2019 Lapkričio 18 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Fontanai užmigo „žiemos miegu“

  • Įkelta: 2019-10-01

Artinantis šalnoms fontanas "užkonservuojamas"

Autorės nuotrauka

Dar vakar Atgimimo aikštėje Stasio Povilaičio „Švieski man vėl“ šiemet skambėjo jau paskutinį kartą. Užgeso grojančio fontano šviesos. Šiandien miesto fontanus prižiūrinti bendrovė išleis iš jų vandenį ir paruoš įrenginius žiemai.

– Iš 16-os grojančio fontano purkštukų bus išleistas vanduo. Angos bus išdžiovintos bei užsandarintos specialiais kamščiais. Fontanas bus „užkonservuotas“ žiemai, – praėjusią savaitę „Tauragės žinioms“ sakė miesto seniūno pavaduotojas  Žilvinas Majus.

Taip pat vanduo bus išleistas ir iš Jūros krantinėje esančio fontano-skulptūros „Gyvybės medis“.

Šiandien visame pasaulyje minima Muzikos diena. Žvelgiant į Tauragės kultūrinį gyvenimą – šie metai išskirtiniai. Tauragiškiai tapo ne vieno grandiozinio muzikos renginio dalyviais.

Tauragiškių „didžiąja“ vadinamoji „Norfa“, esanti Bernotiškės gatvėje, spalio 10 dieną bus uždaryta rekonstrukcijai. Tose pačiose patalpose veikianti „Eurokos“ persikraustys į Gedimino gatvėje duris atvėrusios „Pepco“ pašonę.

Nors anksčiau kalbėta, kad atšilę orai šildymo sezono pradžią greičiausiai nukels, Tauragės rajono savivaldybės teritorijoje šiluma pradedama tiekti nuo šiandien, rugsėjo 30-osios. Šilumos vartotojai ir daugiabučių namų butų ir kitų patalpų savininkai, suderinę su šilumos tiekėju, nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pradžios turi teisę patys.