2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Sekmadienio mėgėjų krepšinis – jau šeštus metus

  • Įkelta: 2019-10-18
Rungtynių akimirka. Organizatorių nuotrauka

Tauragėje įsibėgėjo Sekmadienio krepšinio lygos (SKL) kovos. Jau šeštus metus vykstantis turnyras šiemet subūrė dvylika komandų ne tik iš visos Tauragės apskrities, bet ir iš aplinkinių miestelių bei rajonų. Pagrindinis reikalavimas žaidėjams – komandose negali žaisti profesionalūs krepšininkai.

Įsibėgėjo sekmadienio krepšinio lygos (SKL) kovos. Kaip ir praėjusiais metais dalyvauja 12 komandų iš visos Tauragės apskritie, yra komandų ir iš kitų rajonų: Šilutės rajono (Stubrių „Sindbaras“), komanda iš Šilalės („Rimkaus ūkis“) bei aplinkinių miestelių, tokių kaip Skaudvilė ar Žygaičiai.

Kaip „Tauragės žinioms“ sakė vienas lygos organizatorių Tadas Rapolavičius, pagrindinis skirtumas tarp vasaros lygos ir SKL yra toks, kad SKL žaidžiama 5 prieš 5 ir tarp sportininkų negali žaisti profesionalūs krepšininkai, žaidžiantys RKL ir aukštesnėse lygose.

– Džiaugiamės, kad lyga su kiekvienais metais auga savo populiarumu bei komandų įvairumu. Atsimenu, kai pirmaisiais metais suorganizavome SKL, o tai buvo lygiai prieš šešerius metus, pirmajame sezone dalyvavo viso labo šešios ekipos. Bet kiekvienais metais šis skaičius vis augo, o dabar jau kelinti metai laikosi stabilus. Tuo labai džiaugiuosi, – sakė Tadas.

Visos varžybos vyksta vienoje salėje – laisvalaikio centre „Fortūna“, todėl, pasak Tado, sirgaliams paprasta ateiti ir palaikyti savo favoritus. Ir komandų žaidėjai neskuba išsiskirstyti, pasibaigus rungtynėms ar dar neprasidėjus – stebi kitų komandų dvikovas (tą patį sekmadienį žaidžiamos kelios rungtynės). Tadas tikisi, kad lyga gyvuos, augs, suburdama krepšinio mėgėjus mieste.

 

Šią savaitę policija sulaukė apgauto 28-erių metų vyro pareiškimo. Internete vyras rado skelbimą apie suteikiamas paskolas, kreipėsi, skelbimo autoriui pervedė 180 eurų už tariamą dokumentų paruošimą, tačiau paskolos nesulaukė.

Iš pradžių iš Ukrainos į Lietuvą, o po to iš Klaipėdos į Tauragę persikraustęs Laša tapo vienu pirmųjų asmenų, patekusių į lietuvių kalbos mokymus užsieniečiams Tauragėje. Savivaldybei pastebėjus augančius atvykstančiųjų, ypač iš Ukrainos, srautus, buvo nuspręsta pasirūpinti sėkminga jų integracija visuomenėje, palengvinti jų kasdienį gyvenimą. Taip buvo sudaryta pirmoji suaugusiųjų ukrainiečių klasė, kuri lietuvių kalbos mokymus pradėjo spalio 8 dieną.

Dviejų sporto entuziastų sukurta iniciatyva „Judėkime kartu“ sutraukia vis daugiau sporto mėgėjų ne tik iš Tauragės, bet ir iš aplinkinių regionų. Sugalvoję, kad reikia suburti visus Tauragės sporto mėgėjus ir profesionalus į vieną bendruomenę, jie jau suorganizavo dviračių žygį, o šį sekmadienį ruošiasi į pėsčiųjų žygį Pagramančio regioniniame parke. Idėjos autoriai turi ir daugiau sumanymų dar šiemet.

Vis nukeliama baseino atidarymo data, kurios tauragiškiai jau laukia taip pat, kaip ir Kalėdų. Juolab, panašu, kad šios datos gali sutapti – tai rajono vadovai įvardijo pagrindiniu tikslu. Šią savaitę baseino perspektyvos aptartos Ekonomikos ir kaimo reikalų komitete. Jau aišku, jog jo administravimu rūpinsis pati savivaldybė, tiksliau, perduos objektą valdyti Sporto centrui. Kokia bus baseino apsilankymo kaina greitu laiku svarstoma dar nebus, kaip ir tai, kiek lėšų iš biudžeto galimai pareikalaus pastato administravimas. Žinoma tik tiek, kad iki statybų užbaigimo liko nebedaug, tačiau norint pradėti eksploataciją dar šiemet, teks gerokai paplušėti.

Anot specialistų, renovuodami savo daugiabutį daugiausiai naudos sulauksite vykdydami kompleksinį pastato atnaujinimą. Tokios Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos priemonės kaip šildymo sistemos atnaujinimas ir subalansavimas, termoreguliatorių ant radiatorių įrengimas ar šilumos punkto atnaujinimas gali sutaupyti ženklų kiekį šilumos energijos ir pagerinti jūsų gyvenimo sąlygas.