2019 Gruodžio 14 d.
Šeštadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Po darbo skuba į mugę

  • Įkelta: 2019-09-18
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Besibaigiant darbo dienai Pilies aikštėje vykstančioje mugėje pirkėjų daugėja. Paklausiausios prekės – maistas. Pirkėjus masina rūkyta žuvis, mėsa, naminė duona, mažiesiems mamos nupirkti negaili naminių daržovių traškučių.

Viename prekybinių kioskų lietuviškai prabilęs latvis siūlo įsigyti šaltalankių uogienių, džemų, sulčių. Galima gerti ir vietoje – 250 ml talpos stiklinė sulčių kainuoja 2 eurus.

Dėmesio sulaukia ir rankų darbo drabužiai. Močiutės anūkams perka galvos gobtuvus. Vertinančios liną, moterys dairosi, fotografuoja šios audinio dirbinius. Galima įsigyti ir rankų darbo papuošalų, ajurvedinių higienos prekių, natūralios kosmetikos.

Džiugina ir prekybininkų lankstumas, medinių žaislų pardavėjas suteikia galimybę pirkėjams atsiskaityti ir bankine kortele.

 

Vakar į VĮ Regitra įregistruoti automobilio atvykęs vyras sužinojo, jog to padaryti jam nebus leista. Specialistas nustatė, jog transporto priemonė, kurią vyras pristatė į centrą yra vogta.

Baltrušaičiuose įsikūręs vienas iš trijų Lietuvoje veikiančių „Tesla“ autoservisų. Jo vadovas tvirtina, jog įsigyjančių elektromobilius daugėja. Anot jo, tam įtakos turi ne tik galimybė tokių nenaujų automobilių įsigyti pigiau, bet ir slopstanti baimė kelionėje nerasti elektros įkrovos stotelės.

Bažnyčių gatvėje veikiančio sporto klubo savininkė Edita Alijošienė laikosi nuomonės, jog negražių moterų nėra. Tai akcentuoja ir jos sporto klube besitreniruojančioms moterims. Tauragė, anot jos, vis dar kaustoma stereotipinio mąstymo, kai visuomenė diktuoja, kokia privalo būti moteris, kaip elgtis, kas jai dera ir kas ne. Iš to gimsta nusivylimas, kompleksai, depresija.

Pirmadienį vyko antras komisijos posėdis, kuriame buvo vertinama „Bastilijos“ komplekso veikla. Šis sporto centro administruojama bazė nerimą kelia jau ne vienerius metus. Ne tik politikai, bet ir sportininkai pripažįsta, kad „Bastilija“ nekonkurencinga.