Valyti sniegą mieste išsiųstos visos pajėgos
Įkelta:
2021-02-09
Nuotrauka
sniegas
Aprašymas

Vasario 9 d. Tauragėje. Margaritos Rimkutės nuotrauka

,
Nuotrauka
dariaus ir girėno
Nuotraukos autorius:
Vasario 9 d. Tauragėje. Simonos Valinčiūtės nuotrauka
,
Nuotrauka
Vasario 9 d. Tauragėje. Simonos Valinčiūtės nuotrauka
Nuotraukos autorius:
Vasario 9 d. Tauragėje. Simonos Valinčiūtės nuotrauka

Šiemet žiema atsigriebia su kaupu. Visą antradienio dieną pusto, kelininkai vos spėja darbuotis. Tačiau gatves Tauragėje valančios bendrovės vadovas sako, kad būta ir sunkesnių žiemų.

Kaip „Tauragės žinioms" sakė UAB „Dunokai" direktoriaus pavaduotojas Stanislovas Štangvaltas, nors sniegas pustomas visą dieną, mieste gatvės pravažiuojamos. Dirba visa turima technika. Apie 3-4 val. ryte į gatves vėl išriedės valymo mašinos.

– Buvo sunkesnių dienų, mums pasisekė, kad krenta purus sniegas, ne kaip kituose regionuose, kur buvo pūga ir šlapias sniegas. Bet kiekvienos snaigės nesugaudysi, visur druskos nepribarstysi. Kai pernai visi pasigedo žiemos, tai atrodo, kad šiemet žiema atsigriebs už abu metus, – teigė pašnekovas.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, vasario 10-os naktį daug kur prognozuojamas nedidelis sniegas. Žemiausia temperatūra 13–18, pajūryje – apie 12 laipsnių šalčio. Dieną daug kur, daugiausia silpnai, pasnigs, vietomis pustys. Aukščiausia temperatūra 8–13 laipsnių šalčio.

Vasario 11-os naktį daug kur, dieną vietomis pasnigs, vyraus nedidelis sniegas. Dieną kai kur pustys. Temperatūra naktį 13–18, pragiedrėjus vietomis iki 20, dieną 8–13 laipsnių šalčio. Vasario 12 d. vietomis nedidelis sniegas. Daug kur pustys. Temperatūra naktį 12–17, dieną 8–13 laipsnių šalčio.

Vasario 13-os naktį vakariniuose rajonuose nedidelis sniegas, dieną daug kur pasnigs. Naktį vietomis, dieną daug kur pustys. Pūs stiprokas šiaurės, šiaurės vakarų vėjas. Temperatūra naktį 15–20, vakariniuose rajonuose vietomis 12–14, dieną 2–7, rytiniuose rajonuose iki 11 laipsnių šalčio.

Vasario 14 d. daugelyje rajonų pasnigs. Temperatūra naktį 8–13, rytiniame šalies pakraštyje iki 16, dieną 5–10, pajūryje 2–4 laipsniai šalčio.

