2020 Vasario 21 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Asmenybės

Savo mylimąją vedė Gediminas Tamulynas

  • Įkelta: 2016-03-18
Arnoldo Vydmanto nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienį Tauragės rajono savivaldybėje, Civilinės metrikacijos skyriuje savo išrinktąją vedė audiovizualinės agentūros „Wide Wings“ įkūrėjas, fotografas Gediminas Tamulynas. Jaunavedžius pasveikinti atvyko būrys tauragiškių.

31-erių metų G. Tamulynas susituokė su 23 m. tauragiške Egle Dykmonaite. Jaunųjų pasveikinti atvyko Tauragės fotografų klubo „Fotojūra“ atstovai, verslininkai, bičiuliai ir artimieji.

G. Tamulynas – žinomas tauragiškis, dalyvaujantis įvairiuose visuomeniniuose, kultūriniuose projektuose. Šiuo metu, labiau žinomas, kaip audiovizualinės agentūros „Wide Wings“ įkūrėjas. Vilniuje įsikūrusi „Wide Wings“ įmonė žinoma Lietuvoje ir už jos ribų. Kiek daugiau nei prieš metus G. Tamulyno vadovaujama komanda sukūrė filmą „Tauragė – miestas kuriame malonu gyventi“.

„Tauragės žinių“ redakcija sveikina Gediminą ir jo išrinktąją. Linkime šeimyninės darnos.

 

Šiemet Kovo 11-ąją sukanka 26 metai, kai buvo pasirašytas nepriklausomos Lietuvos istorijai svarbiausias dokumentas – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo aktas. Tai buvo nauja pradžia, naujas kelias, kuriuo troškome eiti. Siekėme laisvės, o šiandien ji visiems prieinama, ja džiaugtis gali visi. Ar laisvė – amžina? Apie tai „Tauragės žinios“ kalbėjosi su tauragiškiams gerai žinomu žmogumi – vienu iš Sąjūdžio įkūrėjų Tauragėje Broniumi Martinkumi.  

Vasario 16-ąją, Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, iškilmingos ceremonijos metu buvo pagerbti iškiliausi Tauragės krašto žmonės. Tarp pagerbtųjų – ir labdaros organizacijos „Caritas“ Tauragėje reikalų vedėja, Vaikų dienos centro „Esi laukiamas“ vadovė Vitalija Šlepavičienė, kuri tapo nominacijos „Metų geradarė“ laureate. „Tauragės žinių“ kalbinta moteris kratėsi šlovės, dėkojo pagalbininkams savanoriams, į pagalbą atskubantiems rėmėjams ir lyg posmelį iš maldos pakartojo Motinos Teresės žodžius: „Geri darbai bus užmiršti jau rytoj, tačiau vis tiek darykime gera“.

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė šiandien atidarė 17-ąją tarptautinę Vilniaus knygų mugę.

Sausio 13-osios įvykiai vis labiau tolsta nuo mūsų, pamažu tampa istorija, jau užaugo nauja karta, kuri tik iš liudytojų pasakojimų ir prisiminimų žino, kas gi įvyko prieš 25-erius metus. Kaip ir kokiais prisiminimais šiandien gyvena, „Tauragės žinioms“ papasakojo sostinėje gyvenantis tauragiškis Kęstutis Bredelis. Per tragiškus įvykius tuomet Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto pirmakursiui, laimė, pavyko išsaugoti gyvybę. Dabar jis įsitikinęs, kad beginklės rankos ir laisvės troškusios širdys galėjo ir gali labai daug.

Vieną žinomiausių Lietuvos finansininkų, SEB banko prezidento patarėją, mokslininką, profesorių Gitaną Nausėdą dažnai galima išvysti televizijų laidose, laikraščių puslapiuose ar interneto portaluose. Šio garsaus ekonomisto nuomonę vertina ir į prognozes atsižvelgia aukščiausios valdžios atstovai. Apie jį buvo kalbama kaip apie realų pretendentą dalyvauti paskutiniuosiuose šalies prezidento rinkimuose. Šio žmogaus pasiekimais ypač didžiuojasi tauragiškiai, laikantys šį garbų, daug pasiekusį žmogų savo kraštiečiu. Ne be reikalo: būsimasis garsus mokslininkas vaikystėje ne kartą lakstė Tauragės gatvėmis, o visas vasaras leisdavo pas senelius Būdviečių kaime, kur dabar kasmet liepos pabaigoje renkasi visa Nausėdų giminė ir šią vietą laiko sakraline.