2020 Gegužės 31 d.
Sekmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Kazachstaną domina verslo plėtros perspektyvos Tauragėje

  • Įkelta: 2019-08-30
Tauragės rajono savivaldybės nuotrauka

Trečiadienį Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi  Baltijos šalių ir Kazachstano verslo plėtros asociacijos atstovai – valdybos narys Alexander Vidyakin ir Kazachstano verslininkų bendruomenės pirmininkas, šilumos įrangos gamyklos Rygoje EKO AIR savininkas Rostislav Li. Svečiai įžvelgia galimybę užmegzti verslo santykius su vietos verslininkais.

Svečius sutikę Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis ir TAVA pirmininkė Giedrė Stulginskienė,  trumpai pristatė Tauragės kraštą, pasidžiaugė, kad Tauragė vis dažniau patraukia investuotojų dėmesį.

Susitikimo metu buvo pristatyta Baltijos šalių ir Kazachstano verslo plėtros asociacija, Šilumos kainų mažinimo, naudojant šiuolaikinę įrangą, galimybių studija. Taip pat  domėtasi apie investicijų galimybes Tauragėje, kalbėta apie verslo forumo su vietos ir Kazachstano verslininkais organizavimą, bei kitais aktualiais klausimais.

Baltijos šalių ir Kazachstano verslo plėtros asociacija vienija daugiau nei 200 Kazachstano verslininkų, investuojančių lėšas į gamybos, logistikos, žemės ūkio bei turizmo projektus Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Vizito metu aptartos galimybės organizuoti minėtos asociacijos narių ir Tauragės verslininkų susitikimą, palaikyti ryšius tarp Kazachstano ir Lietuvos, toliau juos puoselėti.

Tauragėje tradiciškai – jau  penktą kartą rengiama ypatinga šventė, kupina žaidimų, muzikos ir geros nuotaikos, kad mokslo metų startas nuteiktų siekti geriausių mokymosi rezultatų. Nuotaikingi rajono meno kolektyvų pasirodymai, išradingieji animatoriai, nemokamos, net kelias valandas mažuosius džiuginsiančios pramogos batutų ir linksmybių parke, putų šou, koncertai – visa tai ir dar daugiau švęsti naujų mokslo metų pradžią ir šiemet visus kvies siautulingai!

Paskutinio vasaros numerio anonsas – turgelį miesto centre prikels naujam gyvenimui

Šįvakar vyks tradicinis Tauragės festivalio renginys – Bangos piknikas. Melomanai kaip ir kasmet rinksis pievelėje 20.30 val. Bangos parke.

Mažonų bendruomenė projekto ir savivaldybės lėšomis įsirengė saugią sporto aikštę. Joje visi norintys galės žaisti krepšinį, futbolą, lauko žaidimus. Čia jau šiemet vyko kasmetinė šventė „Judu aš, judi ir tu“. Aikštelės atidarymo metu jaunimas žaidė draugiškas krepšinio varžybas, šurmuliavo šeimų šventė.

Antroje savaitės pusėje šalyje numatomi pokyčiai: ketvirtadienį daug kur dangų niaukstys debesys, vietomis numatomi krituliai ir smarkokas vėjas. Visgi, nuo penktadienio orai ir vėl gražės, temperatūra kasdien kils vis aukščiau.