Nuotrauka
suolai
Įkelta:
prieš 1 valanda
Šiandien vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje paaiškėjo, kad apie tai, jog vyresniųjų klasių mokiniai galėtų grįžti į mokyklas, nekalbama. O jei sergamumas augs ir pasieks savivaldybėse 200 atvejus 100 tūkst. gyventojų, teks kaupinių metodu tirti mokyklose besimokančius pradinukus. Tauragės savivaldybėje šis rodiklis dabar siekia 160 atvejų. 
Nuotrauka
orai
Įkelta:
prieš 4 valandas
Savaitės pradžioje lepins besitęsianti maloni šiluma, tačiau nuo antradienio temperatūra kris žemyn – į Lietuvą brausis vėsa ir mišrūs krituliai, numatomas nemalonus vėjas. Visgi, remiantis dabartiniais duomenimis, savaitės pabaigoje galime sulaukti šilumos revanšo.
Nuotrauka
KATĖS
Įkelta:
2021-04-09
Praėjusią savaitę Seimas priėmė Gyvūnų gerovės įstatymo pataisas, kuriomis numatoma, kad naminiai augintiniai turės būti ženklinami, o gyvūnų veisimas nesilaikant teisės aktų reikalavimų bus laikomas žiauriu elgesiu su gyvūnais ir užtrauks bausmes. Prekiauti gyvūnais nebebus galima ir turguose. Gyvūnų globėjai pataisomis džiaugiasi, nors ir sutinka, kad įstatymas nėra tobulas. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-04-08
Tauragėje šiuo metu yra keturios moterys, kurios bet kuriuo paros metu pasirengusios į savo namus priimti svetimus iš nesaugios aplinkos paimtus vaikus. Nors už tai gaunamas atlygis, šios atsakomybės nepavadinsi nei darbu, nei pareigomis. Pervargimas ir dirbančiai visuomenei būdingas perdegimo sindromas – labai realus. O globotojai turi būti mylinčios asmenybės, priimančios vaiką tokį, koks yra, besąlygiškai. Kaip sekasi laikinosioms globotojams, kodėl to galėtų imtis tikrai ne kiekvienas, ir susimąstyti verčiančios globojamų vaikų istorijos – laikraščio vedamajame. 
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2021-04-08
Iki savaitgalio Lietuvoje išsilaikys gaivesni orai, vis sulauksime kritulių. Didesnė šiluma atkeliaus savaitgalį, pagal dabartinius duomenis, sekmadienį temperatūra gali šoktelti iki 15–17 laipsnių. Visgi, protarpiais dar sulauksime lietaus, vėjas nenurims. 
Nuotrauka
Žaliasis politikos institutas
Įkelta:
2021-04-08
Birželio 5-6 dienomis Lietuvoje ir pasaulyje vyks kasmetinė upių ir jų pakrančių švarinimo iniciatyva „River Cleanup“, – praneša Žaliasis politikos institutas. Šiemet gyventojai kviečiami ne tik tvarkytis, bet ir prisidėti prie vaizdinės bibliotekos kūrimo, kuri padės mokslininkams stebėti ir tirti upių pakrančių būklę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-07
Policijos departamentas skelbia, kad nuo antradienio (balandžio 6 d.) tarnybą pradėjo virtualus patrulis, kurio pagrindinė užduotis – nusikalstamų veikų ar administracinių nusižengimų prevencija elektroninėje erdvėje. Virtualaus patrulio feisbuko paskyrą administruos trys pareigūnai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-05
Nuo vasario 22-osios iš savo pareigų netikėtai pasitraukus savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui, dirbusiam šį darbą šešerius metus, jo darbus teko perimti pavaduotojui Tomui Raulinavičiui. Pavaduoti direktorių jam teko jau kone pusantro mėnesio – penktadienį savivaldybės tarybos nariai administracijos direktore patvirtino Gintarę Rakauskienę. Su T. Raulinavičiumi kalbėjomės apie tai, kaip jis jautėsi staiga užgriuvus tokiai atsakomybės naštai, kokie projektai dabar įgyvendinami rajone, kaip sekasi dorotis su pandemijos iššūkiais. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Didįjį penktadienį savivaldybės tarybos politikai slaptu balsavimu patvirtino mero siūlytą administracijos direktoriaus kandidatūrą – prie administracijos vairo stoja Gintarė Rakauskienė. Už kandidatūrą pasisakė 22, prieš buvo du tarybos nariai.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Antradienį savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje pristatytas naujasis įsakymas dėl privalomų testų prieš atnaujinant veiklas kontaktiniu būdu ir privalomą testavimąsi kai kurioms dirbančiųjų grupėms. Specialistai akcentavo, kad persirgusieji ar vakcinuoti tirtis neprivalo, o švietimiečių atstovai nuogąstavo, kad ne visi pedagogai spės laiku atlikti testus.