2020 Vasario 28 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Jūra“ ir „Ladies show“ iš Palangos grįžo su nugalėtojų laurais

  • Įkelta: 2020-02-14

Praėjusį savaitgalį Palanga kvietė ne tik į šventę „Palangos stinta 2020“, kurioje buvo galima susipažinti su pajūrio krašto žvejų tradicijomis, istorija, kulinariniu paveldu, bet ir pasigėrėti įvairių stilių šokiais – ten vyko ir festivalis-konkursas „Baltic Amber Palanga 2020“. Tauragiškiams šokėjams Palangos arenos parketas atnešė sėkmę – namo jie parvežė nugalėtojų laurus.

Į šokių festivalį-konkursą „Baltic Amber Palanga 2020“, surengtą Palangos sporto arenoje, susirinko šokių grupės, studijos, klubai iš visos Lietuvos. Konkurse dalyvavo ir du kolektyvai iš Tauragės. Tai Tauragės kultūros centro dainų ir šokių ansamblio „Jūra“ šokėjai ir Tauragės moterų sporto skyriaus moterų šokių grupė „Ladies show“. Abiejų kolektyvų vadovė – Vilija Krūgelienė. Kaip ji papasakojo „Tauragės žinioms“, daugiau kaip 100 pasirodymų buvo suskirstyti į dvi renginio dalis. Nuo ankstyvo ryto iki vakaro sporto arenoje netilo muzika. Parketą užvaldė įvairiausių stilių – šiuolaikinio, liaudiško, mados, pramoginiai, gatvės, linijiniai šokiai. Kiekviena grupė pristatė po vieną arba du šokius (vieno šokio trukmė iki 5 min.). Šokių grupių pasirodymus vertino profesionali žiuri komisija, kreipusi dėmesį į atlikimo techniką, šokio idėją, estetinį pateikimą, originalumą.

Tauragės šokėjų pastangos, papildomos repeticijos ir meilė šokiui atsipirko su kaupu – kolektyvai iškovojo I vietos diplomus, medalius ir asmenines padėkas.

 

Prieš porą dienų džiugi žinia atskriejo į Tauragės moksleivių kūrybos centrą: į ten įsikūrusį Pilies teatrą atskrenda „Aukso paukštė“. Šia žinia socialiniame tinkle pasidalinusi MKC direktorė ir teatro režisierė Jolanta Kazlauskienė jau skelbia, kada apdovanojimas bus įteiktas.

Registrų centras skelbia, jog Valentino diena, vasario 14–oji, itin populiari data tarp tuoktuvininkų. „Tauragės žinios“ pasidomėjo, kiek porų aukso žiedus sumainys šiandien mūsų mieste.

Socialiniai tinklai, internetinės pažinčių svetainės ir mobiliosios bendravimo programėlės ne tik suteikia galimybę atrasti antrąją pusę, bet ir kelia rizikų pakliūti į sukčių pinkles. Lietuvos kriminalinės policijos biuro duomenimis, per trejus metus romantinio sukčiavimo mastas internete išaugo daugiau kaip tris kartus.

Nors iki šventės dar liko dvi dienos, kai kur mieste jau plėvesuoja valstybinės vėliavos, kai kurie savo įstaigas puošia ypatingai. Štai vaikų darželio lopšelio „Žvaigždutė“ fasadą puošia gigantiška trispalvė.

Rajono savivaldybė paviešino ketinamos statyti sporto ir kultūros arenos vizualizaciją. Tai dar nėra galutinis arenos variantas, visuomenės atstovai vis dar gali teikti pasiūlymus projektuotojui.