2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Verslo finansavimo sprendimai smulkioms ir vidutinėms Tauragės rajono įmonėms

  • Įkelta: 2019-11-28

Tauragės rajono savivaldybė siekia mažinti nedarbą ir skatinti verslumą. Todėl buvo sukurta priemonė, teikianti subsidijas naujų įmonių steigimui Tauragės rajone. Ši priemonė apima steigimosi išlaidų ir su tuo susijusių dokumentų paruošimo finansavimą.

Daugiau apie finansavimo priemonės sąlygas rasite „Versli Lietuva“ puslapyje. Tačiau, norėdami efektyviai ir sparčiai vystyti verslą, pasižvalgykite po privačių bendrovių teikiamas trumpalaikio finansavimo paslaugas.

Alternatyvus trumpalaikis finansavimo būdas Tauragės rajono įmonėms

Vienas moderniausių ir labiausiai išlaisvinančių finansavimo būdų Tauragės rajone yra faktoringas. Faktoringas – tai sąskaitų finansavimas, kai finansuotojas apmoka išrašytą sąskaitą klientui, o vėliau klientas ją padengia finansuotojui. Tai priemonė, padedanti turėti daugiau apyvartinių lėšų ir nestabdyti verslo procesų esant nemokiems klientams ar teikiant ilgus sąskaitų apmokėjimo terminus.

Dauguma faktoringo įmonių nėra bankai, todėl gali pasiūlyti itin palankias ir lanksčias sąlygas. Verslui tai atneša naujų galimybių investuoti ir didinti pajėgumus vykdant daugiau užsakymų.

Kodėl faktoringas naudingesnis nei paskola?

Faktoringas ir paskolos labai panašūs savo paskirtimi, tačiau faktoringas yra pranašesnis dėl lankstesnių sąlygų ir greito proceso. Tuo atveju, kai įmonė turi daug klientų ir jiems suteikia ilgus apmokėjimo terminus, atsiranda didelis apyvartinių lėšų trūkumas ir verslas lėtėja. Naudojant faktoringo paslaugą, to galima lengvai išvengti, nes sąskaitų administravimas perleidžiamas finansuotojui, o sąskaitos apmokėjimas gaunamas iškart.

Svarbiausia yra tai, jog smulkios ir vidutinės įmonės vertinamos daug palankiau, be to, faktoringo paslauga nereikalauja turto įkeitimo. Todėl visas finansavimo procesas nuo keleto mėnesių gali sutrumpėti iki vos vienos valandos. Daugiau apie tai skaitykite https://www.smefinance.lt/verslo-paskolos/

Verslo finansavimas itin palankiomis sąlygomis vos per 1 val.

„SME Finance“ yra itin vertinama klientų dėl išskirtinio dėmesio ir individualių pasiūlymų. Čia atsižvelgiama į kiekvieno verslo apimtis, tikslus ir pasiūlomas labiausiai jų poreikius atitinkantis finansavimas. Tauragės rajonas – ne išimtis. Čia verslas, naudodamasis „SME Finance“ faktoringo paslauga, gali gauti finansavimą vos per 1 valandą. Visi dokumentai užpildomi internetu, tai pagreitina ir palengvina procesą.

Nors „SME Finance“ orientuojasi į faktoringo paslaugas, įmonė taip pat teikia paskolas verslui. Čia puikias sąlygas gauna visi, tiek mažosios bendrijos (MB), tiek uždarosios akcinės bendrovės (UAB), tiek ūkininkai. Svarbiausia, kad verslo finansavimas be užstato su „SME Finance“ tampa realybe. Nepraleiskite progos auginti savo verslą ir efektyviai naudotis apyvartinėmis lėšomis.

Užs. Nr. 149

Šiandien 10 val. posėdį pradėjo rajono taryba. Darbotvarkėje 40 klausimų, kuriuos svarstydami Jungtiniame Tarybos komitetų posėdyje politikai užtruko 5 valandas be pertraukų. Šiandien pirmą kartą Tarybos nariams netiekiami nei pietūs, nei kava, užtat buvo paskelbta ilgesnė – pusvalandžio pertrauka. Politikai pietavo už savo pinigus.​

Akyli tauragiškiai pastebėjo, kad prie savivaldybės garažų nebeliko anksčiau suręsto paviljono rūkoriams. Negi savivaldybėje nebeliko rūkančiųjų? – stebėjosi į redakciją paskambinęs skaitytojas.

Pernai šalyje dėmesio sulaukęs mokytojų streikas paliko pėdsaką ir Tauragėje: pedagogų bendruomenė skilo į dvi profsąjungas. Ketvirtadienį, lapkričio 28-ąją, dviejose rajono ugdymo įstaigose nuo 8 iki 10 val. nevyks pamokos. Tokiu būdu Lietuvos mokytojų, švietimo ir mokslo profesinės sąjungos (LMŠMPS) Tauragės rajono susivienijimui priklausančių mokyklų pedagogai išreiškia nepasitenkinimą kolektyvinės sutarties nesilaikančia vyriausybe.

Kalendoriuose paskutinė rudens savaitė. Jos metu sulauksime visko: savaitės pradžia dar bus sausa ir žvarboka, tačiau nuo antradienio temperatūra kasdien stiebsis vis aukščiau, o iš dangaus pasipils ir lietus, ir šlapios snaigės.

Per Lietuvą vilnija protesto akcija prieš numatomus papildomus mokesčius žemdirbiams. Pirmasis akcijos etapas buvo laukuose statomi žali kryžiai. Ūkininkai jau rengiasi kitam žingsniui – lapkričio 26-ąją miestų gatves užplūs traktoriai. Tauragės gatvėmis tądien riedės maždaug pusšimtis traktorių.