2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Posūkyje nulėkė nuo kelio

  • Įkelta: 2020-04-06
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šįvakar apie 20 val. Tremtinių kelio – Vytauto gatvių sankryžoje nuo kelio nuvažiavo automobilis. Nors žala transporto priemonei padaryta didelė, nukentėjusiųjų nėra.

Kaip „Tauragės žinioms“ pasakojo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pamainos vadas, vairuotojas greičiausiai automobilio nesuvaldė posūkyje. Nors buvo išsiųstos dvi cisternos, ugniagesių pagalbos likviduojant avarijos padarinius neprireikė. Darbą tęsė policijos pareigūnai. 

Konkursą „Tauragės metų knyga“ jau galima vadinti  tradiciniu – jis rengiamas septintą kartą. Tiesa, šiemet rinkimai vyks kiek kitaip nei anksčiau.

Nuo penktadienio Tauragės policijos pareigūnai sučiupo du neblaivius vairuotojus, vienas jų vairavo dar ir neturėdamas tam teisės. Policija informuoja, jog nepaisant karantino, prevencinės priemonės nėra nutrauktos, tačiau vykdomos laikantis papildomų saugumo priemonių. Blaivumo tikrinimui naudojami alkotesteriai su vienkartiniais kandikliais.

SAM ministro Aurelijaus Verygos nurodymu visoje Lietuvoje mobilieji patikros dėl koronaviruso punktai šią savaitę dirba tik viena pamaina. Ne išimtis ir Tauragės punktas – jau nuo penktadienio jis dirba nuo 8 iki 12 valandos. Gera žinia ta, kad Tauragę šiandien pasiekė daugumos paimtų mėginių rezultatai. Naujų užsikrėtimo atvejų nenustatyta.

Nei mūsų valstybė, nei verslas su tokio pobūdžio krize dar nebuvo susidūrę – ji daugiau ar mažiau palietė visas įmones, privertė imtis pokyčių. Daugeliui neaišku, kaip elgtis sustojus arba apribojus veiklas, kaip spręsti su darbo teise susijusius klausimus, ką daryti, jei negali vykdyti sutartinių įsipareigojimų. O kai kuriems verslams, kurie dabar visiškai sustojo, ir apskritai į akis žvelgia bankrotas.

Nustatytų užsikrėtimo koronavirusu atvejų skaičius ir toliau auga. Pirmadienio ryto duomenimis, Lietuvoje patvirtinti jau 843 infekcijos atvejai. Mirčių skaičius taip pat didėja bei pasiekė 14.