2017 Rugpjūčio 22 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Žinomas aktyvistas, šiuo metu Norvegijoje dirbantis Saulius Bagdonas socialiniame tinkle „Facebook“ prakalbo apie politinę veiklą. Nuolat akcentavęs, kad daro gerus darbus dėl kitų žmonių, o ne dėl politinių dividendų, nuomonę pakeitė. Praėjusį antradienį jis pasidalijo žinute, kurioje teigė esantis apsisprendimo kryžkelėje. „Rinktis „mėsmalę“ Lietuvos politikoje ir pabandyti prisidėti prie šviesesnės ateities ar „mėsmalę“ emigracijoje. S. Bagdonas draugų klausė, ar šie balsuotų už jo iniciatyvas 2020-aisiais vyksiančiuose rinkimuose į Seimą?

Dėl atliekamų hidraulinių bandymų Tauragės mieste rugpjūčio 21–27 dienomis daugiabučiuose nebus karšto vandens. Tai gyventojams gali sukelti laikinų nesklandumų, tačiau, kaip skelbiama Tauragės šilumos tinklų interneto svetainėje, bandymai būtini, norint surasti ir pašalinti įvairius defektus bei siekiant išvengti gedimų šildymo sezono metu.

Rugsėjo mėnesį Rusija ir Baltarusija surengs karines pratybas „Zapad“, kuriose, kaip manoma, dalyvaus apie 100 tūkst. karių. Trečiadienį Krašto apsaugos ministras Raimondas Karbolis „Žinių radijui“ įvardijo galimas provokacijas ir kitus pavojus. „Tauragės žinios“ pasiteiravo kariuomenės atstovų, ar greta sienos esančiame Tauragės regione bus sustiprintas karinis pasirengimas.

Praėjusį savaitgalį Kęsčiuose vyko neįprastas bruzdesys – apie 50 bendruomenės narių, pasičiupę kastuvus, šluotas ir kitus įrankius, petys į petį dirbo remontuodami pagrindinę kaimo gatvę. Bendruomenės pirmininkė Lina Baziliauskienė neslėpė džiaugsmo – susivieniję vietiniai gyventojai įrodė, jog savo jėgomis ir darbštumu gali patys pagerinti savo aplinką.

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje: kodėl dievagojęsis, jog į politiką neis, Saulius Bagdonas svarsto apie Seimo nario karjerą, kokias grėsmes Lietuvai kelia pasienyje organizuojamos Rusijos karinės pratybos, kokį negirdėtą sprendimą siūlo darbuotojų stokojanti tinklų gamybos įmonė, o taip pat apie užkrečiantį bendruomeniškumo pavyzdį, praėjusias bei artėjančias šventes ir kitas savaitės naujienas.

Savivaldybės versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo specialisto vieta ilgai tuščia nebuvo. Liepos mėn. iš šių pareigų pasitraukus verslininkei Justinai Marozaitei, nuo rugpjūčio 8-osios dirbti pradėjo naujas specialistas – 27-erių tauragiškis Andrius Laucius. Vyras tikino besidomintis verslu ir esantis pasirengęs iššūkiui gerinti verslo aplinką Tauragėje.

Tauragės rajono savivaldybė, laikydamasi Darnaus judumo plano gairių ir pasitelkdama Europos Sąjungos finansavimą, iki 2019-ųjų planuoja įrengti 5 elektromobilių įkrovimo stoteles, o miesto viešojo transporto parką papildyti 2 elektroautobusais. Naujausiais „Regitros“ duomenimis, šiuo metu Tauragės rajono gatvėmis rieda 7 elektromobiliai. Tikimasi, jog per artimiausius ketverius metus jų skaičius išaugs iki kelių šimtų.

Jau netrukus prasidės Tauragės miesto vizitine kortele laikomo Pilies komplekso erdvių įrengimo darbai. Pietrytinio korpuso rūsį perdavus Tauragės krašto muziejaus žinion, muziejininkams kilo idėja atkurti autentišką jo išplanavimą ir ten įrengti ekspozicines erdves, kurios neabejotinai trauks lankytojus savo istorine atmintimi ir architektūriniu šarmu.