2019 Lapkričio 13 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Apie 15 val. du Tauragės ugniagesių ekipažai skubėjo į Stoties gatvę. Gautas pranešimas apie iš garažo rūkstančius dūmus.

Tauragės Vytauto gatvėje, buvusiame kariniame miestelyje, tokio masto darbų, kokie vyksta dabar, ko gero, nevyko apie šešerius metus, kai jame buvo įrenginėjama infrastruktūra. Ekskavatoriai kasa, buldozeriai stumdo žemę. Darbininkai iš apleistų pastatų tempia nuardytas konstrukcijas, statiniai griaunami. Sklypus teritorijoje turintys verslininkai ketina sutvarkytoje teritorijoje įrengti gyvenamosios paskirties zonas, o kai kuriuose likusiuose pastatuose galimai įrengti butus.

Situaciją, į kurią praėjusią savaitę pateko tauragiškė, galima būtų apibūdinti populiariu posakiu apie katę maiše. Moteris, tiesa, pirko ne katę, o drabužius ir kaip vėliau paaiškėjo, maiše rado ne tai, ko tikėjosi.

Penktadienį antrą kartą tą pačią bylą nagrinėjęs Tauragės apylinkės teismas nusprendė grąžinti į darbą už smurtą prieš mokinį atleistą Batakių pagrindinės mokyklos direktorių Rimvydą Varanavičių. Šįryt direktorius jau darbe, tai „Tauragės žinioms“ telefonu patvirtino raštinės darbuotoja. Tiesa, rasti direktoriaus moteriai nepavyko.  

„Spindulio“ šokėjas Justinas Mejeris, sceniniu slapyvardžiu Ustin, drauge su savo partnere Ieva nužygiavo iki „Šokio revoliucijos“ finišo. Šį vakarą LNK eteryje rodomoje finalinėje laidoje paaiškės, kas taps projekto nugalėtojais. Kova bus karšta, nes laimėtojų laukia 15 tūkst. eurų prizas ir teisė vadintis geriausiais šokėjais Lietuvoje. Turbūt neverta nė sakyti, jog Justinas tikisi aktyvaus tauragiškių palaikymo.

 

Ketvirtadienį tauragiškiai gausiai susirinko pasijuokti iš politinių šalies aktualijų bei pačių savęs. Po dviejų metų pertraukos į Kultūros rūmus atvyko šmaikštusis Andrius Tapinas su „Laisvės TV“ filmavimo komanda. Populiariajame intelektualios satyros vakaro šou „Laikykitės ten“ žurnalistas pašiepė pastarojo meto rajono aktualijas, sulaukusias vietinės žiniasklaidos dėmesio. Kliuvo merui, „Mergelių užeigai“, M. Mažvydo progimnazijos direktoriui ir iš pareigų atleistam Kęstučiui Komskiui.

Jau prasidėjo akcija „Maltiečių sriuba“, skirta žemiau skurdo ribos gyvenantiems vienišiems seneliams paremti. Ji rengiama 14-ą kartą, ir jau aštunti metai istorijas, kurias tuoj pradės rodyti LRT, rengia mūsų kraštietis žurnalistas Egidijus Knispelis. Žurnalistą nustebino, kad iš 60-ties maltiečių savanorių Tauragėje – net 6 policijos pareigūnai.