2020 Gegužės 27 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Į pėsčiųjų žygį tikisi sukviesti 100 dalyvių

  • Įkelta: 2019-10-18
Pagramančio regioninio parko archyvo nuotrauka

Dviejų sporto entuziastų sukurta iniciatyva „Judėkime kartu“ sutraukia vis daugiau sporto mėgėjų ne tik iš Tauragės, bet ir iš aplinkinių regionų. Sugalvoję, kad reikia suburti visus Tauragės sporto mėgėjus ir profesionalus į vieną bendruomenę, jie jau suorganizavo dviračių žygį, o šį sekmadienį ruošiasi į pėsčiųjų žygį Pagramančio regioniniame parke. Idėjos autoriai turi ir daugiau sumanymų dar šiemet.

Jau rašėme apie iniciatyvą „Judėkime kartu“ ir kalbinome vieną jos sumanytojų, sveikatingumo trenerį Arūną Vladičką. Treneris šią idėją subrandino kartu su renginių organizatoriumi, naktinio klubo savininku, sporto aistruoliu Šarūnu Pauliku. Kaip „Tauragės žinioms“ pasakojo pats Šarūnas, idėja suburti tokią bendruomenę kilo jiems abiems, kai Šarūnas atėjo sportuoti į A. Vladičkos užsiėmimus.

– Aš organizuoju įvairius renginius „Liberty Beach“, turiu naktinį klubą, turiu organizavimo patirties. Ir apsilankius pas Arūną, jo sproto treniruotėse, subrandinome šią idėją. Panašių iniciatyvų mieste buvo seniau, bet jos nunyko. Su Arūnu pagalvojome, kad reikia jas atgaivinti, padaryti kitaip. Žmonės domisi, vadinasi, to mieste tikrai reikėjo, – pasakojo Šarūnas.

Vyrai suorganizavo pasisekusį dviračių žygį, kuriame dalyvavo per pusė šimto dalyvių. Šį sekmadienį ruošiamasi pėsčiųjų žygiui Pagramančio regioninio parko keliais „Pagramančio vaiduoklis“. Žygeiviams teks įveikti apie 20 km atstumą. Oras prognozuojamas palankus, bet organizatoriai kviečia dalyvius pasirengti tinkamai – dėvėti patogią avalynę, apsirengti tinkamus drabužius.

Tikimasi, kad susirinks apie šimtas dalyvių. Šarūnas sako, kad įvairiausi žmonės klausinėja apie žygį, teiraujasi žinutėmis, telefonu. Ketina atvykti žygeivių ir iš Klaipėdos bei kitų miestų. Žygis numatytas sekmadienį, 10.30 val. Registracijos mokestis 3 Eur. Už jį kiekvienas žygeivis gaus karšto maisto bei arbatos.

Pasak sporto entuziasto, veikla plečiasi, atsiranda vis daugiau entuziastų, kurie buriasi į bendruomenę. Sukurta grupė ir puslapis socialiniame tinkle „Facebook“, kuriame skelbiama visa bendruomenės informacija, artėjantys renginiai. Šarūnas intriguoja, kad šiemet dar bus suorganizuota įvairių žygių bei išbandymų.

Vis nukeliama baseino atidarymo data, kurios tauragiškiai jau laukia taip pat, kaip ir Kalėdų. Juolab, panašu, kad šios datos gali sutapti – tai rajono vadovai įvardijo pagrindiniu tikslu. Šią savaitę baseino perspektyvos aptartos Ekonomikos ir kaimo reikalų komitete. Jau aišku, jog jo administravimu rūpinsis pati savivaldybė, tiksliau, perduos objektą valdyti Sporto centrui. Kokia bus baseino apsilankymo kaina greitu laiku svarstoma dar nebus, kaip ir tai, kiek lėšų iš biudžeto galimai pareikalaus pastato administravimas. Žinoma tik tiek, kad iki statybų užbaigimo liko nebedaug, tačiau norint pradėti eksploataciją dar šiemet, teks gerokai paplušėti.

Anot specialistų, renovuodami savo daugiabutį daugiausiai naudos sulauksite vykdydami kompleksinį pastato atnaujinimą. Tokios Daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) programos priemonės kaip šildymo sistemos atnaujinimas ir subalansavimas, termoreguliatorių ant radiatorių įrengimas ar šilumos punkto atnaujinimas gali sutaupyti ženklų kiekį šilumos energijos ir pagerinti jūsų gyvenimo sąlygas.

Spalio 22 d. 17val.30 Tauragės kultūros centre (Dariaus ir Girėno g. 3) vyks videomeno peržiūros „Blyksniai“. Videomeno peržiūrų ciklas „Blyksniai“ – lietuvišką videomeną pristatanti renginių serija, kurioje dėmesys skiriamas vieniems žymiausių mūsų šalies menininkų ir jų videokūriniams. Renginyje Tauragėje dalyvaus menininkas Rimas Sakalauskas.

Vis svarstai, kas bus po mokyklos? Kokią profesiją pasirinkti sėkmingai, prasmingai ir laimingai ateičiai? Ar studijos universitete nulemia ir profesiją? Į šiuos ir kitus klausimus šiandien tau atsakyti padės jaunimo forumas „Kas po to?!“ – skelbia jo organizatoriai. Jau šį penktadienį Žalgirių gimnazijoje įkvepiančiais pavyzdžiais dalinsis sėkmingi tauragiškiai Liudas Mikalauskas, Sigitas Mičiulis, Darius Stankus ir kiti. O jei to negana,  apie kelią po mokyklos į savo profesinę sėkmę papasakos vienas populiariausių Lietuvos youtuber‘ių Gediminas Gabalis-Vėjavaikis.

Duobėta gatvė,  per arti tvoros kaimyno pasodintos tujos, gėles nuo kapų nuskabančios stirnos, perdegęs gatvės šviestuvas – šias ir šimtus kitų miestiečių problemų pirmiausia išgirsta ir sprendžia miesto seniūnas Virginijus Žilius. Vyro rankose netyla mobilusis telefonas. Tačiau intensyviai plušančiam seniūnui šį mėnesį sukanka 65-eri. Pagal naująjį Valstybės tarnybos įstatymą jis nebegali tęsti valdininko karjeros. Tiesa, išlieka galimybė dar kuriam laikui įsidarbinti būsimam seniūnui darbus perduodančiu, padedančiu mentoriumi. Ką pasirinks seniūnas: poilsį nuo problemų ar jas?