2020 Sausio 21 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Mieste sutriko elektros tiekimas, neveikia šviesoforas

  • Įkelta: 2020-01-10

Miesto centre eismą sunkina Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje neveikiantis šviesoforas. Vytauto gatvėje dingo elektra, elektros tiekimas sutrikdytas ir į Gedimino, Dariaus ir Girėno, V.Kudirkos gatvėje esančias įstaigas.

Kaip sako laikinai miesto seniūno pareigas einantis Žilvinas Majus, elektra dingo dėl gedimo.

– Ką tik ESO parašė, jog dėl elektros įrangos gedimo sutrikdytas elektros tiekimas V. Kudirkos, Vytauto, Dariaus ir Girėno dalyje. Sakė, jog iki 13.30 val. elektra turėtų atsirasti, – komentavo pašnekovas.

„Tauragės žinias“ ESO informavo, jog dėl gedimo elektros neturi iki 1,5 tūkst. namų ūkių.

„ESO gavo pranešimą apie gedimą 10 kV kabelių linijoje, prieš 11 h. Nustatyti gedimą išvyko operatyvinė ESO specialistų brigada. Stengiamės elektros teikimą atkurti kuo greičiau ir atsiprašome vartotojų dėl galimų nepatogumų“, – rašė Tomas Kavaliauskas , ESO Ryšių su visuomene projektų vadovas.

Neoficialiais duomenimis, elektros nėra ir Gedimino gatvėje.

Savivaldybės pirmajame aukšte pluša statybininkai – keičiama apdaila. Šiais darbais bus baigti visų Tauragės rajono savivaldybės koridorių remontai.

Tauragiškiai pastebėjo, kad Pirminės sveikatos priežiūros centras (PSPC) iš esmės atsinaujino. Eilių valdymo sistema ir jaukus holas, suremontuoti koridoriai sudaro šiuolaikiškos medicinos įstaigos vaizdą. Tačiau sulaukėme skaitytojų klausimų – kodėl atnaujinti ne visi pastato aukštai ir kabinetai? Pavyzdžiui, antrajame aukšte, vieno kabineto durys – šiuolaikiškos, kito – mena sovietmetį. Ar darbai jau baigti? – klausia savo pavardės nepanoręs viešinti pacientas. Be to, pilietis pastebėjo, jog registruotis pas specialistus tenka ta pačia sena tvarka – laukiant prie mažosios registratūros langelio, kai tuo tarpu prireikus pakliūti pas šeimos gydytoją žmonės aptarnaujami modernioje registratūroje su eilių valdymo sistema.

Šiandien tauragiškiai su nuostaba stebi Bažnyčių gatvėje ties parduotuve „Čia“ prasidėjusius šaligatvio platinimo darbus. Vos vakar LRT rodytoje laidoje „Nepažintas meras“ nusifilmavęs rajono meras Dovydas Kaminskas įsitikina, kad neįgaliesiems šios gatvės šaligatvis nepritaikytas, o šiandien – jis jau tvarkomas, kaip pamojus burtų lazdele. Vieni atvirai džiūgauja tokia įvykių eiga, kiti socialiniuose tinkluose dalijasi pašaipiais komentarais.