2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Naujiena: eismo įvykio deklaraciją nuo šiol galima pildyti ir internetu

  • Įkelta: 2019-12-02
Eismo įvykio deklaracija / BNS nuotr.
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Į avariją Lietuvoje patekę vairuotojai nuo šiol galės užpildyti elektroninę eismo įvykių deklaraciją. Vairuotojams skirtoje nemokamoje programėlėje bus galima užfiksuoti eismo nelaimės aplinkybes bei informaciją apie ją perduoti draudimo bendrovėms.

Šią programėlę vairuotojai ras adresu www.draudimoivykiai.lt. Kaip praneša „15 min.“, naujoje programėlėje vairuotojams reikės įvesti mažiau informacijos nei popierinėje eismo įvykių deklaracijoje. Deklaravimo vedlys paprašys nurodyti eismo įvykyje dalyvavusių transporto priemonių valstybinius numerius ir jų vairuotojų duomenis, pasiūlys patikslinti įvykio laiką ir vietą, padės nubraižyti eismo nelaimės schemą ir padaryti aplinkybes fiksuojančias nuotraukas. Vairuotojams užpildžius elektroninę eismo įvykių deklaraciją, visa informacija nedelsiant bus pateikta avarijos kaltininko draudimo bendrovei.

Duomenis apie įvykusią eismo nelaimę galima pildyti ir vienu, ir dviem išmaniaisiais įrenginiais, o sistema eismo įvykio duomenis į vieną dokumentą sujungs automatiškai.


 

Šį savaitgalį ne viename Lietuvos mieste sužibo Kalėdų eglės ir prasidėjo didžiųjų metų švenčių laukimas. Pirmąją kalendorinės žiemos dieną, simboliškai, miesto žaliaskarę įžiebė ir Tauragės gyventojai. Šventės metu miestą nušvietė įspūdingi fejerverkai, paskelbę ir kalėdinio laikotarpio renginių maratoną.

Trečiadienis buvo paskutinė Skaudvilės seniūno Virginijaus Būdvyčio darbo diena. Vyrui lapkričio 27-ąją sukako 65-eri ir pagal naująjį Valstybės tarnybos įstatymą jis nebegali tęsti valdininko karjeros.