2020 Gegužės 25 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Orai: artimiausios dienos bus itin nemalonios, tačiau yra ir gerų žinių

  • Įkelta: 2019-09-19
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Artimiausias dienas šalyje orai privers žvarbti: atvės dar labiau, pūs nemalonus vėjas, dažnai palis. Visgi, savaitgalį šalį pasieks malonesnės permainos. Tuo metu šilumos jau bus daugiau, lietaus debesys trauksis.

Šiandien dangumi keliaus tai didesni, tai mažesni debesys. Lietaus neišvengsime, tačiau jis bus trumpalaikis, vietomis gali iškristi ir kruša. Keičiantis debesuotumui bus nemažai progų ir saulei pasirodyti. Įdienojus vakarų, šiaurės vakarų krypties vėjas bus juntamesnis. Stipresni gūsiai vyraus vakarinėje šalies dalyje. Vilniuje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje oras šils iki 13, Kaune iki 14 laipsnių.

Penktadienį didesnių permainų nebus. Nakties valandomis kai kur negausiai palis, tačiau debesys jau retės ir temperatūra sparčiai žemės. Ryto valandomis Žemaitijoje dirvos paviršių gali nubalinti nedidelės šalnos. Temperatūra šalyje svyruos tarp 3–8 laipsnių šilumos. Dienos metu pro debesis žvilgčios saulė, protarpiais palis. Pūs apysmarkis šiaurės, šiaurės vakarų krypties vėjas. Vilniuje, Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 12, Kaune ir Klaipėdoje apie 13 laipsnių šilumos.

Šeštadienį dangumi plauks debesys, daug kur palis. Nakties valandomis išsilaikys šalnų tikimybė, temperatūra sieks 1–7 laipsnius šilmos, pajūryje bus kiek šilčiau. Dienos metu oras sušils labiau nei penktadienį, šiltesnė bus antroji dienos pusė. Vilniuje termometrai fiksuos 14, Kaune ir Klaipėdoje 16 laipsnių. Šiauliuose ir Panevėžyje bus apie 15 laipsnių šilumos.

Sekmadienį tiek naktis, tiek diena bus šiltesnė, krituliai mažai tikėtini. Nakties valandomis numatoma 7–13, pajūryje 13–15 laipsnių šiluma. Dieną pūs nemalonus šiaurinių krypčių vėjas, dangumi keliaus nedideli debesys. Vilniuje bus apie 15, Kaune ir Klaipėdoje apie 16 laipsnių šilumos. Šiauliuose ir Panevėžyje oras šils iki 14 laipsnių.

Remiantis www.gismeteo.lt orų prognozėmis, ateinančios savaitės pradžioje temperatūra padidės dar laipsniu kitu, o gausių kritulių nenumatoma, tad turėtų vyrauti ganėtinai gražios ir maloniai šiltos dienos. Vėjas bus pietinių krypčių, kur kas ramesnis nei šiomis dienomis pučiantis šiaurys.   

Po darbo skuba į mugę
  • Įkelta: 2019-09-18

Besibaigiant darbo dienai Pilies aikštėje vykstančioje mugėje pirkėjų daugėja. Paklausiausios prekės – maistas. Pirkėjus masina rūkyta žuvis, mėsa, naminė duona, mažiesiems mamos nupirkti negaili naminių daržovių traškučių.

Vakar į VĮ Regitra įregistruoti automobilio atvykęs vyras sužinojo, jog to padaryti jam nebus leista. Specialistas nustatė, jog transporto priemonė, kurią vyras pristatė į centrą yra vogta.

Baltrušaičiuose įsikūręs vienas iš trijų Lietuvoje veikiančių „Tesla“ autoservisų. Jo vadovas tvirtina, jog įsigyjančių elektromobilius daugėja. Anot jo, tam įtakos turi ne tik galimybė tokių nenaujų automobilių įsigyti pigiau, bet ir slopstanti baimė kelionėje nerasti elektros įkrovos stotelės.

Bažnyčių gatvėje veikiančio sporto klubo savininkė Edita Alijošienė laikosi nuomonės, jog negražių moterų nėra. Tai akcentuoja ir jos sporto klube besitreniruojančioms moterims. Tauragė, anot jos, vis dar kaustoma stereotipinio mąstymo, kai visuomenė diktuoja, kokia privalo būti moteris, kaip elgtis, kas jai dera ir kas ne. Iš to gimsta nusivylimas, kompleksai, depresija.

Pirmadienį, apie 10.50 val., savo namuose Juodpetrių kaime rastas 66 metų vyro kūnas.