2017 Gruodžio 15 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Naujausiame „Tauragės žinių“ numeryje: dėl ko susikibo laikraščio direktorius Renaldas Malychas ir Liberalų sąjūdžio atstovas Linas Stankus? Žiniasklaidos atstovas teigia, kad politiko elgesys perpildė kantrybės taurę, L. Stankus nevyniojantis žodžių į vatą kerta, kad tai žodžio laisvės ribojimas. 

Atsižvelgiant į tai, kad Dariaus ir Girėno gatvėje įvyksta daug eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, tauragiškiams įprasta perėja prie Muzikos mokyklos panaikinta. Rekonstruota bus ir prie „Gralio“ prekybos centro esanti perėja, įrengiant papildomą apšvietimą ir saugumo saleles. 

Prieš dvi savaites  Tauragės rajono savivaldybės Ekonomikos, finansų ir strateginio planavimo komiteto posėdyje buvo pristatyta kvartalinės renovacijos koncepcija. Tai miestų atnaujinimas ne pavieniais namais, o kvartalais, kai atnaujinami ir šaligatviai, parkai, sutvarkomos žaliosios erdvės bei renovuojami visi konkrečiame rajone esantys daugiabučiai namai. 2018–2019 metais Tauragės rajono savivaldybė planuoja prisijungti prie kvartalinės renovacijos iniciatyvos ir iš pagrindų atnaujinti miesto centrą.

Antradienį, įkasus kapsulę su laišku ateities kartoms, duotas startas Tauragės baseino statyboms. Modernus pramogų centras Vytauto gatvės gale su pirtimis, sūkurine vonia, SPA zona ir 25metrų ilgio dviejų takelių baseinu duris tauragiškiams turėtų atverti po trejų metų. Tačiau rangovai pažadėjo stengtis darbus baigti greičiau – per pusantrų metų. 

Tauragės Pirminės sveikatos priežiūros centro Stebėtojų taryba palaimino sprendimą visiems darbuotojams – nuo valytojos iki direktoriaus – išmokėti kalėdines premijas. Daugeliui jos sieks 500 eurų. 

„Tauragės žinių“ aprašyta istorija, kuomet už vairavimą išgėrus nekaltai nubaustas tauragiškis D. Vidra ieškojo teisybės teismuose, pasiekė kulminaciją. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pripažino, kad Tauragės apylinkės ir Klaipėdos apygardos teismai neteisingai išnagrinėjo bylą ir vietoje jam paskirtos 1200 Eur baudos už girtumą ir vairuotojo pažymėjimo atėmimo paliko viso labo 40 Eur baudą už neįjungtas avarines šviesas ir nepateiktus dokumentus. Nekaltumą įrodęs vyras su žmona neslepia – viltis laimėti bylą jiems sužibo po „Tauragės žinių“ straipsnio, kuriame kalbintas S. Šedbaro advokatų kontoros advokatas Kristijonas Paliutis policijos veiksmus pakomentavo kritiškai – esą taip neturėtų būti. Šeima tuomet kreipėsi į minėtą advokatų kontorą, ir, padedama jų, įrodė savo teisybę.