Orai: po gausesnio sniego atkeliaus šaltis
Įkelta:
2021-01-25
Nuotrauka
Rasita Li
Aprašymas

Rasita Li feisbuko nuotrauka

Panašu, kad žiema vėl stiprins savo pozicijas. Savaitės pradžioje didesnėje šalies dalyje snigs, įsismarkaus vėjas, tad kils pūgos, o savaitei baigiantis stipriau paspaus šaltis.

Šiandien Lietuvą iš pietų pasieks gausesnių kritulių porcija. Po pietų, vakarėjant jau daug kur snigs. Daugiausia vyraus sniegas, vietomis smarkus. Eismo sąlygos bus sudėtingos. Vilniuje ir Šiauliuose dieną bus apie 1, Kaune ir Panevėžyje apie 2 laipsnius šilumos. Klaipėdoje oras šils iki 3 laipsnių. Vyraus permainingos krypties vėjas.

Antradienį numatomi itin nemalonūs orai. Įsismarkaus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Gūsiai stiprės iki 14–18 metrų per sekundę, kils pūgos. Tiek naktį, tiek dieną daug kur numatomas sniegas, šlapdriba. Mažiau kritulių klius pajūriui, kraštiniams šiaurės vakariniams šalies rajonams. Matomumas bus prastas. Naktį temperatūra svyruos nuo –2 laipsnių šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Dienos metu daug kur bus apie nulį, kiek šilčiau prie jūros. Vilniuje, Kaune ir Panevėžyje vyraus nulinė temperatūra, Šiauliuose paspaus –1 laipsnio šaltukas. Klaipėdoje oras šils iki 2 laipsnių.

Trečiadienio naktį daug kur tęsis krituliai, gausesni jie bus rytiniuose, šiaurės rytiniuose šalies rajonuos. Temperatūra svyruos nuo –2 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Ryto metu dar daugelyje vietovių debesys krės šlapdribą, sniegą, tačiau dienai bėgant kritulių jau mažės. Kiek ilgiau jie užsitęs šiaurės rytinėse šalies vietovėse. Pūs apysmarkis vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas. Dieną temperatūra vėl svyruos apie nulį, o vakarėjant ims stipriau šalti, bus slidu. Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose įdienojus vyraus nulis, Panevėžyje ir Klaipėdoje 1 laipsnio šiluma.

Ketvirtadienį šaltis pasikandžios stipriau, bus slidu. Nakties metu termometrų stulpeliai kris žemiau ir fiksuos –8–3 laipsnių šaltį, vietomis gal atšalti ir stipriau. Dienos metu galimi pragiedrėjimai. Pūs nestiprus šiaurinių krypčių vėjas. Vilniuje šals iki –4, Kaune iki –2 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie –3 laipsnius šalčio, Klaipėdoje apie nulį. Vakarėjant temperatūros vėl sparčiai kris.

Penktadienio naktį šaltis stiprės iki –12–4 laipsnių. Dieną vietomis, daugiausia šalies vakaruose, pasnigs. Pūs vidutinio stiprumo pietinių krypčių vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje šals iki –4 laipsnių. Kaune bus apie –2, Klaipėdoje apie –1 laipsnį šalčio.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalį naktimis šaltis, tikėtina, kad šiek tiek sumažės, o dienomis išliks panašios reikšmės kaip ir penktadienį. Pagal dabartinius prognozių modelius, panašu, kad vietomis vėl sugrįš sniegas.

