2018 Vasario 19 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Morta MIKUTYTĖ

Pirmadienį Tauragės rajono apylinkės teismas patenkino Tauragės rajono savivaldybės prašymą leisti iškeldinti nemokią socialinio būsto gyventoją Jūratę Ž., nesuteikiant jai kitos gyvenamosios vietos. Į skolas šilumos tinklams, vandenims, butų ūkiui ir pačiai savivaldybei įklimpusi moteris, panašu, išnuomotame būste net nebegyvena – iš seniūnijos gauta pažyma rodo, jog moteris deklaravo savo išvykimą į užsienio valstybę.

Antradienį Tauragės rajono apylinkės teisme nagrinėta Gintaro Ramanausko atleidimo iš darbo byla. 18 metų Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai vadovavęs vyras atleistas po jam nepalankių audito išvadų ir atliktų patikrinimų metu rastų pažeidimų. Ieškiniu vyras reikalauja pripažinti jo atleidimą neteisėtu ir prašosi grąžinamas į darbą.

Praėjusį antradienį Tauragės rajono apylinkės teisme susitiko skandalingai iš Žalgirių gimnazijos vadovės pareigų atleista Viktorija Paulauskienė ir Tauragės rajono savivaldybės atstovai. Moteris kreipėsi į teismą dėl to, kad net laimėjusi konkursą, ji nebuvo įdarbinta Tarailių progimnazijoje kaip direktorė. Teismas šioje byloje paskelbė pertrauką iki kovo 27 dienos.

Šešis kartus teistas Nerijus V. – vėl kaltinamųjų suole. Vidurinio išsilavinimo taip ir neįgijęs, tačiau vienoje įmonėje projektų vadovu dirbantis vyras nuteistas dėl trijų Vokietijoje pavogtų BMW markės automobilių įsigijimo. Nors kaltu neprisipažino, jo kaltė buvo įrodyta ir, pagal teismo nuosprendį, vyras turės sumokėti daugiau 11 tūkst. Eur siekiančią baudą.

Tauragės rajono apylinkės teisme – Tauragės butų ūkio pareiškimų antplūdis. Bendra gyventojų skola už nesumokėtus komunalinius mokesčius šiai įmonei siekia daugiau nei 300 tūkst. eurų. Kai kurie asmenys nesivargina apmokėti net kelis tūkstančius eurų siekiančių sąskaitų.

Restoranui „Skonio džiazas“ vadovaujanti Lijana Stasiulienė teismo sprendimu turės sumokėti 1000 eurų baudą. Į darbo inspekcijos specialistų akiratį viešojo maitinimo įstaigos vadovė pateko dėl nelegaliai įdarbintos barmenės-padavėjos.

Ne taip seniai valdininkų sveikinta daugiavaikė šeima šįkart susilaukė kitokio dėmesio. Visos Lietuvos mastu skamba istorija, kai policijos pareigūnai neblaivių tėvų neprižiūrimus 7 mažamečius vaikus vidurnaktį paėmė iš Tauragės raj., Gedgaudiškės kaime esančių namų – savivaldybės remontuojamo socialinio būsto. Skaudvilės seniūno teigimu, 17 vaikų pagimdžiusi motina ir jų tėvas išgėrinėjo kartu su savo pilnamečiais vaikais – kad šeimai nesvetima alkoholio problema, buvo vieša paslaptis. Ši situacija iškėlė į paviršių dar vieną rimtą problemą – kas turi gelbėti likimo valiai paliktus vaikus, kol vaikų teisių apsaugos skyriai miega?

Praėjusį trečiadienį Tauragės apylinkės teismas išnagrinėjo baudžiamąją bylą, kurioje D. R. dar 2014 metais pasinaudojo suklastotu vairuotojo pažymėjimu ir apšvarino Tauragėje esančią parduotuvę. Darbo įrankius išsinuomavęs vyras juos pardavė ir išvyko dirbti Olandijon, kur jį pareigūnai ir surado.