2018 Rugpjūčio 19 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragės rajone yra dvi moterys, kurios prireikus, o tai gali būti bet kuriuo paros metu, į savo namus turėtų priimti iš nesaugios jiems aplinkos vaiko teisių apsaugos specialistų paimtus vaikus. Viena jų – Jūratė Latožienė, adakaviškė, buvusi Adakavo pagrindinės mokyklos logopedė. Šiuo metu budinčiosios globėjos namuose – dvimetis. Moteris sutiko pasidalinti patirtimi, kurią sukaupė priimdama į savo šeimą iš tėvų atimtus vaikus.

Naujausiame numeryje skaitykite: buvusio vaikų lopšelio-darželio „Ereliukas“ patalpos pamažu virsta į gyvenimui pritaikytus butus. Tačiau verslininko Mindaugo Apavičiaus įgyvendinamas projektas papiktino kaimynus. Praėjusį savaitgalį įmonės „AT14“ darbuotojams ėmus pjauti darželio teritorijoje augusius medžius, greta esančio daugiabučio gyventojai sukilo ir apkaltino įmonę užsiimant neteisėta veikla. Naujausiame numeryje skaitykite apie pokyčius Kultūros centre, kodėl pareigas paliko ilgametis darbuotojas Eugenijus Šaltis?

Šių metų pradžioje Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti Tauragės rajono savivaldybė paskelbė šimtmečio tauragiškių rinkimus. Už ypatingus nuopelnus, aktyvią visuomeninę veiklą ir išskirtinį indėlį mokslo, švietimo, kultūros, sveikatos apsaugos, sporto, verslo, socialinio vystymo, žemės ūkio bei kitose srityse buvo pasiūlytos 196 asmenų kandidatūros. Praėjusią savaitę, susumavus balsus, paaiškėjo iškiliausiųjų šimtukas. Sąrašo priekyje įsitvirtino mūsų krašto kultūros šviesuliai, įvairių religinių konfesijų atstovai, laisvės kovotojai ir net politikai.

Rugsėjo 1 d. visus 1–4 klasių mokinius rajono savivaldybė nemokamai aprūpins būtiniausiomis mokymosi priemonėmis.

Karšta šių metų vasara paspartino ūkininkų darbus, grūdų supirkimas prasidėjo gerokai anksčiau. Dėl visą Europą alinančios kaitros ir mažesnio derliaus kilo grūdų supirkimo kainos.

Trečiadienį lietuviai švęs Žolinę, Švč. Mergelės Marijos ėmimo dangun dieną. Daugeliui ji – nedarbo diena, per kurią bus galimybė pabūti su artimaisiais ir draugais.

Ateinantys mokslo metai bus iš ties permainingi, nes keičiasi ne tik mokytojų darbo užmokesčio, bet ir moksleivių maitinimo tvarka. Nuo rugsėjo 1 dienos ugdymo įstaigų meniu įsigalioja daugybė naujovių, viena jų – „egzotiškesnis“ asortimentas: triušiena, veršiena, aviena. Nors specialistai reformų įgyvendinimui teigia esantys pasiruošę, maitintojai gūžčioja pečiais: kaip už 1,30 patiekti tokį meniu, nežino.