Nuotrauka
Vytauto stadionas
Įkelta:
prieš 2 valandas
Tauragės rajono savivaldybė principingai siekia išieškoti tūkstantinę skolą iš VšĮ „Tauragės futbolas“, kuri valdo Tauragės futbolo akademiją bei FK „Tauras“. Viešoji įstaiga prašo skolą nurašyti arba imtis kitų nei teisinių veiksmų. Rajono meras tarybos posėdyje aiškino, kad skola – tai mokesčių mokėtojų pinigai, todėl nurašyti jos lengva ranka neketinama.
Nuotrauka
Ąžuoliukas
Įkelta:
prieš 21 valanda
Tauragės rajono lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ duris atvėrė 1971 m. Tai buvo pirmasis tipinis darželis Tauragės mieste. Nors dabar jį lanko maždaug tiek pat vaikų kaip tada, prieš 50 metų, visa kita pasikeitė neatpažįstamai. Ir ne tik išorė, bet ir ugdymo turinys.
Nuotrauka
šunys
Įkelta:
prieš 1 dieną
2021 m. vasario 22  d. Tauragės Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai, Tauragės miesto gyventojos namuose, aptiko galimai nelegalią šunų veisyklą. Tarnyba apie šį atvejį iš karto informavo policijos pareigūnus.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-22
Jovarų gyventojai dar prisimena, kai prie Jūros besidriekiantį kvartalą užtvindė pakilęs upės vanduo. Iš krantų prieš keletą buvo išsiliejusi ir Akmena, padariusi nuostolių Pagramančio miesteliui. Staiga atšilus sekmadienio naktį nuo šlaitinių stogų ėmė bumbsėti krentantys sulipusio sniego gabalai. O įdienojus, kai oro temperatūra siekė ir kelis laipsnius šilumos, sniego tirpimas saulės atokaitoje tapo dar spartesnis. Ar taip staiga atšilus galime sulaukti smarkaus ir nuostolius nešančio potvynio? Tauragės savivaldybės vyriausiasis civilinės saugos specialistas Mindaugas Mikutavičius mano, kad taip atsitikti neturėtų, tačiau turime būti pasiruošę.
Nuotrauka
Ligoninė
Įkelta:
2021-02-22
Tauragės ligoninė šiais metais planuoja parengti investicinį projektą, kurį Tauragės rajono savivaldybė teiktų Sveikatos apsaugos ministerijai, kad gautų lėšų iš Valstybės investicijų programos. Rengiamo investicinio projekto tikslas yra įsigyti brangų medicinos prietaisą – magnetinio rezonanso tomografo (MRT) sistemą. Tokiam prietaisui atsiradus tauragiškiams, o ir aplinkinių savivaldybių gyventojams, svarbiems tyrimams atlikti nebereikėtų vykti į kitus miestus. 
Nuotrauka
paštas
Įkelta:
2021-02-22
Akcinei bendrovei Lietuvos paštui baigus įgyvendinti išmaniojo siuntų skirstymo programą, šių metų kovo–balandžio mėn. ji atsisakys apie 380 darbo vietų, rašoma pranešime. Pokytis palies ir Tauragę – darbo neteks trys pašto darbuotojai.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-21
Pasibaigus dvejų metų Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) prezidento kadencijai Giedrė Stulginskienė postą užleidžia naujam vadovui. Juo tapo UAB „Metta“ vadovas Marius Jucikas. Asociacijos tarybos nariai dar neišrinkti.
Nuotrauka
Juros krantine
Įkelta:
2021-02-19
Tauragės gyventojai kviečiami teikti siūlymus dėl Jūros upės krantinės ir šlaito sutvarkymo. Elektroniu paštu atsiųsti siūlymus ir projekto koncepciją ketinama aptarti kovo 1-ąją nuotoliniu būdu įvyksiančio susitikimo metu.
Nuotrauka
savivaldybė
Įkelta:
2021-02-19
Trečiadienį vykusio savivaldybės tarybos posėdžio metu priimtas sprendimas steigti viešąją įstaigą „Žaliasis regionas“. Numatyta, kad ši įstaiga rūpinsis verslo plėtros skatinimu regione,  investicinio patrauklumo didinimu, sąlygų turizmo plėtrai gerinimu, regiono viešojo transporto paslaugų organizavimu ir patrauklumo didinimu.
Nuotrauka
petraitis
Įkelta:
2021-02-19
