2019 Spalio 20 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Registruojamas automobilis pasirodė esąs vogtas

  • Įkelta: 2019-09-18
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Vakar į VĮ Regitra įregistruoti automobilio atvykęs vyras sužinojo, jog to padaryti jam nebus leista. Specialistas nustatė, jog transporto priemonė, kurią vyras pristatė į transportą registruojančią įmonę yra vogta.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, 64-erių metų vyras ketino įregistruoti „Nissan Note“ markės automobilį. Įmonės specialistai patikrino duomenis apie automobilį specialioje duomenų bazėje. Paaiškėjo, kad dar nuo 2010-ųjų metų rugsėjo yra paskelbta automobilio paieška Prancūzijoje. Pradėtas tyrimas dėl nusikalstamu būdu gauto turto realizavimo.

Baltrušaičiuose įsikūręs vienas iš trijų Lietuvoje veikiančių „Tesla“ autoservisų. Jo vadovas tvirtina, jog įsigyjančių elektromobilius daugėja. Anot jo, tam įtakos turi ne tik galimybė tokių nenaujų automobilių įsigyti pigiau, bet ir slopstanti baimė kelionėje nerasti elektros įkrovos stotelės.

Bažnyčių gatvėje veikiančio sporto klubo savininkė Edita Alijošienė laikosi nuomonės, jog negražių moterų nėra. Tai akcentuoja ir jos sporto klube besitreniruojančioms moterims. Tauragė, anot jos, vis dar kaustoma stereotipinio mąstymo, kai visuomenė diktuoja, kokia privalo būti moteris, kaip elgtis, kas jai dera ir kas ne. Iš to gimsta nusivylimas, kompleksai, depresija.

Pirmadienį vyko antras komisijos posėdis, kuriame buvo vertinama „Bastilijos“ komplekso veikla. Šis sporto centro administruojama bazė nerimą kelia jau ne vienerius metus. Ne tik politikai, bet ir sportininkai pripažįsta, kad „Bastilija“ nekonkurencinga.