2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Į priešinsultinę būseną kai kuriuos verslus ar net ištisus ekonomikos sektorius nubloškusi koronaviruso COVID-19 pandemija kol kas nepajėgė supurtyti lietuviško išmokų mentaliteto.

Šiandien Visuomenės informavimo grupė praneša apie 12 naujų koronaviruso atvejų šalyje. Iš viso sergančių priskaičiuojama 436, pasveikusiųjų skaičius perkopė 1600. 

Prasidėjo paskutinė kalendorinio pavasario savaitė. Nors beveik kasdien tai vienur, tai kitur gali prapliupti lietus, visgi, šiluma bus ganėtinai maloni ir dažnai priartės prie 20 laipsnių. Vasara jau netoli.

Nuo praėjusio pirmadienio odontologai jau gali teikti paslaugas, kurios paskelbus karantiną buvo draudžiamos. Tačiau užsiregistruoti pas odontologus jau susidarė nemenkos eilės. Priimami pirmiausia tie, kurie buvo užsiregistravę, tačiau dėl karantino paslaugos negavo, o kainos, kaip tikina specialistai, nekils.

Nors oficialiai gegužės 12-ąją tauragiškiams gerai žinomos bendrovės „Molupis ir ko“ nebeliko – ji bankrutavo, čia ir toliau verda darbas: kepama duona, kiti gaminiai, net ir dauguma darbuotojų tie patys. Tik dabar tai jau nebe „Molupis ir ko“, o UAB „Meduolis“, išsinuomojęs įmonės patalpas ir įrangą.

Gavus pagrindinio išsilavinimo pažymėjimą, kyla klausimas  – o kas toliau? Tęsti mokymąsi gimnazijoje? O jei nekantrauji pradėti dirbti? Norintiems neatidėlioti ir jau dabar žengti pirmuosius žingsnius savo sėkmingos karjeros link puiki išeitis – profesinio rengimo centras. Kad įgijus pagrindinį išsilavinimą pereiti į profesinę mokyklą verta, patvirtina Tauragės profesinio rengimo centre (PRC) besimokančių jaunuolių sėkmės istorijos: jie ne tik džiaugiasi galį per trumpą laiką įsigyvendinti savo planus ir įgyti paklausią profesiją, bet dar ir turi galimybę patobulinti savo įgūdžius stažuotėse užsienyje. 

Dažnai turbūt net neįsivaizduojame, kiek turi nukeliauti paštininkas, kol pristato net mažiausią siuntą. Kasdien rajono teritorijas aptarnaujantys paštininkai nuvažiuoja per šimtą kilometrų. Maršrutai veda per įvairiausius kelius, kurie dažnai prilygsta ralio kroso trasoms. Jie sutinka įvairiausių žmonių, o tie, kuriuos sutinka kasdien, tampa lyg šeimos nariais.

Naujų susirgimų – 11
  • Įkelta: 2020-05-22

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 22 d.duomenimis per vakar dieną patvirtintų naujų COVID 19 susirgusių žmonių skaičius yra 11.  Pasveikusiųjų – jau 1111 asmuo.

Tauragiškiai Rasvita ir Henrikas Jancevičiai puikiai prisimena savo vestuves prieš pusę amžiaus: trumpa madinga suknelė, smagūs muzikantai ir tėvų namuose susigrūdę 40 svečių, ūžę tris dienas. 50 metų prabėgo kaip viena diena. Dabar didžiausias jų džiaugsmas – vaikai ar anūkai. 

Šiandien paaiškėjo, jog Transporto kompetencijų agentūra leido Tauragės mieste grąžinti žaliąsias rodykles vienos sankryžos dvejose pusėse. Dėl kitų sankryžų verdikto dar laukiama.