2020 Sausio 21 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Jaunimas išdalijo apdovanojimus

  • Įkelta: 2020-01-10

Dalis nugalėtojų. Margaritos Rimkutės nuotraukos

„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Penktadienio vakarą Tauragės kultūros rūmuose įvyko Tauragės jaunimo ir su jaunimu dirbančių žmonių apdovanojimai „TAJA 2019”. Atsiimti apdovanojimų į sceną kopė dvylika nominacijų nugalėtojų. 

Iškilmingiems apdovanojimams Tauragės aktyvusis jaunimas, pradedant Tauragės jaunimo ir jaunimo organizacijų sąjungai „Apskritasis stalas", ruošėsi iš anksto – pristatė nominantus, skelbė balsavimus, kvietė palaikyti labiausiai nusipelniusiusį Tauragės krašto jaunimą bei su jaunimu dirbančius asmenis. Nugalėtojai išrinkti suskaičiavus interneto apklausos ir savivaldybės jaunimo reikalų tarybos balsus.

Geriausia metų jaunimo organizacija pripažinta LMS Tauragės rajono mokinių savivaldų informavimos centras;

metų savanoriu tapo Lukas Mikalauskas („Versmės“ gimnazija);

metų savivalda paskelbta „Versmės“ gimnazija;

metų projektu išrinktas Lietuvos mokinių sąjungos rudens forumas „Būk tas pokytis, kurį nori matyti pasaulyje“;

metų menininku tapo Kamilė Saukaitė („Versmės“ gimnazija);

metų sportininku pripažintas Rokas Baciuška;

metų jaunimo vieta paskelbta kavos studija „ResPublica“;

metų užklasine veikla išrinkta šokių studija „Time to move“;

metų mokytoju tapo Marina Cariova;

metų akademiku paskelbtas Augustinas Zinkus („Versmės“ gimnazija);

Šiemet paskelbtos ir dvi naujos nominacijos. Metų jaunuoju verslininku tapo Andrius Vaičiūnas, „Tauras“ laikrodžių kūrėjas. Metų jaunimo darbuotoju išrinkta Inga Meištininkaitė, Tauragės rajono savivaldybės Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė.

Tauragės jaunimo ir su jaunimu dirbančių žmonių apdovanojimai tampa jau tradiciniu renginiu – pirmą kart „TAJA“ surengti 2018 metais.  Šie apdovanojimai – treti. Renginį organizavo Tauragės apskritasis stalas ir Tauragės rajono savivaldybė.

Vilniuje, Lietuvos Respublikos Seimo Kovo 11-osios Akto salėje, įvyko Lietuvos mokslininkų suvažiavimas, kuriame aptarti svarbiausi mokslo ir studijų sistemos klausimai. Iš Tauragės į renginį vyko išradėjas Viktoras Jokubaitis, kuris pristatė savo tiriamuosius darbus, ir buvęs meras Sigitas Mičiulis.

Miesto centre eismą sunkina Dariaus ir Girėno bei Vytauto gatvių sankryžoje neveikiantis šviesoforas. Vytauto gatvėje dingo elektra, elektros tiekimas sutrikdytas ir

Savivaldybės pirmajame aukšte pluša statybininkai – keičiama apdaila. Šiais darbais bus baigti visų Tauragės rajono savivaldybės koridorių remontai.