Verslininkų gatvėje prašo įrengti apšvietimą
Įkelta:
2021-02-01
Nuotrauka
Verslininkų g
Aprašymas

Verslininkų gatvėje įsikūrę verslininkai ir fiziniai asmenys prisidės prie gatvės apšvietimo įrengimo darbų trečdaliu. Margaritos Rimkutės nuotrauka

Rajono politikai trečiadienį priėmė sprendimą prisidėti prie Tarailių kaimo Verslininkų gatvės apšvietimo įrengimo darbų. Prašymą įrengti apšvietimą su prisidėjimu praėjusių metų gruodį savivaldybės administracijai pateikė gatvėje įsikūrę verslo atstovai ir fiziniai asmenys.

Rajono politikai trečiadienį priėmė sprendimą įtraukti žemės sklypų, esančių Tauragės r. sav. Tauragės sen. Tarailių k. Verslininkų g., savininkų paraiškoje nurodytus gatvės apšvietimo įrengimo darbus į Planuojamų statyti, rekonstruoti ir remontuoti, prisidedant fiziniams ir juridiniams asmenims, objektų sąrašą.

– Gautas gyventojų, sklypų savininkų, nes ten komercinė zona, prašymas bendrai su savivaldybe įrengti apšvietimą Verslininkų gatvėje nuo sankryžos su Melioratorių g. iki sankryžos su Balskų gatve. Preliminari darbų suma – apie 29 tūkst. eurų. Juridiniai ir fiziniai asmenys pasiruošę prisidėti 30 proc. lėšų prie bendros darbų sumos, – bendrame savivaldybės tarybos komitetų posėdyje informaciją rajono politikams pateikė Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis.

1 200 m ilgio Verslininkų gatvės vienoje pusėje planuojama įrengti 32 atramas, kurios turėtų būti statomos daugiausia kas 50 metrų. 

Savivaldybės interneto puslapyje darbai.taurage.lt su fizinių/juridinių asmenų prisidėjimu planuojamų tvarkyti objektų sąraše įrašyti daugiabučio gyvenamojo namo J. Tumo-Vaižganto g. 127 kiemo sutvarkymas, Jūros skersgatvio sutvarkymo darbai pagal pateiktą UAB „Sensus Oil“ paraišką ir Pulko gatvė.

Kada galėtų prasidėti Verslininkų gatvės apšvietimo įrengimo darbai, Statybos skyriaus vedėjas prognozuoti nesiryžo.

– Tai priklausys nuo rajono biudžeto ir kitų į sąrašą įtrauktų objektų darbų konkursų rezultatų, – „Tauragės žinioms“ teigė A. Preikšaitis. 

 

 

Nuotrauka
suolai
Įkelta:
prieš 1 valanda
Šiandien vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje paaiškėjo, kad apie tai, jog vyresniųjų klasių mokiniai galėtų grįžti į mokyklas, nekalbama. O jei sergamumas augs ir pasieks savivaldybėse 200 atvejus 100 tūkst. gyventojų, teks kaupinių metodu tirti mokyklose besimokančius pradinukus. Tauragės savivaldybėje šis rodiklis dabar siekia 160 atvejų. 
Nuotrauka
orai
Įkelta:
prieš 2 valandas
Savaitės pradžioje lepins besitęsianti maloni šiluma, tačiau nuo antradienio temperatūra kris žemyn – į Lietuvą brausis vėsa ir mišrūs krituliai, numatomas nemalonus vėjas. Visgi, remiantis dabartiniais duomenimis, savaitės pabaigoje galime sulaukti šilumos revanšo.
Nuotrauka
KATĖS
Įkelta:
2021-04-09
Praėjusią savaitę Seimas priėmė Gyvūnų gerovės įstatymo pataisas, kuriomis numatoma, kad naminiai augintiniai turės būti ženklinami, o gyvūnų veisimas nesilaikant teisės aktų reikalavimų bus laikomas žiauriu elgesiu su gyvūnais ir užtrauks bausmes. Prekiauti gyvūnais nebebus galima ir turguose. Gyvūnų globėjai pataisomis džiaugiasi, nors ir sutinka, kad įstatymas nėra tobulas. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-04-08
Tauragėje šiuo metu yra keturios moterys, kurios bet kuriuo paros metu pasirengusios į savo namus priimti svetimus iš nesaugios aplinkos paimtus vaikus. Nors už tai gaunamas atlygis, šios atsakomybės nepavadinsi nei darbu, nei pareigomis. Pervargimas ir dirbančiai visuomenei būdingas perdegimo sindromas – labai realus. O globotojai turi būti mylinčios asmenybės, priimančios vaiką tokį, koks yra, besąlygiškai. Kaip sekasi laikinosioms globotojams, kodėl to galėtų imtis tikrai ne kiekvienas, ir susimąstyti verčiančios globojamų vaikų istorijos – laikraščio vedamajame. 
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2021-04-08
Iki savaitgalio Lietuvoje išsilaikys gaivesni orai, vis sulauksime kritulių. Didesnė šiluma atkeliaus savaitgalį, pagal dabartinius duomenis, sekmadienį temperatūra gali šoktelti iki 15–17 laipsnių. Visgi, protarpiais dar sulauksime lietaus, vėjas nenurims. 
Nuotrauka
Žaliasis politikos institutas
Įkelta:
2021-04-08
Birželio 5-6 dienomis Lietuvoje ir pasaulyje vyks kasmetinė upių ir jų pakrančių švarinimo iniciatyva „River Cleanup“, – praneša Žaliasis politikos institutas. Šiemet gyventojai kviečiami ne tik tvarkytis, bet ir prisidėti prie vaizdinės bibliotekos kūrimo, kuri padės mokslininkams stebėti ir tirti upių pakrančių būklę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-07
Policijos departamentas skelbia, kad nuo antradienio (balandžio 6 d.) tarnybą pradėjo virtualus patrulis, kurio pagrindinė užduotis – nusikalstamų veikų ar administracinių nusižengimų prevencija elektroninėje erdvėje. Virtualaus patrulio feisbuko paskyrą administruos trys pareigūnai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-05
Nuo vasario 22-osios iš savo pareigų netikėtai pasitraukus savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui, dirbusiam šį darbą šešerius metus, jo darbus teko perimti pavaduotojui Tomui Raulinavičiui. Pavaduoti direktorių jam teko jau kone pusantro mėnesio – penktadienį savivaldybės tarybos nariai administracijos direktore patvirtino Gintarę Rakauskienę. Su T. Raulinavičiumi kalbėjomės apie tai, kaip jis jautėsi staiga užgriuvus tokiai atsakomybės naštai, kokie projektai dabar įgyvendinami rajone, kaip sekasi dorotis su pandemijos iššūkiais. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Didįjį penktadienį savivaldybės tarybos politikai slaptu balsavimu patvirtino mero siūlytą administracijos direktoriaus kandidatūrą – prie administracijos vairo stoja Gintarė Rakauskienė. Už kandidatūrą pasisakė 22, prieš buvo du tarybos nariai.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Antradienį savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje pristatytas naujasis įsakymas dėl privalomų testų prieš atnaujinant veiklas kontaktiniu būdu ir privalomą testavimąsi kai kurioms dirbančiųjų grupėms. Specialistai akcentavo, kad persirgusieji ar vakcinuoti tirtis neprivalo, o švietimiečių atstovai nuogąstavo, kad ne visi pedagogai spės laiku atlikti testus.