2019 Spalio 20 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Išprašyti iš mokinių pamėgtos kavinės išdaužė vitriną

  • Įkelta: 2019-09-16
„Tauragės žinių“ inform.
info@taurageszinios.lt

Šeštadienio vakarą, apie 20.30 val., J. Tumo - Vaižganto g., esančioje kavinėje „Meetas“ grupelė nenustatytų asmenų kėlė triukšmą. Aptarnaujančio personalo išprašyta lauk neblaivi kompanija įtūžo – išdaužė kavinės vitriną.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, kol kas nustatytas tik vienas viešosios tvarkos pažeidėjas, 31-erių metų vyras. Anot policijos atstovės spaudai Gretos Kesminaitės,  pradėtas ititeisminis tyrimas, nuostoliai nustatinėjami. Pažeidėjams už tokį elgesį gali tekti sėsti už grotų dviem metams.

Nuo spalio mėnesio turėtų įsigalioti nemokamų elektroninių vizų į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį tvarka. Juokaujama, jog vienoje Rusijos imperijos sostine buvusio miesto gatvių galima išvysti tiek rūmų, kiek yra visoje Lietuvoje. Praėjusį mėnesį Sankt Peterburgas svetingai priėmė Tauragės „Gloria“ chorą, tad išvysti, kuo didžiuojasi Rusija, nuvykau ir aš, šių eilučių autorė.   

Tarp didmiesčių gyventojų vis labiau populiarėjantys elektriniai paspirtukai atrieda ir į Tauragės gatves. Mieste kuriasi bendruomenė, vienijanti šios susisiekimo priemonės entuziastus. Paspirtukais važinėja ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus žmonės. Tiesa, grupėje kol kas vieni vyrai, bet bendruomenei didėjant tikimasi, kad prie jos prisijungs ir moterų.

Penktadienį  Tauragės Moksleivių kūrybos centro ir krašto muziejaus „Santaka“ erdvėse pusdieniui buvo įsikūrę įvairių šalies aukštųjų mokyklų atstovai. Vyko aukštųjų mokyklų paroda „Studijos kitaip“.