2019 Lapkričio 19 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kalėdų šventėje koncertuos Vaidas Baumila

  • Įkelta: 2019-10-08
Eglė ČERVINSKAITĖ
egle@taurageszinios.lt

Tauragės rajono savivaldybė dėlioja artėjančių kalėdinių renginių scenarijų. Pagrindinio koncerto atlikėjas jau aiškus – prie Kalėdų eglutės koncertuos Vaidas Baumila.

Nors iki Kalėdų liko dar beveik trys mėnesiai, renginių organizatoriai jau bruzda. Kalėdų eglės įžiebimo šventė, kaip ir pernai, vyks gruodžio 1 dieną. Ankstyvą šventinio maratono startą jau pamėgo daugelis miestų.

Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė informavo, jog su Vaidu Baumila jau pasirašyta sutartis dėl vakaro programos. Atlikėjo honoraras savivaldybei atsieis 3840 eurų. Kokios dar staigmenos laukia tauragiškių, specialistė atskleisti nenorėjo, tačiau žadėjo, kad jų bus. Žaliaskarei ir Pilies aikštei renkami nauji papuošimai, koncertinę programą papildys moksleivių pasirodymai. Žadama ir tradicinė mugė, pramogos vaikams. Kokios, savivaldybė dar laiko paslaptyje.

Tauragės šilumos tinklams bus ieškoma naujo vadovo. Ruošiamasi skelbti konkursą dar šiemet, šiuo metu rengiamos sąlygos. Įmonei kol kas vadovaujantis laikinasis vadovas tikina nežinantis, ar dalyvaus konkurse. Vadovo pasikeitimas turėtų įvykti įsibėgėjus šildymo sezonui, bet gyventojams baimintis dėl to nereikėtų. Naujam vadovui bus keliamas reikalavimas išlaikyti žemas šildymo kainas.