2020 Gegužės 26 d.
Antradienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

5 patarimai, kaip internetu įsigyti tinkamo dydžio rūbus

  • Įkelta: 2019-09-17

Šiuolaikinės technologijos leidžia įsigyti karščiausias sezono naujienas nekeliant kojos iš namų. Niekam ne naujiena, kad apsipirkimas internetu yra greičiausias ir patogiausias būdas atnaujinti savo rūbų spintą. Vis tik atsiranda vartotojų, kurie nesinaudoja galimybe madingų rūbų įsigyti internetu, nes abejoja ar pavyks nesimatavus išsirinkti puikiai tinkantį drabužį. Jūsų sėkmę apsiperkant internetu gali lemti dėmesingumas renkantis prekę bei keletas nedidelių gudrybių.

Žinokite tikslius savo išmatavimus

Akivaizdu, kad tikrai nepavyks pasirinkti tinkamo dydžio rūbo, jei nežinosite savo apimčių. Matuojantis, svarbiausia nepamiršti, kad jūsų tikslas ne padaryti įspūdį gražuolių konkurso komisijai, o įsigyti rūbą, su kuriuo atrodysite nuostabiai. Matuojantis mūvėkite tik apatinius – juk džinsų neketinate mūvėti ant tamprių ar kitų kelnių. Krūtinės ir klubų apimtį būtinai matuokite per pilniausią vietą. Išmatavimai bus tikslesni, jei naudosite lanksčią matavimo juostelę. Matuojant juostelė turėtų laikytis ant kūno, tačiau nebūti pernelyg įtempta. Dar tikslesnių rezultatų galite tikėtis, jei šią užduotį patikėsite kitam žmogui.

Patikrinkite kiekvieno prekės ženklo dydžių lentelę

Ne paslaptis, kad skirtingų gamintojų dydžiai gali šiek tiek skirtis. Žinant tikslius savo išmatavimus bus paprasta priimti sprendimą kurio dydžio suknelę dėti į pirkinių krepšelį – tereiks atsidaryti gamintojo dydžių lentelę. Šioje lentelėje nurodyta, kokio ūgio bei apimčių žmogui tinka kiekvienas dydis. Verta atkreipti dėmesį ir į rūbą demonstruojančio modelio duomenis. Paprastai būna nurodytas ir rūbo dydis, ir modelio išmatavimai. Šios taisyklės galima nepaisyti perkant pamėgtų prekių ženklų rūbus, nes jau puikiai žinosite, kuris dydis tinka labiausiai. Gavus pirkinius, nepatingėkite pasižymėti trumpas pastabas apie skirtingų gamintojų rūbų ypatumus: „Armani Jeans 28/32 dydžio džinsų liemens apimtis tiko, tačiau ankštoka per klubus“; „Morgan M dydžio suknelė tiko idealiai“ ir panašiai.  Tokie užrašai pravers kitą kartą sprendžiant, kokį šio prekės ženklo rūbų dydį rinktis apsiperkant internetu.

„Saugūs“ rūbų modeliai

Dar vienas būdas nenusivilti internetu įsigytu pirkiniu – rinktis „saugesnius“ modelius. Ne paslaptis, kad pieštuko formos sijonas atrodo žavingai tik tuomet, kai jis tinka idealiai. Tikras iššūkis nesimatavus išsirinkti sijoną, kuris būtų nei pernelyg aptemptas, nei pernelyg laisvas tiek per klubus, tiek per liemenį. Užtat A formos sijonas turi atitikti tik juosmens apimtis. Tas pat principas galioja ir skirtingiems suknelių modeliams. Beje, kur kas mažesnė rizika nepataikyti dydžio yra perkant trikotažinio audinio rūbus.

Jei dvejojate – įsigykite dviejų skirtingų dydžių rūbus

Jei internete radote nuostabią suknelę, kuria norite pasipuošti per pusseserės vestuves, tačiau abejojate kurį dydį rinktis – imkite dviejų skirtingų dydžių sukneles. Viena iš jų tikrai tiks, o antrąją grąžinsite pardavėjui. Taip išvengsite nusivylimo, sužinojus, kad S dydis kiek ankštokas, o laukti kito siuntinio su M dydžio suknele jau pernelyg rizikinga.

Būtinai patikrinkite internetinės parduotuvės grąžinimo sąlygas

Prieš apmokėdami pirkinių krepšelį verta pasitikrinti ne tik internetinės parduotuvės pristatymo, bet ir grąžinimo sąlygas. Nemokamas grąžinimas suteiks galimybių drąsiau eksperimentuoti, nes negrąžinant prekes nepatirsite jokių išlaidų ar nepatogumų.

Norintiems atrasti internetinio apsipirkimo privalumus siūlome apsilankyti https://newmood.lt/ svetainėje. Čia rasite populiariausių prekės ženklų karščiausias sezono naujienas pirkėjams palankiomis kainomis.

Užs. Nr. 112

Nors oficialiai visuomenei saulutė dar nepristatyta, socialiniuose tinkluose jau plinta šio įspūdingo etnografinio kūrinio nuotraukos. Bus siekiama rekordo – skulptūros duomenys perduoti Lietuvos rekordus registruojančiai agentūrai „Factum“.

Šeštadienio vakarą, apie 20.30 val., J. Tumo - Vaižganto g., esančioje kavinėje „Meetas“ grupelė nenustatytų asmenų kėlė triukšmą. Aptarnaujančio personalo išprašyta lauk neblaivi kompanija įtūžo – išdaužė kavinės vitriną.

Šią savaitę ruduo pasirodys visu savo gražumu: šalyje vyraus vėsūs ir vėjuoti orai, daug kur nuvilnis lietus.

Nuo spalio mėnesio turėtų įsigalioti nemokamų elektroninių vizų į Sankt Peterburgą ir Leningrado sritį tvarka. Juokaujama, jog vienoje Rusijos imperijos sostine buvusio miesto gatvių galima išvysti tiek rūmų, kiek yra visoje Lietuvoje. Praėjusį mėnesį Sankt Peterburgas svetingai priėmė Tauragės „Gloria“ chorą, tad išvysti, kuo didžiuojasi Rusija, nuvykau ir aš, šių eilučių autorė.   

Tarp didmiesčių gyventojų vis labiau populiarėjantys elektriniai paspirtukai atrieda ir į Tauragės gatves. Mieste kuriasi bendruomenė, vienijanti šios susisiekimo priemonės entuziastus. Paspirtukais važinėja ne tik jaunimas, bet ir vyresnio amžiaus žmonės. Tiesa, grupėje kol kas vieni vyrai, bet bendruomenei didėjant tikimasi, kad prie jos prisijungs ir moterų.