2018 Liepos 16 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Asmenybės

Gimusį sūnų pavadins Jono vardu

  • Įkelta: 2017-07-05
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Tauragiškių mylimas operos solistas Liudas Mikalauskas su žmona Sigita gyvena džiugiomis emocijomis. Pora liepos 3-ąją sulaukė šeimos pagausėjimo.

Antradienį „Tauragės žinių“ sveikinimus Liudas Mikalauskas priėmė ligoninės palatoje.

– 3 kilogramų 660 gramų, 56 centimetrų ilgio sūnus gimė po Cezario operacijos. Mažojo broliuko vyresnioji sesutė Gintarė dar nematė, bet šiandien kartu su močiute turėtų ateiti aplankyti. Labai įdomu, kokia bus dukrelės reakcija, – džiugiai kalbėjo L. Mikalauskas.

2011-ųjų vasarą susituokę L. Mikalauskas ir Sigita jau augina dukrelę Gintarę. Mergaitei šiuo metu 3 metukai. Antrojo vaiko tiek Liudas, tiek Sigita labai laukė. Kūdikį Mikalauskai  pavadino lietuvišku Jono vardu.
– Su draugais labai mėgstame švęsti Jonines, tačiau neturime nei vieno Jono. Todėl pasakiau,  kai turėsiu sūnų, bus Jonas, – atskleidė operos solistas.

Laimingas tėtis pasakojo, kad sūnelis ramus ir leidžia mamai ilsėtis po gimdymo. 

Vilniaus universiteto biblioteka, Forumo rūmai, Kino teatro „Skalvija“, viešbučio „Lietuva“  rekonstrukcijos, pagaliau Tauragėje esantis Raudonojo kryžiaus organizacijos pastatas – visa tai Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, dėstytojo, profesoriaus, iš Tauragės kilusio garsaus architekto Rolando Paleko darbai. „Tauragės žinios“ kviečia iš arčiau susipažinti su šiuo talentingu žmogumi.

Muziejininku-fotografu ir jaunimo fotostudijos „Kadras“ vadovu  dirbęs Romanas Naryškin paliko darbo vietą. Jaunas vyras išvyksta gyventi į Vilnių, kur dirbs informacinių technologijų specialistu. Kas jį pakeis, kol kas nežinoma, nes sunku surasti visus šiai darbo vietai reikalingus kriterijus atitinkantį pretendentą.

Šiandien Tauragės muzikos mokykla rengia stojamuosius egzaminus bei laukia vaikų, kuriuos traukia paslaptingas muzikos pasaulis. Kad suprastume, kodėl verta į savo gyvenimą įsileisti muziką, pakalbinome vieną iš įdomiausių pučiamųjų instrumentų – klarnetą – įvaldžiusį mokytoją, Muzikos mokyklos pavaduotoją ugdymui, Algirdą Petraitį. Pedagogas papasakojo, jog Muzikos mokyklos mokiniai ugdomi ne tik muzikaliai – iš čia jie išeina pasisėmę įgūdžių gyvenimui, ir net jei nevalgo muzikanto duonos, yra kitokie – kūrybiškesni, labiau disciplinuoti, įvaldę gilesnius pojūčius.

Po Spaudos atgavimo dienos proga Moksleivių kūrybos centro žurnalistams surengtų iškilmių ir „Pilies teatro“ spektaklio „15 alfa delfinų“, nusprendėme pasikviesti pokalbiui jo režisierę Augustę Zarembaitę – abiturientę, kuriai šio spektaklio kūrimas – repeticija prieš režisūros stojamuosius egzaminus. Dvejonės dėl to, kokį gyvenimo kelią pasirinkti, Augustės jau nekankina. Ji tvirtai apsisprendė studijuoti režisūrą. Ką tokio mergina atrado teatre ir kaip ketina šiuo keliu eiti, kalbamės prie arbatos puodelio, „Tauragės žinių“ redakcijoje.

LTR laidos „Gimtosios žemės“ Jorio apdovanojimams nominuoti tauragiškiai, Taurų parko įkūrėjai  Antanas ir Vilma Venckai.