2020 Gegužės 29 d.
Penktadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Mirė kapinėse kasdamas duobę

  • Įkelta: 2019-10-03
Asociatyvi nuotrauka
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Papušynės kapinėse kasdamas duobę susmuko vyras. Atvykę medikai bandė gaivinti, tačiau vyras neišgyveno.

Kaip BNS naujienų agentūrai sakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Greta Kęsminaitė, du duobkasiai kasė duobę laidotuvėms, jie keitėsi kas 15 minučių. Vienas vyras nuėjo parūkyti, o grįžęs duobėje rado susmukusį kolegą.

Neoficialiais duomenimis, kape palaidotos moters sūnus gavo leidimus ekshumuoti ir kitose kapinėse perlaidoti urną. Vienam iš samdytų talkininkų kasant duobę pasidarė bloga, jis nualpo. Atvykus Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento pareigūnams vyras iškeltas iš duobės, perduotas medikams, jie atliko širdies masažą. Tačiau vyras neišgyveno, medikai konstatavo jo mirtį.

 

Pirmąją spalio savaitę vainikuos žymesnis orų atvėsimas. Jau penktadienio naktį vietomis numatomos šalnos, kurios savaitgalio naktimis sustiprės, kai kur temperatūra nukris ir žemiau nulio. Dienomis teliks kukli šiluma, termometrų stulpeliai jau neperkops 10 laipsnių. Tamsiuoju paros metu teks pasisaugoti ne tik vietomis tvyrančio rūko, bet ir slidesnių kelių.

Šiandien visoje šalyje bus laikomas Konstitucijos egzaminas. Tauragėje pirmasis jo etapas vyks rajono savivaldybės didžiojoje salėje (4 aukšte).

Sekmadienį į policiją dėl patirtos vagystės kreipėsi du vyrai. Iš jų sodybos Vaidilų kaime dingo Balskų tvenkiny prie liepto pririštas kateris. Apie vandens transporto priemonės dingimą jo savininkams pranešė po apylinkes skraidęs ultralengvojo orlaivio pilotas.

Mobiliojo ryšio bendrovė „Tele2“ paruošė išskirtinius interneto namams pasiūlymus klientams, savo vardu turintiems bent 3 numerius „Tele2“ tinkle. Jie sau ir savo šeimoms gali pasirinkti jų poreikius labiausiai atitinkantį „Tele2 Laisvo interneto“ planą tik nuo 2 Eur/mėn., o modemą gauti dovanų vos už 1 ct!

Šiandien minima Angelų sargų diena, kitaip, policijos pareigūnų profesinė šventė. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai šiemet vyks į Šilutę, kur vyks iškilmingas minėjimas.