2020 Gegužės 29 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„Tele2“ pasiūlymas verslui: viskas viename pokalbių planai už vieną, mažesnę kainą

  • Įkelta: 2019-10-07

Verslo auginimui ir jo efektyvumo didinimui spalis yra itin geras laikas, nes šį mėnesį „Tele2“ skelbia ypač patrauklias sąlygas užsisakyti „Power Pack“. Tai – naujas viskas viename paketas, kuris įmonėms suteikia reikalingiausias ryšio, interneto ir telefonijos paslaugas bei geresnius įrangos pasiūlymus už vieną, mažesnę kainą.

„Verslo savininkai neturi laiko ieškoti, kur gauti skirtingas paslaugas ar įrenginius geriausiomis sąlygomis, todėl siekdami būti jų veiklos augimo partneriais – viskuo pasirūpinome iš anksto. „Power Pack“ – tai neribotų pokalbių, daugiau duomenų, internetą biurui ir geresnius įrangos pasiūlymus suteikiantys planai, su kuriais išmani skambučių valdymo paslauga pridedama nemokamai“, – sakė Mindaugas Ambrasas, „Tele2“ verslo klientų pardavimų vadovas.

Išmanus skambučių valdymas – nemokamai

Į kiekvienam verslo klientui personalizuotą „Power Pack“ paketą nemokamai įtraukiama „Tele2“ išmanaus skambučių valdymo paslauga užtikrins, kad nebūtų praleistas nei vienas įeinantis skambutis, o tai reiškia – ir potencialus užsakymas.

„Automobilių servisams, kavinėms ar didesniems verslams nebereikės laidinio telefono – jo numeris išliks, bet jį surinkusių klientų skambučiai bus nukreipiami į išmaniuosius. Juose, tiesiog programėlėje, skambučius galima peradresuoti, sujungti arba nustatyti darbo valandų limitą – viską, ką anksčiau atlikti buvo įmanoma tik turint griozdiškas laidines stoteles“, – pasakojo „Tele2“ verslo klientų pardavimų vadovas.

Be to, šis sprendimas leidžia sukurti bei įrašyti unikalų pasisveikinimo pranešimą, nukreipti skambučius kitu numeriu, nepažeidžiant GDPR aktyvuoti pokalbių įrašymą bei išmanų autoatsakiklį. O kur dar galimybė susipažinti su praleistų skambučių informacija ar pokalbių statistika – visa tai yra tik dalis išmanaus skambučių valdymo privalumų, kurie padeda verslui efektyviau bendrauti su klientais bei partneriais ir galbūt uždirbti daugiau.

Naujiems klientams – specialus spalio mėnesio pasiūlymas

Ieškantiems plano, kuris suteiks daugiau vertės jūsų verslui – vertėtų suskubti. „Tele2“ paruošė ypatingą pasiūlymą: nauji verslo klientai, iki lapkričio 1 d. užsisakę  „Power Pack“ planus ir pasirašę 24 mėn. sutartį, visomis plano naudomis net tris mėnesius galės naudotis nemokamai.

Ypač patogu tai, jog pasiūlymu pasinaudoti, užsisakyti paslaugas, įrenginius arba pasikonsultuoti galima Tauragėje, Vytauto g. 60C įsikūrusiame operatoriaus salone. Juk nuo šiol verslo klientus aptarnaujantys vadybininkai dirba ne tik verslo, bet visuose, skirtinguose Lietuvos miestuose esančiuose „Tele2“  salonuose. Daugiau informacijos rasite www.tele2.lt/verslui, paskambinus trumpuoju nemokamu numeriu 1885 arba +370 684 000 75 (kaina pagal mokėjimo plano tarifus). Informacija teikiama 07.00–23.00.

Pavyzdžiui, užsakant „Power Pack“ planą su neribotais pokalbiais, sms ir 16 GB, 100 GB laisvo interneto ir skambučių valdymu kaina (imant 10 SIM), plano kaina – 11,49 Eur/mėn. (už 1 SIM) su 24 mėn. sutartimi, o perkant šias paslaugas atskirai akcijos metu bendra kaina – 24,97 Eur/mėn. su 24 mėn. sutartimi.

Užs. Nr. 125

Tauragės šilumos tinklams bus ieškoma naujo vadovo. Ruošiamasi skelbti konkursą dar šiemet, šiuo metu rengiamos sąlygos. Įmonei kol kas vadovaujantis laikinasis vadovas tikina nežinantis, ar dalyvaus konkurse. Vadovo pasikeitimas turėtų įvykti įsibėgėjus šildymo sezonui, bet gyventojams baimintis dėl to nereikėtų. Naujam vadovui bus keliamas reikalavimas išlaikyti žemas šildymo kainas.

Tauragės mokyklose – tropinių drugelių auginimo vajus. „Šaltinio“ ir M. Mažvydo progimnazijų mokiniai įsitraukė į projektą, stebėdami jų metamorfozę nuo vikšro iki margasparnio drugio.

Pirmosiose naujo „NKL-Viking Loto“ sezono rungtynėse Tauragės krepšinio klubas patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Šilutės krepšininkai laimėjo 83:69, nors rungtynių pradžioje abi komandos nebuvo nusiteikusios lengvai pasiduoti. Tauragiškiams atsipalaiduoti nėra kada, nes jau rytoj, šeštadienį, komanda namuose pasitinka Jonavos krepšininkus.

Tauragiškių dar iš Vytauto 85-ame name veikusio baro „Pas Verą“ laikų žinoma verslininkė Veronika Geštautienė patalpų nebenuomos. Erdvėse, kuriose veikė baras, vėliau – sveiko maisto kavinė, po to – valgykla, moteris įrengs grožio saloną.

Ar kada susimąstėte, jog prie visų kitų rūpesčių kiekvieną dieną sprendžiame ir „kur ir ką valgyti pietums“ klausimą. „Tauragės žinios“ atliko tyrimą: apsilankėme miesto valgyklose, kavinėse, restoranuose bei pasidomėjome, kur mieste dienos pietūs pigiausi bei kokia aplinka ir aptarnavimas laukia atvykusiųjų.