2019 Lapkričio 18 d.
Pirmadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

„ISAIAH COLLIER & THE CHOSEN FEW“ (JAV-LIETUVA)

  • Įkelta: 2019-08-22

Isaiah Collier – saksofonininkas, kompozitorius ir aktyvistas, gimęs ir užaugęs Čikagos pietuose, nuo pat ankstyvos vaikystės apsuptas muzikos. Šeimoje, kartu su broliais, muzikuodavo ir jo tėvai. Čikagos džiazo instituto alumnas, ten mokęsis iš Antonio Hart, Ernest Dawkins, Bennie Maupin, James Perkins ir Bobby Watson, bendradarbiavo su Čikagos muzikos legendomis Willie Pickens, Dee Alexander, Maggie Brown, Robert Irving III, Charles Heath IV bei dalijosi scena su Rene Marie, James Carter, Chance the Rapper, Stefon Harris ir daugybe kitų žinomų atlikėjų.

Isaiah priklauso Muzikos kūrėjų pažangos asociacijai (AACM), įkurtai Muhal Richard Abrams. Nors dėl savo kilmės jis laikomas Čikagos tenoro saksofono tradicijos atstovu, savo tikraisiais įkvėpėjais Isaiah Collier laiko saksofonininkus John Coltrane, Kenny Garrett ir Ari Brown. Jau pasirodęs Monterey, Englewood, Sons d‘hiver ir Čikagos džiazo festivaliuose, tarptautinės džiazo dienos proga Isaiah koncertavo ir Baltuosiuose rūmuose.

Lietuvoje jis pasirodys su savo grupe „Isaiah Collier & the Chosen Few“, kurioje mušamaisiais groja jo jaunesnysis brolis Jeremiah Collier, kontrabosininkas James Wenzel ir pianistas Domas Žeromskas, iškart po pasirodymų su šia grupe išvyksiantis į Jungtines Valstijas, kur pradės mokslus Berklio muzikos koledže.

Isaiah Collier – saksofonas

Domas Žeromskas – fortepijonas

James Wenzel – bosinė gitara

Jeremiah Collier – mušamieji


Rugpjūčio 22 d. / 19.00 / ketvirtadienis. Panemunės Pilies kiemelis. Išankstiniai pigesni bilietai platinami Paysera arba 1 val. prieš koncertą.

 

Savivaldybėje – permainos. Kai kurie specialistai palieka pareigas, priimami nauji, o kai kurių dar ieškoma. Didžiausia naujiena – kad išeiti iš darbo apsisprendė Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė Edita Gaižauskienė, kurios parengti projektai yra papuošę daugelį Tauragės vietų.

Plynosios aukštapelkės pažintinis takas šiuo metu uždarytas, nes atliekami remonto darbai. Sulaukus daug nusiskundimų dėl sulūžusių pažintinio kelio lentų, buvo nutarta skirti papildomų lėšų remontui. Jau lapkričio 1 d. planuojama baigti darbus, tad lankytojai ir vėl galės aplankyti išskirtinio grožio vietovę.