbuotojui.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) balandžio 4 d. duomenimis, Lietuvoje nustatytas jau 771 užsikrėtimo koronaviruso atvejis. Per praėjusią parą skaičius išaugo 75-ais.

Dėl automobilių prekybos machinacijų, atnešusių daugiau nei 16 tūkst. eurų žalą, ieškomas nuotraukoje užfiksuotas įtariamasis. Policija prašo turinčius reikšmingos informacijos pranešti pareigūnams.

Rajono savivaldybė informuoja, jog nuspręsta savaitgaliui sumažinti mėginių dėl koronaviruso ėmimo apimtis Tauragės mobiliajame punkte. Punktas penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį dirbs tik iki pietų. Na, o jau paimtų mėginių tyrimų rezultatų laukiama mažiausiai 5-tą dieną – t.y. nuo pirmadienio.  

Po apniukusių pirmųjų balandžio dienų jau savaitgalį sulauksime permainų: kritulių bus vis mažiau, daugės pragiedrulių, vėjas rims. Ateinančios savaitės pradžioje pavasaris palepins įspūdinga šiluma.

Koronaviruso infekcija pamažu slenka ir į Tauragę – per pastarąją savaitę nustatyti 4 užsikrėtimo atvejai. Tiesa, kol kas jie visi – įvežtiniai. Nėra abejonės, jog didžiausias pavojus užsikrėsti gresia priešakinėse karo su infekcija linijose stovintiems medikams. Kaip parodė pastarosios savaitės įvykis – atsitiktinai į reanimaciją patekęs ligonis, kuriam vėliau nustatyta COVID-19, kiekvieną pacientą priimti medicinos darbuotojai privalo kaip potencialiai užsikrėtusį. Ligoninės vadovai tikina, jog nerimauti nėra ko – Tauragės medikai apsaugos priemonėmis aprūpinti. O pačių medikų nerimui išblaškyti tuo tarpu naudoja pačių įsigytus greituosius testus.

Apie tai, kad šiandien nustatyti dar 2 atvejai Tauragėje, pranešė mero patarėjas ryšiams su visuomene Kasparas Bertašius. Skelbiama, jog abu infekuotieji – jauno amžiaus ir abu keliavo. 

Šio ryto Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos duomenimis, per vakar dieną naujų ligos atvejų padaugėjo 68-ais. Tai vienas didžiausių fiksuotų susirgimų skaičių Lietuvoje per parą. Daugiausiai iki šiol per parą žmonių susirgo kovo 26-ąją. Tada fiksuota 71 naujas atvejis.

Įjungė šviesoforą
  • Įkelta: 2020-04-01

Pavojingoje Dariaus ir Girėno, Bernotiškės bei Veterinarijos gatvių sankryžoje  šviesoforo montavimo darbai baigti – šiandien šviesoforas jau dega. 

12 val. surengtoje spaudos konferencijoje Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga informavo visuomenę apie koronavirusu sergančių pacientų visoje Lietuvoje būklę. Pasak jo, šiuo metu dėl koronaviruso infekcijos 108 pacientai gydomi stacionare, 8 iš jų yra reanimacijoje, 3 taikoma plaučių ventiliacija.