2020 Sausio 21 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Sukruto platinti Bažnyčių gatvės šaligatvį

  • Įkelta: 2020-01-09

Skaitytojo nuotrauka

Šiandien tauragiškiai su nuostaba stebi Bažnyčių gatvėje ties parduotuve „Čia“ prasidėjusius šaligatvio platinimo darbus. Vos vakar transliuotoje LRT laidoje „Nepažintas meras“ pasirodęs rajono meras Dovydas Kaminskas įsitikina, kad neįgaliesiems šios gatvės šaligatvis nepritaikytas, o šiandien – jis jau tvarkomas, kaip pamojus burtų lazdele. Vieni atvirai džiūgauja tokia įvykių eiga, kiti socialiniuose tinkluose dalijasi pašaipiais komentarais. 

Filmuojant laidą sėdėdamas neįgaliojo vežimėlyje rajono meras Dovydas Kaminskas mėgino pravažiuoti tarp Bažnyčių gatvėje esančios parduotuvės „Čia“ laiptų ir žolyną ribojančio bortelio. Nepavykus jis patraukė į seniūniją ir pasiskundė laikinai seniūno pareigas einančiam Žilvinui Majui. Šis, nežinia, ar pažinęs rajono merą, ar ne, pažada problemą ištaisyti. Laida LRT ekranuose pasirodė vakar. 

Nors laida buvo filmuojama prieš gerą mėnesį, pažadėtieji darbai pašalinti ten šaligatvio platinimui trukdantį kelmą ir nukloti trinkeles pradėti šiandien. Kodėl? Laikinai miesto seniūno pareigas einantis Ž. Majus sako, jog į mero prašymą sureagavo kiek ankščiau.

– Gal nuskambės juokingai, tačiau kelmą rauti buvome susiruošę ankščiau. Samdėme grąžtą, atlikome darbus kitoje Bažnyčių gatvės pusėje, ruošėmės išjudinti ir prie parduotuvės „Čia“ esantį kelmą, tačiau grąžtas sulūžo. Strigo darbai ir su trinkeles galinčiais kloti darbininkais, tad viską atidėjau. Dabar, vakar pasirodė laida, reikalus vėl pajudinom, – sakė Ž.Majus.

Laidą rasite čia.

Laidos „Nepažintas meras“ stop kadrai

Vakar Ministrų kabinetas pritarė Susisiekimo ministerijos siūlymui grąžinti Kelių eismo taisyklių (KET) nuostatą, numatančią galimybę ties raudonu šviesoforo signalu naudoti lentelę su žalia rodykle, leidžiančia sukti į dešinę, šalies keliuose.

Tiksliau, tik eglučių šakos, kuriomis buvo apkaišytas miesto eglės karkasas. Šiandien nupuošus Pilies miesto aikštę jos ir ten stovėjusios eglutės bus vežamos sudeginti.

Kad Socialinių paslaugų centras jau seniai buvo tapęs „lesyklėle“ partiniams bičiuliams ir giminaičiams – vieša paslaptis. Kalbos apie tai Tauragėje sklandė ne vienerius metus. Kad jos buvo ne iš piršto laužtos, paaiškėjo atlikus auditą: kai kurie darbuotojai išties neturi reikalingos kvalifikacijos ar išsilavinimo.

Gruodžio mėnesį rajono meras Dovydas Kaminskas leidosi į avantiūrą – persirengęs lankėsi įvairiose Skaudvilės įstaigose, taip pat mėgino išsiaiškinti su kokiomis problemomis susiduria nuo negalių kenčiantys asmenys – sėdo į neįgaliojo vežimėlį. Kaip jam sekėsi, galėsite išvysti trečiadienio vakarą įsijungę LRT televiziją.