2020 Sausio 21 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Tauragiškiai kviečiami susivienyti atminties akcijoje „Sustok už didvyrius“

  • Įkelta: 2020-01-13
Pernykštės Atminties akcijos akimirka. Tauragės rajono savivaldybės archyvo nuotrauka

Pernai Laisvės gynėjų dienos proga Tauragėje surengtą Atminties akciją „Sustok už didvyrius“ šiemet ketinama pakartoti su dar didesne jėga. Šiandien, sausio 13-ąją, 13-ą valandą, visi tauragiškiai kviečiami rinktis išilgai Dariaus ir Girėno gatvės, Tilžės plento. Kviečiamos ne tik įstaigos ir organizacijos, tikimasi pritraukti kuo daugiau pavienių žmonių, bendruomenių, šeimų.

Kaip sako Danutė Naujokienė, Tauragės rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja, šiemet tauragiškiai vėl kviečiami prieš 13 val. rinktis Dariaus ir Girėno gatvės atkarpoje nuo sankirtos su Gedimino gatve iki Šimtmečio sienelės, o jei susirinkusiųjų bus daugiau – tęsti stovinčiųjų eilę link Tarailių šviesoforo.

– Išsiuntinėjome raštus įvairioms įstaigoms, organizacijoms, tikimės, kad prisijungs. Būtų smagu, kad ateitų ir pavieniai asmenys, prisijungtų praeiviai, – kalbėjo D. Naujokienė.

Laisvės gynėjų dienos minėjimas vyko ir diena anksčiau, sausio 12-ąją. Po sumos Švč. Trejybės bažnyčioje minėjimą ten pat surengs Tauragės kultūros centras.

Akciją organizuoja Tauragės rajono savivaldybė ir LIONS klubas.

 

Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje, įvyko Lietuvos mokslininkų suvažiavimas, kuriame aptarti svarbiausi mokslo ir studijų sistemos klausimai. Iš Tauragės į renginį vyko išradėjas Viktoras Jokubaitis, kuris pristatė savo tiriamuosius darbus, ir buvęs meras Sigitas Mičiulis.

Miesto centre eismą sunkina Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje neveikiantis šviesoforas. Vytauto gatvėje dingo elektra, elektros tiekimas sutrikdytas ir