2019 Rugsėjo 22 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Asmenybės

Savo mylimąją vedė Gediminas Tamulynas

  • Įkelta: 2016-03-18
Arnoldo Vydmanto nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienį Tauragės rajono savivaldybėje, Civilinės metrikacijos skyriuje savo išrinktąją vedė audiovizualinės agentūros „Wide Wings“ įkūrėjas, fotografas Gediminas Tamulynas. Jaunavedžius pasveikinti atvyko būrys tauragiškių.

31-erių metų G. Tamulynas susituokė su 23 m. tauragiške Egle Dykmonaite. Jaunųjų pasveikinti atvyko Tauragės fotografų klubo „Fotojūra“ atstovai, verslininkai, bičiuliai ir artimieji.

G. Tamulynas – žinomas tauragiškis, dalyvaujantis įvairiuose visuomeniniuose, kultūriniuose projektuose. Šiuo metu, labiau žinomas, kaip audiovizualinės agentūros „Wide Wings“ įkūrėjas. Vilniuje įsikūrusi „Wide Wings“ įmonė žinoma Lietuvoje ir už jos ribų. Kiek daugiau nei prieš metus G. Tamulyno vadovaujama komanda sukūrė filmą „Tauragė – miestas kuriame malonu gyventi“.

„Tauragės žinių“ redakcija sveikina Gediminą ir jo išrinktąją. Linkime šeimyninės darnos.

 

Šiemet Kovo 11-ąją sukanka 26 metai, kai buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas. Tai buvo nauja pradžia, naujas kelias, kuriuo troškome eiti. Siekėme laisvės, o šiandien ji visiems prieinama, ja džiaugtis gali visi. Ar laisvė – amžina? Apie tai „Tauragės žinios“ kalbėjosi su tauragiškiams gerai žinomu žmogumi – vienu iš Sąjūdžio įkūrėjų Tauragėje Broniumi Martinkumi.