Iš pareigų traukiasi savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis
Įkelta:
2021-02-08
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Aprašymas

Savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. „Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka

,
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Aprašymas

M. Petraičio feisbuko įrašo nuotrauka

Pirmadienio vakarą savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis feisbuko paskyroje paskelbė netikėtą žinią – palieka administracijos direktoriaus pareigas. Postą feisbuke M. Petraitis pažymėjo grotažymėmis atsisveikinu ir pokyčiai.

Feisbuke administracijos direktorius rašo:

„Laikas dirbant su puikia komanda prabėgo akimirksniu, tačiau atėjo metas pokyčiams. Po šešerių metų intensyvaus darbo priėmiau sprendimą palikti Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas, kurias einu nuo 2015 metų. 

Dirbau daug, nuoširdžiai ir atsakingai, o į priekį mane vedė kiekvieno iš Jūsų pasitikėjimas ir aiškus tikslas – prisidėti prie gražesnio, turtingesnio ir sąžiningesnio Tauragės rajono kūrimo. Siekiau, kad teigiamus pokyčius pajustų kiekvienas rajono gyventojas. Negailėjau jėgų tikėdamas, kad kiekvienas didžiuosimės ir džiaugsimės gyvendami savam krašte, kurį kuriame visi kartu.

Įgyvendinome dešimtis svarbių projektų ir išskirtinių iniciatyvų, kūrėme kitokį gimtojo krašto įvaizdį – pagaliau Tauragės rajono vardas pradėjo skambėti ne tik garsiai, bet ir teigiamai. Ne kartą buvome pastebėti ir apdovanoti už išskirtinius ir drąsius projektus bei pavyzdingą pareigų atlikimą. Tikiu, kad šiandien daugeliui Tauragė asocijuojasi su atvirumu, inovacijomis ir teigiamais pokyčiais. 

Nors aš nusprendžiau grįžti į privatų sektorių, tačiau mano bendražygiai lieka dirbti Tauragei. Jaučiuosi ramus ir neabejoju, kad Tauragės transformacija tęsis, tempas nesumažės, pradėti projektai ir idėjos bus sėkmingai įgyvendinami. Žinau, kad Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas turi tvirtą charakterį ir nesuvaidintas žmogiškąsias vertybes bei yra pasirengęs bet kokiems iššūkiams, o drauge su juo per ugnį ir vandenį eina veržli komanda.

Kaip sako posakis - nepakeičiamų nėra, todėl neabejoju, kad žmogus, kuris pakeis mane, lygiai taip pat mylės Tauragę kaip ją myliu aš. Sprendimą pasitraukti iš pareigų priėmiau gerai apgalvojęs ir pasvėręs – atlikti prasmingi darbai, su puikiu kolektyvu įveikta daug iššūkių, pasiekta sunkių pergalių ir išsaugota daug įsimintinų akimirkų, tačiau gyvenimas eina į priekį. Visuomet buvau už pokyčius, o šįkart jaučiu, kad pokyčių metas atėjo man. Nors ir liūdna, tačiau ir smagu sakyti – nuo kovo 1 d. pradėsiu naują etapą. Tarybai pritarus, paskutinė mano darbo diena – vasario 22. Kiekviena pabaiga yra kažko naujo pradžia. Tuo pačiu tikiuosi, kad galėsiu daugiau laiko skirti šeimai, kurio praėjusius 6 metus taip trūko.

Džiaugiuosi, kad galėjau dirbti su tokiais merais kaip Sigitas Mičiulis ir Dovydas Kaminskas. Darbų buvo ir bus, niekada nebus galima pasakyti, kad viskas padaryta. Visada būsiu šalia, esu pasiruošęs padėti ir patarti, pasidalinti savo patirtimi, nes man, kaip ir Jums, rūpi gimtinės ateitis. Tauragė yra ant teisingų bėgių ir juda tinkama kryptimi. Dėkoju tarybos nariams, visiems administracijos ir seniūnijų darbuotojams, kolegoms bei kiekvienam tauragiškiui už palaikymą, sklandų, kokybišką darbą ir idėjas, kurios yra ir dar bus įgyvendintos.

Ačiū ir pirmyn!“

Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas Modestas Petraitis eina beveik šešerius metus. Antrą kartą savivaldybės tarybos į pareigas slaptu balsavimu paskirtas po savivaldos rinkimų 2019 m. gegužę, pirmą kartą – 2015 m. gegužę.

