2017 Rugpjūčio 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Tomas RAULINAVIČIUS

Praėjusiais metais 13-ąją vietą Regionų krepšinio lygos (RKL) B divizione iškovojusi „Fortūna-Agava“ pradėjo pasiruošimą naujajam sezonui. „Vytauto“ stadione besiruošiančios ekipos būryje – kol kas tik jaunų krepšininkų veidai. Komandos senbuviai išsibarstė, o su legionieriais kontraktai dar nepasirašyti.

Žinomas aktyvistas, šiuo metu Norvegijoje dirbantis Saulius Bagdonas socialiniame tinkle „Facebook“ prakalbo apie politinę veiklą. Nuolat akcentavęs, kad daro gerus darbus dėl kitų žmonių, o ne dėl politinių dividendų, nuomonę pakeitė. Praėjusį antradienį jis pasidalijo žinute, kurioje teigė esantis apsisprendimo kryžkelėje. „Rinktis „mėsmalę“ Lietuvos politikoje ir pabandyti prisidėti prie šviesesnės ateities ar „mėsmalę“ emigracijoje. S. Bagdonas draugų klausė, ar šie balsuotų už jo iniciatyvas 2020-aisiais vyksiančiuose rinkimuose į Seimą?

Rugsėjo mėnesį Rusija ir Baltarusija surengs karines pratybas „Zapad“, kuriose, kaip manoma, dalyvaus apie 100 tūkst. karių. Trečiadienį Krašto apsaugos ministras Raimondas Karbolis „Žinių radijui“ įvardijo galimas provokacijas ir kitus pavojus. „Tauragės žinios“ pasiteiravo kariuomenės atstovų, ar greta sienos esančiame Tauragės regione bus sustiprintas karinis pasirengimas.

Šeštadienį Švedijos mieste Kalmar prasidėjo prestižinės „Ironman“ triatlono varžybos. Prie starto linijos stojo trys Tauragės „Triatletas“ klubo nariai: Dovydas Kaminskas, Povilas Uosaitis ir Andrius Jurkšaitis.

Pagramančio gyventojas Algirdas Gedvilas savaitgalį pasidalino išskirtiniais kadrais: medžiotojo kamera užfiksavo prie upelio vaikštinėjančią lūšį su keturiais mažyliais. Vyras tikina, jog pamačius šį vaizdą, jam vos telefonas iš rankų neiškrito.

Evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Edikas Šulčas pateko į žinomos žurnalistės Ritos Miliūtės akiratį. Lauksargių, Skaudvilės, Žukų ir Piktupėnų parapijas aptarnaujantis dvasininkas socialiniame tinkle „Facebook“ komentavo, esą Paryžiuje ir Londone, „kur baltieji nevaikšto, juodžiai gyvena, rūko žolę, plėšikauja ir pašalpas gauna“. Dvasininkas šiuos žmones sulygino su parazitais – žiurkėmis, utėlėmis. Rasistinių požymių turintys kunigo žodžiai įsiutino ne tik internautus, bet užtraukė ir vyskupo Mindaugo Sabučio rūstybę. 

LFF I lygoje rungtyniaujanti Tauragės „Tauro“ komanda neranda jėgų atsispirti nuo turnyrinės lentelės dugno. Paskutinį kartą tauragiškiai pergalę šventė prieš du mėnesius.

Sausio mėnesį Tauragės butų ūkio direktoriaus pavaduotojo pareigas apleidęs Kęstutis Petkus šiandien atstovauja bendrovę „Tauragės būstas“. Ši įmonė, kuri priklauso didžiausiai Lietuvos daugiabučių administratorei „Mano būstas“, bando pasiekti susitarimą su penkių Tauragės rajono daugiabučių namų gyventojais. Vilionėse K. Petkui talkininkauja buvęs Butų ūkio darbuotojas Juozas Statkus, vykstantis į susitikimus su namo atstovais ir aktyviai platinantis reklaminę spaudą. Išgirdęs tokius planus Tauragės dvaro gyventojas Vytautas Balčiūnas redakcijos klausia, kodėl dabar renkami parašai pereiti pas atėjūnus, kam tai naudinga, ar bėgdami nuo vilko neužlipsime ant meškos?