Seime susibūrė Tauragės regiono bičiulių grupė
Įkelta:
2021-01-08
Nuotrauka
vaitkus
Aprašymas

Romualdo Vaitkaus feisbuko nuotrauka

Į Seimą išrinktas tauragiškis Romualdas Vaitkus rankų sudėjęs nesėdi – vos apšilęs kojas jis jau subūrė Tauragės regiono bičiulių grupę. Joje dabar yra 10 narių, tikimasi, kad susibūrę skirtingų partijų ir frakcijų atstovai padės spręsti regiono žmonėms rūpimus klausimus.

Vakar savo feisbuko paskyroje Romualdas Vaitkus paskelbė naujieną – Seime jis subūrė Tauragės regiono bičiulių grupę: „Jos pirmininku išrinktas aš, pavaduotojas – profesorius Eugenijus Jovaiša. Kol kas grupei priklauso 10 narių, tarp kurių Aušrinė Norkienė, Zigmantas Balčytis, Vilija Aleknaitė Abramikienė, Jonas Gudauskas, Arūnas Valinskas, Dalia Asanavičiūtė, Stasys Šedbaras, Remigijus Žemaitaitis. Taip pat planuoja prisijungti ir Ričardas Juška“. 

Pasak R. Vaitkaus, į bičiulių grupę susibūrę Seimo nariai priklauso ir valdančiajai daugumai, ir opozicijai, skirtingoms frakcijoms, skirtingiems komitetams, todėl kartu tikimasi aptarti pačius įvairiausius ir regionui aktualiausius klausimus. Jis neabejoja, kad visų jų skirtingos pažiūros bei įsitikinimai tik padės spręsti regiono žmonėms rūpimus klausimus, susijusius su švietimu, kultūra, ekonomika, aplinkosauga ir t. t. 

Seimo narys rašo, kad artimiausiu metu planuojami susitikimai nuotoliniu būdu su regiono merais ir suinteresuotomis regiono įmonėmis. 

„Taigi, darbai Seime įsibėgėja, telkiame jėgas ir tikimės didesnio dėmesio Tauragės krašto problemų sprendimui“, – rašo Seimo narys.

Tokia R. Vaitkaus iniciatyva sulaukė nemažai komentarų – tauragiškiai džiaugiasi, kad tai bus stipri komanda, įgyvendinsianti dar daugiau sėkmingų projektų, ir linki susiklausymo, pagarbos vienas kitam ir sveikatos.

Seimo nario iniciatyva nudžiugino ir režisierę Genovaitę Urmonaitę. Ji tikisi, kad ši grupė bus parama organizuojant tradicinį kraštiečių susitikimą, šiemet jau 15-ą. 

Į naujieną sureagavo ir Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas: „Smagu Jus visus matyti vienoje nuotraukoje! Idėjų visi turime labai daug, o sujungę jėgas, galime nuversti kalnus! Ačiū! Nekantriai laukiame susitikimų, pasikalbėti tikrai yra apie ką “, – komentare parašė jis.

 

Nuotrauka
KATĖS
Įkelta:
prieš 1 dieną
Praėjusią savaitę Seimas priėmė Gyvūnų gerovės įstatymo pataisas, kuriomis numatoma, kad naminiai augintiniai turės būti ženklinami, o gyvūnų veisimas nesilaikant teisės aktų reikalavimų bus laikomas žiauriu elgesiu su gyvūnais ir užtrauks bausmes. Prekiauti gyvūnais nebebus galima ir turguose. Gyvūnų globėjai pataisomis džiaugiasi, nors ir sutinka, kad įstatymas nėra tobulas. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-04-08
Tauragėje šiuo metu yra keturios moterys, kurios bet kuriuo paros metu pasirengusios į savo namus priimti svetimus iš nesaugios aplinkos paimtus vaikus. Nors už tai gaunamas atlygis, šios atsakomybės nepavadinsi nei darbu, nei pareigomis. Pervargimas ir dirbančiai visuomenei būdingas perdegimo sindromas – labai realus. O globotojai turi būti mylinčios asmenybės, priimančios vaiką tokį, koks yra, besąlygiškai. Kaip sekasi laikinosioms globotojams, kodėl to galėtų imtis tikrai ne kiekvienas, ir susimąstyti verčiančios globojamų vaikų istorijos – laikraščio vedamajame. 
Nuotrauka
orai
Įkelta:
2021-04-08
Iki savaitgalio Lietuvoje išsilaikys gaivesni orai, vis sulauksime kritulių. Didesnė šiluma atkeliaus savaitgalį, pagal dabartinius duomenis, sekmadienį temperatūra gali šoktelti iki 15–17 laipsnių. Visgi, protarpiais dar sulauksime lietaus, vėjas nenurims. 
Nuotrauka
Žaliasis politikos institutas
Įkelta:
2021-04-08
Birželio 5-6 dienomis Lietuvoje ir pasaulyje vyks kasmetinė upių ir jų pakrančių švarinimo iniciatyva „River Cleanup“, – praneša Žaliasis politikos institutas. Šiemet gyventojai kviečiami ne tik tvarkytis, bet ir prisidėti prie vaizdinės bibliotekos kūrimo, kuri padės mokslininkams stebėti ir tirti upių pakrančių būklę.
Nuotrauka
policija
Įkelta:
2021-04-07
Policijos departamentas skelbia, kad nuo antradienio (balandžio 6 d.) tarnybą pradėjo virtualus patrulis, kurio pagrindinė užduotis – nusikalstamų veikų ar administracinių nusižengimų prevencija elektroninėje erdvėje. Virtualaus patrulio feisbuko paskyrą administruos trys pareigūnai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-04-05
Nuo vasario 22-osios iš savo pareigų netikėtai pasitraukus savivaldybės administracijos direktoriui Modestui Petraičiui, dirbusiam šį darbą šešerius metus, jo darbus teko perimti pavaduotojui Tomui Raulinavičiui. Pavaduoti direktorių jam teko jau kone pusantro mėnesio – penktadienį savivaldybės tarybos nariai administracijos direktore patvirtino Gintarę Rakauskienę. Su T. Raulinavičiumi kalbėjomės apie tai, kaip jis jautėsi staiga užgriuvus tokiai atsakomybės naštai, kokie projektai dabar įgyvendinami rajone, kaip sekasi dorotis su pandemijos iššūkiais. 
Nuotrauka
„Tauragės žinių“ archyvo nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Didįjį penktadienį savivaldybės tarybos politikai slaptu balsavimu patvirtino mero siūlytą administracijos direktoriaus kandidatūrą – prie administracijos vairo stoja Gintarė Rakauskienė. Už kandidatūrą pasisakė 22, prieš buvo du tarybos nariai.
Nuotrauka
Autorės nuotrauka
Įkelta:
2021-04-02
Antradienį savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje pristatytas naujasis įsakymas dėl privalomų testų prieš atnaujinant veiklas kontaktiniu būdu ir privalomą testavimąsi kai kurioms dirbančiųjų grupėms. Specialistai akcentavo, kad persirgusieji ar vakcinuoti tirtis neprivalo, o švietimiečių atstovai nuogąstavo, kad ne visi pedagogai spės laiku atlikti testus.