 

Nuotrauka
suolai
Įkelta:
prieš 1 valanda
Šiandien vykusiame savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje paaiškėjo, kad apie tai, jog vyresniųjų klasių mokiniai galėtų grįžti į mokyklas, nekalbama. O jei sergamumas augs ir pasieks savivaldybėse 200 atvejus 100 tūkst. gyventojų, teks kaupinių metodu tirti mokyklose besimokančius pradinukus. Tauragės savivaldybėje šis rodiklis dabar siekia 160 atvejų. 
Nuotrauka
orai
Įkelta:
prieš 3 valandas
Savaitės pradžioje lepins besitęsianti maloni šiluma, tačiau nuo antradienio temperatūra kris žemyn – į Lietuvą brausis vėsa ir mišrūs krituliai, numatomas nemalonus vėjas. Visgi, remiantis dabartiniais duomenimis, savaitės pabaigoje galime sulaukti šilumos revanšo.
Nuotrauka
KATĖS
Įkelta:
2021-04-09
Praėjusią savaitę Seimas priėmė Gyvūnų gerovės įstatymo pataisas, kuriomis numatoma, kad naminiai augintiniai turės būti ženklinami, o gyvūnų veisimas nesilaikant teisės aktų reikalavimų bus laikomas žiauriu elgesiu su gyvūnais ir užtrauks bausmes. Prekiauti gyvūnais nebebus galima ir turguose. Gyvūnų globėjai pataisomis džiaugiasi, nors ir sutinka, kad įstatymas nėra tobulas. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-04-08
Tauragėje šiuo metu yra keturios moterys, kurios bet kuriuo paros metu pasirengusios į savo namus priimti svetimus iš nesaugios aplinkos paimtus vaikus. Nors už tai gaunamas atlygis, šios atsakomybės nepavadinsi nei darbu, nei pareigomis. Pervargimas ir dirbančiai visuomenei būdingas perdegimo sindromas – labai realus. O globotojai turi būti mylinčios asmenybės, priimančios vaiką tokį, koks yra, besąlygiškai. Kaip sekasi laikinosioms globotojams, kodėl to galėtų imtis tikrai ne kiekvienas, ir susimąstyti verčiančios globojamų vaikų istorijos – laikraščio vedamajame. 
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2021-04-08
Iki savaitgalio Lietuvoje išsilaikys gaivesni orai, vis sulauksime kritulių. Didesnė šiluma atkeliaus savaitgalį, pagal dabartinius duomenis, sekmadienį temperatūra gali šoktelti iki 15–17 laipsnių. Visgi, protarpiais dar sulauksime lietaus, vėjas nenurims. 
Nuotrauka
Žaliasis politikos institutas
Įkelta:
2021-04-08
Birželio 5-6 dienomis Lietuvoje ir pasaulyje vyks kasmetinė upių ir jų pakrančių švarinimo iniciatyva „River Cleanup“, – praneša Žaliasis politikos institutas. Šiemet gyventojai kviečiami ne tik tvarkytis, bet ir prisidėti prie vaizdinės bibliotekos kūrimo, kuri padės mokslininkams stebėti ir tirti upių pakrančių būklę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-07
Policijos departamentas skelbia, kad nuo antradienio (balandžio 6 d.) tarnybą pradėjo virtualus patrulis, kurio pagrindinė užduotis – nusikalstamų veikų ar administracinių nusižengimų prevencija elektroninėje erdvėje. Virtualaus patrulio feisbuko paskyrą administruos trys pareigūnai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-05
Nuo vasario 22-osios iš savo pareigų netikėtai pasitraukus savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui, dirbusiam šį darbą šešerius metus, jo darbus teko perimti pavaduotojui Tomui Raulinavičiui. Pavaduoti direktorių jam teko jau kone pusantro mėnesio – penktadienį savivaldybės tarybos nariai administracijos direktore patvirtino Gintarę Rakauskienę. Su T. Raulinavičiumi kalbėjomės apie tai, kaip jis jautėsi staiga užgriuvus tokiai atsakomybės naštai, kokie projektai dabar įgyvendinami rajone, kaip sekasi dorotis su pandemijos iššūkiais. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Didįjį penktadienį savivaldybės tarybos politikai slaptu balsavimu patvirtino mero siūlytą administracijos direktoriaus kandidatūrą – prie administracijos vairo stoja Gintarė Rakauskienė. Už kandidatūrą pasisakė 22, prieš buvo du tarybos nariai.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Antradienį savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje pristatytas naujasis įsakymas dėl privalomų testų prieš atnaujinant veiklas kontaktiniu būdu ir privalomą testavimąsi kai kurioms dirbančiųjų grupėms. Specialistai akcentavo, kad persirgusieji ar vakcinuoti tirtis neprivalo, o švietimiečių atstovai nuogąstavo, kad ne visi pedagogai spės laiku atlikti testus.