2020 Sausio 22 d.
Trečiadienis
Budintis reporteris
(8 446) 51 470
8 687 80 318

Aktualijos

Vasariškos „Tele2“ nuolaidos: išmanieji telefonai iki 150 Eur pigiau

  • Įkelta: 2019-07-15

Operatorius „Tele2“ ir toliau skelbia vasariškas nuolaidas išmaniesiems įsigyti ir dalija gigabaitus dovanų. Naujausi viliojantys pasiūlymai klientų laukia visuose operatoriaus salonuose ir internetinėje parduotuvėje www.tele2.lt.

„Vasara puikus metas atsinaujinti savo išmanųjį, todėl savo klientams parengėme išskirtinius pasiūlymus vienų populiariausių gamintojų telefonams įsigyti. O tam, kad atostogų metu nereikėtų galvoti apie interneto duomenų likutį, pasirinkusiems naują planą visą vasarą dovanosime neribotus gigabaitus“, – sakė Vaida Burnickienė, „Tele2“ pardavimų direktorė.

Gera žinia „Samsung“ gerbėjams

Ketinantiems įsigyti naują išmanųjį su sutartimi – šiuo metu „Tele2“ siūlo rinktis iš trijų viliojančių pasiūlymų ir sutaupyti net iki 150 Eur.

Vienas tokių yra skirtas stilingam, minimalistinio dizaino išmaniajam „Samsung Galaxy A50“. Sumokėjus 45 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su „Tele2“ neribotų pokalbių bei SMS planais (nuo 7,50 Eur/mėn.), skelbiamais www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB vidine atmintine kainuos 10,58 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 298,92 Eur (kaina be sutarties – 349,00 Eur).

Dar didesnis ekranas

Norintiems „Samsung“ išmaniojo su didesniu, net 6,7 colių įstrižainės ekranu – verta rinktis modelį  „Samsung Galaxy A70“. Sumokėjus 52 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su „Tele2“ neribotų pokalbių bei SMS planais (nuo 7,50 Eur/mėn.), skelbiamais www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB vidine atmintine kainuos 12,37 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 348,88 Eur (kaina be sutarties – 399,00 Eur).

Reta proga – „Huawei P30“ net 150 Eur pigiau

Svajojantys apie „Huawei“ išmanųjį – turėtų ypač suskubti, nes šiuo metu  „Huawei P30“ įsigyti galima net 150 Eur pigiau. Sumokėjus 82 Eur pradinę įmoką ir sudarius 24 mėn. sutartį su „Tele2“ neribotų pokalbių bei SMS planais (nuo 7,50 Eur/mėn.), skelbiamais www.tele2.lt, šis telefonas su 128 GB vidine atmintine kainuos 19,45 Eur/mėn. Perkant išmanųjį su sutartimi, jis kainuos 548,80 Eur (kaina be sutarties – 699,00 Eur).

Pasiūlymas galioja nurodytiems telefonams, nurodytomis įmokomis, pasirašius 24 mėn. sutartį ir pasirinkus vieną iš neribotų pokalbių bei SMS planų (nuo 7,50 Eur/mėn.) skelbiamų www.tele2.lt. Taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis – 5,25 Eur.

Vasarą naršykite neribotai – gigabaitai dovanų!

Tai dar ne viskas. Pasirašiusiems 12 arba 24 mėn. sutartį ir pasirinkusiems mokėjimo planą su neribotais pokalbiais, SMS ir 500 MB ar daugiau duomenų (nuo 7,50 Eur/mėn.) – „Tele2“ visą vasarą dovanos neribotus gigabaitus. Dovanojami duomenys galioja 90 dienų Lietuvos teritorijoje.

Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Pasiūlymo laikas ir kiekiai riboti. ES šalyse taikomas duomenų kiekio perskaičiavimas. Išnaudoję suteikiamą (ES/EEE šalyse – perskaičiuotą) duomenų kiekį, galėsite jį papildomai užsisakyti, pasirinkdami iš Jums pateiktų pasiūlymų. Daugiau informacijos rasite www.tele2.lt/ES arba paskambinus trumpuoju numeriu 117.

 

Užs. Nr. 87

Šiemet žurnalo „Verslo klasė“ skelbiamame didžiausių Lietuvos bendrovių pagal 2018 m. pardavimo pajamas tūkstantuke rikiuojasi 13 Tauragės apskrities įmonių. Nors praėjusius metus baigė nuostolingai, aukščiausioje, 64 pozicijoje išlieka AB „Vilkyškių pieninė“.

Tauragės klinika „Medicinos namai“ turi džiugių naujienų visiems Tauragės ir aplinkinių kaimelių gyventojams. Artimiausiu metu čia pradės darbuotis dvi naujos profesionalios  gydytojos: vidaus ligų gydytoja Birutė Unikauskienė ir akušerė ginekologė Ignė Bokočė. 

Liepos pradžioje Pagramančio pagrindinės mokyklos iniciatyva antrąkart surengta rajono bendrojo lavinimo mokyklų ekologinė stovykla. Jos tikslas – ugdyti vaikų meilę gamtai.

„Dabar pakalbam apie Tauragę“, – po gero pusvalandžio pokalbio man sako Šiauliuose gyvenantis balandininkas Rimantas Beneta. Vyras juokauja, kad visą gyvenimą, kiek save prisimena, yra apsuptas šių paukščių. Nors gyvena Šiaulių pakraštyje, bet Tauragė jam mielas ir draugiškas miestas. Čia jis gimė, čia jo artimieji, čia jis neseniai, per Jonines, Taurų parke tauragiškiams rodė reto grožio balandžius. Rimantas – vienas iš nedaugelio balandininkų Lietuvoje, kurie keliauja ir rodo, kokie įvairūs ir įspūdingi šie paukščiai. Sako, daugelis negali patikėti, kad balandžiai gali tokie būti: margaspalviai, panašūs į povus, garbanoti.