Trečiadienį savivaldybės tarybos posėdyje iš pareigų atleistas savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Nemažai klausimų svarstę ir audringai dėl kai kurių sprendimų pasisakę, diskutavę rajono politikai paskutinį klausimą dėl direktoriaus atleidimo svarstė kukliai slėpdami emocijas ir negailėdami padėkų direktoriui už šešerių metų darbą. Savo noru į privatų sektorių besitraukiantis M. Petraitis atleistas visų politikų pritarimu. 
Nuotrauka
anonsas
Įkelta:
2021-02-18
Tauragės rajono savivaldybė principingai siekia išieškoti tūkstantinę skolą iš VšĮ „Tauragės futbolas“, kuri valdo Tauragės futbolo akademiją bei FK „Tauras“. Viešoji įstaiga prašo skolą nurašyti arba imtis kitų, ne teisinių veiksmų. Rajono meras tarybos posėdyje aiškino, kad skola – tai mokesčių mokėtojų pinigai, todėl nurašyti jos lengva ranka neketinama.
Nuotrauka
danieliai
Įkelta:
2021-02-18
Dar bent dvi dienas Lietuvoje vyraus itin žiemiški orai, tačiau jau greitai plūstels staigios permainos. Pirmus pokyčius pajusime penktadienį, o savaitgalį šalyje beveik pakvips pavasariu.
Nuotrauka
vaikai
Įkelta:
2021-02-17
Nevyriausybinės organizacijos kviečia jungtis savanorius prie iniciatyvos „Padėsiu mokyti(s)“, kuria siekiama padėti su mokymosi sunkumais dėl pandemijos susiduriantiems mokiniams. Mokyklos norėtų sulaukti daugiau nei 100 savanorių. 
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-16
Šiemet minime jau 103-iasias Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – metines. Prisiminti Lietuvos istoriją kūrusius žmones galime ne tik šią dieną ar per istorijos pamokas, bet ir įtraukiant į daugelio mūsų kasdienybę, pavyzdžiui, gyvenamų ir praeinamų gatvių pavadinimus – su Nepriklausomybės akto pasirašymo diena Lietuvoje siejamas net 181 gatvės pavadinimas. Šios dienos svarbos nepamirš ir savo gimtadienį vasario 16-ąją švenčiantys – tokių visoje Lietuvoje yra beveik 11 tūkstančių.
Nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka
Įkelta:
2021-02-16
Vakar savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro posėdyje policijos atstovė Margarita Kudijanova pateikė praėjusios savaitės pareigūnų vykdytų patikrų rezultatus. Nors judėjimo kontrolės postuose pažeidimų gerokai sumažėjo, tauragiškiai nesilaiko draudimo bendrauti skirtingų namų ūkio nariams.
Nuotrauka
Šventės programa
Šventės programa
Įkelta:
2021-02-16
Šiandien – Valstybės gimtadienis. Nors negalime susitikti gyvai, švęsti tai tikrai nesutrukdys: juk šventę reikia jausti širdyje, o švęsti galime kiekvienas savo namuose. Juo labiau, kad Tauragės kultūros centras pasirūpino nuostabia šventės programa, kurią galime stebėti internetu. Beje, šiandien dar ir Užgavėnės. Nors su kaukėmis pakiemiais nevaikščiosime ir Morės nedeginsime, prisišveisti iki soties tikrai puiki proga.
Nuotrauka
Šunija
Įkelta:
2021-02-15
Savaitė startuos gan švelniais orais, tačiau nuo antradienio į Lietuvą skverbsis vis didesnis šaltis. Antroje savaitės pusėje naktimis temperatūra nukris žemiau 20 laipsnių šalčio. Tačiau, pagal dabartinius duomenis, panašu, kad savaitgalį mūsų vėl laukia ryškios orų permainos.
Nuotrauka
pradinukai
Įkelta:
2021-02-15
Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kokiais atvejais tėvai gali gauti ligos išmokas už nesergančio vaiko priežiūrą ir ką reikia padaryti, kad ši išmoka po mokinių atostogų būtų mokama ir toliau.
Nuotrauka
petraitis
Įkelta:
2021-02-12
Pirmadienio vakarą savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis savo feisbuko paskyroje paskelbė žinią apie karjeros savivaldybėje pabaigą  – jis traukiasi iš pareigų. Kur jau netrukus pradės dirbti, administracijos direktorius neatskleidė. Aišku tik, kad suka į privatų sektorių. Ir viešai paskelbė, kad politikoje dalyvauti nebeketina. Rajono meras Dovydas Kaminskas apie galimą kandidatą irgi neatviravo – tepasakė tik tiek, kad kalbamasi su keliais žmonėmis.