2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: lepins saulė, o šilumos teks palaukti

  • Įkelta: 2020-03-23
Matiškių piliakalnis/kovo 22 d. Margaritos Rimkutės nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Paskutinė kovo savaitė lepins saulėtu dangumi. Naktys bus šaltos, numatoma neigiama temperatūra. Visgi, dienoms bėgant palaipsniui šaltis atlėgs, o dienomis šilumos bus vis daugiau.

Pirmadienis bus ramus ir saulėtas. Pūs nestiprus, nepastovios krypties vėjas. Vilniuje, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 3, Šiauliuose iki 2 laipsnių. Kaune temperatūra sieks 4 laipsnius šilumos.

Antradienį orai keisis mažai, vyraus giedras dangus, pūs nestiprus pietvakarių krypties vėjas. Nakties valandomis temperatūra svyruos nuo –8 iki –2 laipsnių šalčio. Žemiausiai temperatūra kris šalies pietuose ir rytuose. Kuršių nerijoje bus apie 0–1 laipsnį šilumos. Dienos metu Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje oras šils iki 4, Šiauliuose ir Klaipėdoje iki 5 laipsnių.

Trečiadienis taip pat nenustebins. Naktį temperatūra svyruos nuo –7 laipsnių šalčio šalies pietuose, iki nulio laipsnių pajūryje. Diena bus saulėta,  pūs kiek juntamesnis pietvakarių krypties vėjas. Vilniuje bus apie 6, Klaipėdoje apie 5 laipsnius šilumos. Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 7 laipsnių.

Ketvirtadienį išsilaikys sausi ir saulėti orai. Nakties valandomis atšals kiek mažiau, temperatūra svyruos tarp –6–0 laipsnių šalčio. Dieną oras sušils labiau nei trečiadienį. Pūs vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune oras šils iki 9 laipsnių. Šiauliuose bus apie 7, Panevėžyje ir Klaipėdoje apie 8 laipsnius šilumos.

Penktadienį sulauksime dar šiltesnių orų, kritulių nenumatoma. Naktis bus žvaigždėta, temperatūra svyruos nuo –3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos. Dienos metu vyraus maloni šiluma, pūs vidutinio stiprumo pietryčių krypties vėjas. Vilniuje ir Kaune termometrų stulpeliai šoktels iki 12 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 11, Klaipėdoje apie 10 laipsnių šilumos.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, savaitgalis didesnių permainų neatneš. Naktimis tik kai kur dar galimas vienas kitas laipsnis šalčio, o dienomis temperatūra sieks 10–14 laipsnių šilumos. Šilčiausia bus šeštadienį, o sekmadienį galime sulaukti didesnio debesuotumo, vakariniuose šalies rajonuose galimi krituliai.

Šiuo metu Tauragėje saviizoliacijai skirtose patalpose gyvena 48 asmenys. Didžioji dalis – tolimųjų reisų vairuotojai. Jei iškiltų poreikis saviizoliuotis daugiau asmenų, šie būtų apgyvendinti Skaudvilės specialiosios mokyklos bendrabutyje arba Pagramantyje baigiamuose įrengti savarankiško gyvenimo namuose.

Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius pranešė, kad nuo kovo 9-osios iki 20-osios mieste viešėjo koronavirusu apsikrėtęs asmuo, jam liga diagnozuota sekmadienį.

Šis klausimas ko gero kyla ne vienam septintą karantino dieną sėdintiems namuose.  Šeštadienį aplankėme Didįjį Tauragės turgų, miesto centrą ir mikrorajoną. Kai kurie išvysti vaizdai baugino, tačiau buvo ir kuo pasidžiaugti.

Susisiekimo ministerija informuoja, kad Norvegijoje esantiems lietuviams kovo 24 d. planuojamas užsakomasis skrydis iš Oslo į Vilnių. Bilietai jau parduodami.

Penktadienį į Kauno oro uostą iš Prancūzijos parskraidinta 150 dėl Covid-19 karantino Europoje užstrigusių GBY ir „Alfatransa“ autovežių vairuotojų. 37 iš parskraidintų lėktuvo keleivių yra ne Lietuvos piliečiai. Visi jie konvojumi su policijos palyda palydėti iki pasienio.