2020 Birželio 02 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Pusę amžiaus trunkanti santuoka: svarbiausia – pagarba

  • Įkelta: 2020-05-22

Asmeninio albumo nuotraukos

Tauragiškiai Rasvita ir Henrikas Jancevičiai puikiai prisimena savo vestuves prieš pusę amžiaus: trumpa madinga suknelė, smagūs muzikantai ir tėvų namuose susigrūdę 40 svečių, ūžę tris dienas. 50 metų prabėgo kaip viena diena. Dabar didžiausias jų džiaugsmas – vaikai ar anūkai.

Vestuvės ir po 50 metų – ten pat

Gegužės 15-ąją Lietuvoje minima Šeimos diena. Simboliška, kad jau kitą dieną didžiąją savo šventę – auksines vestuves – atšventė Rasvita ir Henrikas Jancevičiai.  

– Buvo labai gražios mišios, kartu su mumis atnaujino santuokos įžadus ir mūsų dukros, – pasakoja R. Jancevičienė. – Mus nuostabiais posmais pasveikino Genovaitė Urmonaitė, Senamiesčio bendruomenė. Paskui visi sugužėjom į kavinės „Naujoji pasaga“ terasą, bet tądien buvo labai šalta, tai suvalgę karštus patiekalus sugrįžom čia, į namus. Nors vietos nedaug, užtat jaukiai ir linksmai pabuvom.

Vestuvių šiame name būta ir prieš 50 metų: Rasvita ir Henrikas šiuose namuose, tiesa, tada jie priklausė nuotakos tėvams, šventė savąsias.

Susipažino jie būdami labai jauni: Rasvitai buvo 21-eri, Henrikui – 23-eji. 

Visą istoriją skaitykite šio penktadienio, gegužės 22-osios laikraštyje. 

 

Šiandien paaiškėjo, jog Transporto kompetencijų agentūra leido Tauragės mieste grąžinti žaliąsias rodykles vienos sankryžos dvejose pusėse. Dėl kitų sankryžų verdikto dar laukiama.

Ketvirtadienį, apie 18.32 val., ugniagesiai skubėjo į Mažonų seniūnijoje esantį Lomių kaimą. Ožragio gatvės individualiame name degė mansarda.

Yra žmonių, kurie karantino švelninimo laukė kaip patekančios saulės – jiems svarbu patekti į gydymo įstaigas. Nuo gegužės 18-osios pacientus PSPC, Ligoninės konsultacinė poliklinika pacientus jau priima, žinoma, laikydamosi visų saugumo reikalavimų. Kaip joms sekasi, ar užteko laiko tinkamai pasiruošti, ar pakanka apsaugos priemonių medikams, kaip saugotis turi pacientai?

Ketvirtadienį paryčiais į Žalgirių mikrorajoną skubėjo net penki ugniagesių ekipažai – juos pasiekė pagalbos šauksmas iš „Žvaigždutės“ lopšelio-darželio. Jo rūsyje užsidegė elektros instaliacija. Išsamiai apie gaisro priežastis ir pasekmes – tiesiai iš įvykio vietos.

Penktadienio duomenimis, paskutines dvi savaites Tauragėje naujų koronaviruso atvejų neužfiksuota. Iš aštuonių sirgusiųjų septyni jau pasveiko.