2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Izoliavimuisi numatyti ir Pagramančio savarankiško gyvenimo namai

  • Įkelta: 2020-03-23

Šiuo metu Tauragėje saviizoliacijai skirtose patalpose gyvena 48 asmenys. Didžioji dalis – tolimųjų reisų vairuotojai. Jei iškiltų poreikis saviizoliuotis daugiau asmenų, šie būtų apgyvendinti Skaudvilės specialiosios mokyklos bendrabutyje arba Pagramantyje baigiamuose įrengti savarankiško gyvenimo namuose.

Pasak Tado Paupario, rajono savivaldybės atstovo, atsakingo už saviizoliacijos vietų paskirstymą tauragiškiams, „Bastilijoje“ šiuo metu užimta 18 lovų, viešbutyje „Banga“ – 21, Tauragės parapijos namuose gyvena 9 save izoliavę asmenys.

– Iškilus poreikiui apgyvendinsime Skaudvilės specialiosios mokyklos bendrabutyje, bandome paruošti Pagramančio savarankiško gyvenimo namus (Gramančios g.6). Ten turėsime apie 20 vietų. Jei reikės, prašysime verslo padėti rasti, kur apgyvendinti, – sakė T. Pauparis.

Anot pašnekovo, didžioji dalis save izoliuojančių asmenų yra praėjusios savaitės pabaigoje iš įvairių Europos šalių grįžę tolimųjų reisų vairuotojai.

Jurbarko rajono meras Skirmantas Mockevičius pranešė, kad nuo kovo 9-osios iki 20-osios mieste viešėjo koronavirusu apsikrėtęs asmuo, jam liga diagnozuota sekmadienį.

Šis klausimas ko gero kyla ne vienam septintą karantino dieną sėdintiems namuose.  Šeštadienį aplankėme Didįjį Tauragės turgų, miesto centrą ir mikrorajoną. Kai kurie išvysti vaizdai baugino, tačiau buvo ir kuo pasidžiaugti.

Susisiekimo ministerija informuoja, kad Norvegijoje esantiems lietuviams kovo 24 d. planuojamas užsakomasis skrydis iš Oslo į Vilnių. Bilietai jau parduodami.

Penktadienį į Kauno oro uostą iš Prancūzijos parskraidinta 150 dėl Covid-19 karantino Europoje užstrigusių GBY ir „Alfatransa“ autovežių vairuotojų. 37 iš parskraidintų lėktuvo keleivių yra ne Lietuvos piliečiai. Visi jie konvojumi su policijos palyda palydėti iki pasienio.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) praneša, kad Lietuvoje patvirtintas pirmasis mirties nuo koronaviruso (COVID-19) atvejis. Asmuo penktadienį pristatytas į Ukmergės ligoninės skubios pagalbos skyrių, kur netrukus mirė. Diagnozė patvirtinta po paciento mirties. Mirusysis priklausė rizikos grupei.