2020 Gegužės 30 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Naujiena: eismo įvykio deklaraciją nuo šiol galima pildyti ir internetu

  • Įkelta: 2019-12-02
Eismo įvykio deklaracija / BNS nuotr.
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Šią programėlę vairuotojai ras adresu www.draudimoivykiai.lt. Kaip praneša „15 min.“, naujoje programėlėje vairuotojams reikės įvesti mažiau informacijos nei popierinėje eismo įvykių deklaracijoje. Deklaravimo vedlys paprašys nurodyti eismo įvykyje dalyvavusių transporto priemonių valstybinius numerius ir jų vairuotojų duomenis, pasiūlys patikslinti įvykio laiką ir vietą, padės nubraižyti eismo nelaimės schemą ir padaryti aplinkybes fiksuojančias nuotraukas. Vairuotojams užpildžius elektroninę eismo įvykių deklaraciją, visa informacija nedelsiant bus pateikta avarijos kaltininko draudimo bendrovei.

Duomenis apie įvykusią eismo nelaimę galima pildyti ir vienu, ir dviem išmaniaisiais įrenginiais, o sistema eismo įvykio duomenis į vieną dokumentą sujungs automatiškai.


 

Žinant, kokia yra jūsų verslo finansinė padėtis, galima užtikrinti, kad įmonė sistemingai ir sėkmingai judėtų į priekį, nesusidurdama su finansų trūkumu. Jei finansus valdysite jūs, o ne jie valdys jus, galėsite lengviau numatyti savo įmonės ateitį ir nustatyti, kokie sprendimai galėtų būti patys efektyviausi. Buvimas informuotu taip pat suteikia galimybę lengviau padengti savo turimus finansinius įsipareigojimus ir sistemingai auginti savo verslą.

Pirmoji gruodžio savaitė prasidės žiemiškai ir peizažą nuspalvins sniegas. Deja, bet jis ilgai neužsibus, kadangi jau savaitei įpusėjus šalį apims šiltesni orai, sugrįš lietus, bus gan vėjuota.

Šį savaitgalį ne viename Lietuvos mieste sužibo Kalėdų eglės ir prasidėjo didžiųjų metų švenčių laukimas. Pirmąją kalendorinės žiemos dieną, simboliškai, miesto žaliaskarę įžiebė ir Tauragės gyventojai. Šventės metu miestą nušvietė įspūdingi fejerverkai, paskelbę ir kalėdinio laikotarpio renginių maratoną.

Po pralaimėjimo Kaune tauragiškiai atsitiesė ir namuose sutriuškino Plungės krepšininkus. Bet tai neišgelbėjo komandos. Pralaimėjimas prieš sezono lyderius „Tauragės“ krepšinio komandą RKL sezone nustūmė į ketvirtąją vietą turnyrinėje lentelėje. Šiandien tauragiškiai Kaune susikaus su KTU ekipa, o rytoj namuose laukia derbis su „Raseiniais“. 

Trečiadienis buvo paskutinė Skaudvilės seniūno Virginijaus Būdvyčio darbo diena. Vyrui lapkričio 27-ąją sukako 65-eri ir pagal naująjį Valstybės tarnybos įstatymą jis nebegali tęsti valdininko karjeros.